Utrwalacze do makijażu

Utrwalacze do makijażu

W tej kategorii nie ma produktów.

Utrwalacze do makijażu to niezastąpione kosmetyki, jeżeli nie mamy czasu lub możliwości na kontrolowanie stanu naszej twarzy w ciągu dnia. Wystarczy raz wykonać dokładny makijaż, po czym spryskać buzię utrwalaczem, by nie przejmować się własnym wyglądem nawet przez 10 godzin. Doskonały utrwalacz to produkt profesjonalny, posiadający specjalnie o...

Utrwalacze do makijażu to niezastąpione kosmetyki, jeżeli nie mamy czasu lub możliwości na kontrolowanie stanu naszej twarzy w ciągu dnia. Wystarczy raz wykonać dokładny makijaż, po czym spryskać buzię utrwalaczem, by nie przejmować się własnym wyglądem nawet przez 10 godzin. Doskonały utrwalacz to produkt profesjonalny, posiadający specjalnie opracowany skład, czyli wysokiej jakości substancje, które nie uwrażliwią naskórka nawet wtedy, gdy będą miały z nim kontakt codziennie przez kilka godzin. Utrwalacze to dość silne preparaty, ale w pełni bezpieczne dla naszej skóry.

Utrwalacze do makijażu są doceniane nie tylko przez wizażystów, ale również przez zwykłe kobiety, które muszą wyglądać nienagannie w ciągu całego dnia pracy, na ważnych spotkaniach biznesowych lub całonocnych imprezach.

Główną rolą utrwalacza jest otoczenie twarzy delikatną powłoką, która skutecznie zapobiegnie rozmazywaniu się makijażu nawet wtedy, gdy zaczniesz trzeć twarzą o poduszkę! ;)

Utrwalacz do makijażu marki Makeup Revolution

To doskonały kosmetyk o profesjonalnym składzie, który przedłuża trwałość nawet najcięższego makijażu. Pozwala na zachowanie nieskazitelnie błyszczących ust, perfekcyjnie wytuszowanych rzęs i doskonale matowej cery nawet przez kilkanaście godzin.

Utrwalacz MR to produktów profesjonalny, zarówno dla wizażystów, jak i do użytku domowego. Nie obciąża nadmiernie skóry, nie zatyka porów oraz nie doprowadza do powstawania trądziku, zaskórników i podrażnień. Można go stosować codziennie, ale jest szczególnie zalecany na tzw. wielkie wyjścia. Doskonale sprawdza się, jeśli zależy nam na trwałym i perfekcyjnym makijażu, a przebywamy w trudnych warunkach atmosferycznych (wilgoć, klimatyzowane biuro, wysokie temperatury, zamknięte i nieprzewiewne pomieszczenia). Zapobiega ścieraniu i rozmazywaniu się makijażu. Posiada wygodną do aplikacji formę, czyli mgiełkę w sprayu.

Utrwalacze marki Makeup Revolution zostały wzbogacone o substancje pielęgnujące (np. witamina E i aloes), które dodatkowo odżywiają naskórek i zapobiegają nadmiernej utracie wody. Koją niewielkie podrażnienia i uspakajają cerę podczas stresującego i pełnego wyzwań dnia.

Zwiń tekst
Zobacz więcej