Zestawy do stylizacji brwi

Zestawy do stylizacji brwi

W kategorii znajduje się 1 produkt.
Liczba produktów: 1 - 1 z 1

Zestawy do stylizacji brwi marki Makeup Revolution to specjalnie stworzone komplety, które umożliwiają wykonanie perfekcyjnej stylizacji brwi. Doskonałe zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego.

Jak wykonać idealny makijaż brwi z zestawem od Makeup Revolution

Przed wykonaniem make-upu należy odpowiednio przygotować skórę i włoski. Przem...

Zestawy do stylizacji brwi marki Makeup Revolution to specjalnie stworzone komplety, które umożliwiają wykonanie perfekcyjnej stylizacji brwi. Doskonałe zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego.

Jak wykonać idealny makijaż brwi z zestawem od Makeup Revolution

Przed wykonaniem make-upu należy odpowiednio przygotować skórę i włoski. Przemywamy cerę żelem do mycia twarzy lub płynem do demakijażu, a następnie przy pomocy pęsety usuwamy zbędne włoski. Ewentualne zaczerwienienie możemy szybko złagodzić poprzez przyłożenie kostki lodu do skóry bądź łyżeczki, która wcześniej przez kilkanaście minut leżała w lodówce. Następnie przeczesujemy rzęsy ku dołowi. W ten sposób łatwo zauważymy, w których miejscach występują prześwity, czyli braki włosków. Jeżeli w tym momencie zauważymy jakieś odstające włoski to je obcinamy przy pomocy nożyczek np. do paznokci. Nie wyrywamy ich, tylko obcinamy odstającą część. Następnie te miejsca, w których są wyraźne prześwity wypełniamy jakimś produktem kolorowym do brwi. Jakim? O tym w dalszej części. Teraz należy zaczesać brwi do góry, by oko się otworzyło. Jeżeli któreś końcówki brwi bardzo odstają od reszty, to można je przyciąć.

Kosmetyki kolorowe do brwi - które wybrać?

W naszym sklepie internetowym dostępnych jest wiele produktów kolorowych do brwi, ponieważ każda kobieta powinna mieć możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego dla niej produktu, dzięki czemu będzie mogła stworzyć perfekcyjną stylizację włosków. Można użyć specjalnych cieni do brwi, pojedynczych, matowych cieni do powiek, kredek do brwi lub farbek. Wszystko zależy od tego, jaki typ produktu preferujemy. Można również skorzystać z kosmetyków zawartych w zestawach do stylizacji brwi i to jest chyba najprostsze rozwiązanie.

Przed nałożeniem konkretnego kosmetyku kolorowego należy wybrać najbardziej pasujący kolor. Trzeba pamiętać o tym, że na skórze wszystkie kosmetyki do brwi wyglądają na bardziej czerwone, więc zaleca się kupowanie produktów w chłodnych odcieniach. Konkretny kolor należy dopasować do samych brwi, czyli w przypadku jaśniejszych włosków wybieramy chłodne odcienie kawy z mlekiem, jasnego brązu, a do ciemnych włosków stosujemy ciemniejsze, ale nadal chłodne odcienie brązu, grafitu i czerni. Ciepłe odcienie kosmetyków do brwi pasują do kobiet, które posiadają naturalne włosy w kolorze rudawym lub miodowym oraz w niektórych odcieniach ciepłego blondu.

Najpopularniejszymi kosmetykami kolorowymi do brwi są cienie i kredki, które dają efekt przydymionych brwi, czyli bardzo naturalny. Farbki do brwi są nieco mocniejsze i bardziej napigmentowane, ale też posiadają szerokie grono swoich zwolenników. Są również niemalże wodoodporne i bardzo trwałe.

Kiedy trzeba zastosować woski do brwi?

W zestawach do stylizacji brwi marki Makeup Revolution znajduje się również niewielki wosk, którego używamy w celu utrwalenia makijażu. Dzięki niemu uzyskujemy efekt wodoodporny. Należy go stosować w przypadku malowania przy pomocy kredek lub cieni. Jeżeli decydujesz się na użycie profesjonalnej farbki do brwi, to możesz z niego zrezygnować, ponieważ tego typu produkt zapewnia bardzo dobrą odporność na sebum, pot, gorące temperatury i klimatyzację, czyli po prostu pozostaje na swoim miejscu przez cały dzień. W przypadku cieni do brwi i kredek, pigmenty w nich zawarte mogą się (po średnio 6-8 godzinach) lekko zmyć, więc makijaż brwi może stracić delikatnie na wyrazistości.

Makeup Revolution zaleca stosowanie wosków (żeli) do brwi również wtedy, gdy Twoje włoski są grube, ciemne, ale mają tendencję do rozchodzenia się i zmieniania swojej pozycji w ciągu dnia. Wtedy taki produkt posłuży jak utrwalacz do makijażu, ale z mocniejszym i pewniejszym efektem. Wosk lub żel należy nałożyć na czystą szczoteczkę po tuszu do rzęs lub specjalną z zestawu pędzli do makijażu i przeczesać nią już ułożone odpowiednio brwi. Produkty Makeup Revolution mają specjalnie opracowaną, silną formułę, dzięki której włoski pozostają na swoim miejscu nawet pod grubą i ciężką grzywką, która na nie zachodzi.

Warto pamiętać, że dobrze wystylizowane brwi są o wiele ważniejsze w makijażu twarzy niż tusze do rzęs. Umożliwiają bardziej wyraziste ukształtowanie wyrazu twarzy, podkreślenie jej atutów i stworzenie głębokiego spojrzenia.

Zestawy do stylizacji brwi marki Makeup Revolution zawierają kilka odcieni kolorystycznych, które można ze sobą dowolnie mieszać, aby opasować odpowiednią barwę do naturalnego koloru włosków.

Zwiń tekst
Zobacz więcej