Róże do policzków

Róże do policzków

W kategorii znajduje się 1 produkt.
Liczba produktów: 1 - 1 z 1

Róże do policzków to kosmetyki kolorowe w odcieniach różu lub brzoskwini, stworzone w celu podkreślenia policzków i nadania twarzy młodego bardzo promiennego i optymistycznego wyglądu. Nanosząc róż na skórę, otrzymujemy efekt wypoczętej i pełnej energii cery oraz odwracamy uwagę od ewentualnych drobnych zmarszczek znajdujących się w okolicy oczu...

Róże do policzków to kosmetyki kolorowe w odcieniach różu lub brzoskwini, stworzone w celu podkreślenia policzków i nadania twarzy młodego bardzo promiennego i optymistycznego wyglądu. Nanosząc róż na skórę, otrzymujemy efekt wypoczętej i pełnej energii cery oraz odwracamy uwagę od ewentualnych drobnych zmarszczek znajdujących się w okolicy oczu.

Kolorów róży jest wiele, a konkretną barwę można wybrać na różny sposób. Niektórzy wizażyści dobierają odcień kosmetyku tak, by był on jak najbardziej zbliżony do naturalnego koloru ust. Inni sugerują się tonacjami (ciepła, chłodna) i wybierają tę, która najbardziej pasuje do danego typu cery. Jeszcze inni decydują się na dopasowanie koloru różu do reszty makijażu, podkreślając lub odwracając uwagę od szminki do ust lub ceni do powiek. Zasadniczo, róże do policzków można wybierać dowolnie, a każda kobieta na pewno wygląda doskonale w przynajmniej kilku różnych wariantach kolorystycznych.

Róże do policzków marki Makeup Revolution

Róże do policzków MR to propozycje dla każdej kobiety, również o typowo słowiańskiej urodzie. Dostępne w kilku różnych formach: pojedynczych barw, podwójnych, kilku ciekawych przejść kolorystycznych, w paletach róży do policzków. Doskonale podkreślają i modelują kości policzkowe oraz nadają całej twarzy naturalnego blasku. Niektóre z nich idealnie współgrają z silnie opaloną skórą lub lekko oliwkową, a inne dodają buzi romantycznego, cukierkowego charakteru.

Róże do policzków Makeup Revolution można kupić w naszym sklepie internetowej w formie bardziej wpadającej w mat, aksamitnej, lekko błyszczącej, błyszczącej lub z widocznymi drobinkami.

Aksamitne róże do policzków dają niezwykle lekki kolor, bardzo precyzyjny i gładki. Nie powodują nieestetycznych plam, doskonale wtapiają się w podkład do twarzy, dzięki czemu pozostają w nienaruszonej formie nawet przez kilka godzin. Niektóre z nich są doskonałe również do modelowania twarzy lub optycznego odmładzania skóry poprzez stworzenie idealnego kolorytu.

Główne zalety róży do policzków marki Makeup Revolution

 • Łatwo się rozprowadzają
 • Nie robią nieestetycznych plam
 • Nie ścierają się
 • Są dobrze napigmentowane
 • Dostępne w odcieniach dla każdego typu cery
 • Stworzone zarówno do codziennego, jak i wieczorowego makijażu (możliwość stopniowania nasycenia kolorem poprzez nałożenie odpowiedniej ilości warstw kosmetyku)
 • Różne modele: prasowane, kremowe, satynowe, żelowe (o imponującej trwałości), wypiekane
 • Wiele odcieni kolorystycznych, zarówno w tonacjach bardziej różowych, jak i brzoskwiniowych
 • Niektóre z nich posiadają lusterka, więc jeśli występuje konieczność pomalowania się w awaryjnym lustrze, to jedno można mieć zawsze przy sobie
 • Posiadają przyjemny, lekki zapach
 • Komfortowe w aplikacji
 • Łatwe w rozcieraniu
 • Doskonałe do nakładania palcami lub przy pomocy profesjonalnych pędzli do makijażu

Jak nakładać róż w zależności od kształtu twarzy?

Twarz okrągła – róż nakładamy poniżej linii kości policzkowych i kierujemy go aż w stronę ucha. W ten sposób optycznie wyszczuplamy twarz.

Twarz kwadratowa – róż nakładamy punktowo, na samym środku policzków, wykonując okrągłe ruchy pędzlem.

Twarz podłużna – róż nakładamy poziomo od środka policzków.

Twarz owalna – dowolna technika aplikacji.

Twarz trójkątna – róż nakładamy na sam środek policzków; można ewentualnie lekko przedłużyć linię makijażu w stronę uszu.

Zwiń tekst
Zobacz więcej