Palety do brwi

Palety do brwi

W kategorii znajduje się 1 produkt.
Liczba produktów: 1 - 1 z 1

W tej kategorii oferujemy zestawy kosmetyków do stylizacji brwi, czyli komplety cieni, które umożliwiają stworzenie perfekcyjnie równych i doskonale nasyconych kolorem brwi. To jednym słowem proste sposoby na wykreowanie odpowiedniej otoczki oczu, która nie tylko upiększy rysy twarzy, ale również wydobędzie głębię spojrzenia.

Palety do brwi mark...

W tej kategorii oferujemy zestawy kosmetyków do stylizacji brwi, czyli komplety cieni, które umożliwiają stworzenie perfekcyjnie równych i doskonale nasyconych kolorem brwi. To jednym słowem proste sposoby na wykreowanie odpowiedniej otoczki oczu, która nie tylko upiększy rysy twarzy, ale również wydobędzie głębię spojrzenia.

Palety do brwi marki Makeup Revolution składają się z kilku propozycji kolorystycznych, zamkniętych w jednym pudełku. Są wyposażone w lusterko, a często również w pęsetę i profesjonalny pędzelek do brwi. Niektóre z nich posiadają aplikator. W każdej palecie znajduje się specjalny wosk, który nakłada się na włoski po wykonaniu makijażu, w celu lekkiego nabłyszczenia brwi i przedłużenia trwałości naniesionego koloru.

Paleta do brwi to wszystko, czego potrzebujesz, by upiększyć oprawę oczu, a przy tym poprawić rysy twarzy. To właśnie brwi są tym decydującym elementem, który może wpłynąć na upiększenie cery lub gdy są zaniedbane – na jej pogorszenie.

Cienie do powiek w palecie, czy kredka?

Cienie do powiek wbrew pozorom umożliwiają stworzenie nie tylko subtelnego makijażu, ponieważ kosmetyki Makeup Revolution można nakładać również na mokro, otrzymując w ten sposób bardziej nasyconą barwę. Jednak różnica między cieniami i kredką jest znacząca. Te pierwsze tworzą na włoska lekką poświatę, jakby delikatny cień, natomiast kredka do brwi umożliwia stworzenie dokładnego makijażu, niezwykle precyzyjnej linii, która może pokrywać zarówno same włoski, jak i skórę.

Bez względu na to, czy preferujesz cienie do brwi w palecie czy tradycyjną kredkę, to w każdym z tych przypadków w prosty i szybki sposób uzupełnisz brakujące włoski lub odświeżysz, a nawet całkowicie zmienisz kolor całych brwi. Odpowiednio użyte kosmetyki kolorowe Makeup Revolution umożliwiają wysmuklenie twarzy i ujednolicenie rysów, czyli są doskonałym sposobem na osiągnięcie tzw. twarzy idealnej.

Zalety palet do brwi marki Makeup Revolution:

 • Wszystkie niezbędne kosmetyki i akcesoria potrzebne do profesjonalnej stylizacji brwi znajdują się w jednym, małym pudełeczku (kilka odcieni cieni, lusterko, pęseta, utrwalacz w wosku, aplikator lub pędzelek)
 • Możliwość stworzenia makijażu doskonałego bez efektu przerysowania
 • Możliwość stworzenia lekkiego, subtelnego make-upu oraz mocniejszego, typowo wieczorowego, poprzez odpowiednią technikę nałożenia cieni, czyli na sucho lub na morko
 • Doskonała pigmentacja; brak tzw. prześwitów
 • Trwałość makijażu, którą wzmacnia dodatkowy wosk utrwalający
 • Dokładna, dobrze ścięta pęseta, która może zastąpić tę, którą obecnie używasz
 • Realistyczne lusterko
 • Trwały aplikator z gąbeczką o odpowiedniej jakości, która nie spada z niego po kilku użyciach
 • Profesjonalny pędzelek o odpowiednim kształcie, stworzony właśnie z myślą o makijażu twarzy
 • Stabilne, eleganckie czarne opakowanie z wytrzymałym zapięciem
 • Ekonomiczne i bardzo wydajne cienie
 • Realistyczne odcienie barw, doskonałe dla osób niezaawansowanych w profesjonalnym makijażu

Paleta do brwi idealnym pomysłem na prezent!

W dzisiejszych czasach nadal króluje przekonanie, że o pięknie twarzy decydują głównie grube, gęste i długie rzęsy. Wiele kobiet, podczas porannego pośpiechu, decyduje się tylko na użycie maskary. Patrząc na to obiektywnie, trzeba stwierdzić, że doskonałe brwi są w stanie zrobić dla twarzy o wiele więcej dobrego, niż nawet najbardziej skrupulatnie pomalowane rzęsy. W związku z tym, że takie przekonanie nadal króluje w naszym społeczeństwie, wiele kobiet nawet nie posiada odpowiedniego zestawu do stylizacji brwi, a całą dbałość o tę część twarzy ogranicza do sporadycznych wizyt u kosmetyczki w celu regulacji włosków.

Paleta do brwi to doskonały pomysł na prezent, ponieważ istnieje duża szansa, że obdarowywana osoba nawet nie wie o istnieniu tego typu produktów. Poza tym, palety MR wyglądają niezwykle elegancko i gustownie. Zawierają w sobie wszystko to, co jest niezbędne, by rzeczywiście upiększyć twarz. Mają lekkie, przyjemne konsystencje i piękne kolory oraz atrakcyjne dodatki, czyli wosk, pęsetę, pędzelek.

Zwiń tekst
Zobacz więcej