Kredki do brwi

Kredki do brwi

W tej kategorii nie ma produktów.

W tej kategorii znajdują się klasyczne kosmetyki do stylizacji brwi w bardzo nowoczesnej odsłonie. Kredki do brwi Makeup Revolution to nie tylko zwykłe ołówki, a innowacyjne dwustronne pisaki, które umożliwiają stworzenie profesjonalnego makijażu. Uwielbiane przez zawodowych wizażystów, dzięki łatwości nakładania i trwałości otrzymanego make-upu...

W tej kategorii znajdują się klasyczne kosmetyki do stylizacji brwi w bardzo nowoczesnej odsłonie. Kredki do brwi Makeup Revolution to nie tylko zwykłe ołówki, a innowacyjne dwustronne pisaki, które umożliwiają stworzenie profesjonalnego makijażu. Uwielbiane przez zawodowych wizażystów, dzięki łatwości nakładania i trwałości otrzymanego make-upu. Doskonałe do wypełniania ubytków we włoskach oraz nadawania odpowiedniego kształtu całym brwiom.

Perfekcyjnie zarysowane brwi są sekretem idealnego wyglądu gwiazd. Niby niezauważalne, a jednak bardzo znaczące. Również z tego powodu, wiele kobiet coraz częściej decyduje się na poważne zabieg, które na trwałe zmieniają kształt brwi na idealny, a kolor na odpowiednio nasycony. Niestety permanentny makijaż brwi jest zabiegiem bolesnym i łatwo w nim o pomyłkę, dlatego nadal codzienne, samodzielne wykonywanie makijażu w domu przy pomocy kosmetyków kolorowych jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem. Na szczęście, stosując produkty Makeup Revolution można wykonać profesjonalną stylizację w kilka sekund, bez zbędnego marnowania czasu przed lustrem, gdy śpieszymy się do pracy. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu odpowiedniej formuły kosmetyków, która szybko i dokładnie pokrywa włoski oraz utrzymuje się na swoim miejscu przez cały dzień. Równie ważna jest kolorystyka, czyli naturalne odcienie kredek, które zapobiegają efektowi tzw. sztucznej maski.

Kredki do brwi Makeup Revolution to kosmetyki dwustronne, które z jednej strony mają tradycyjną kredkę o odpowiednim składzie i nasyceniu pigmentów, a z drugiej miękki i precyzyjny pisak. Optymalna gęstość kredki umożliwia łatwe nałożenie pigmentu i narysowanie idealnie równej kreski, nawet nie posiadając zdolności plastycznych lub wykonując tego typu makijaż dopiero pierwszy raz.  Odpowiednia pigmentacja sprawia, że już po jednym pociągnięciu otrzymujemy doskonale silną barwę.

Zwiń tekst
Zobacz więcej