Szminki do ust

Szminki do ust

Produktów w kategorii: 32
Liczba produktów: 1 - 24 z 32

Szminki do ust to jedne z najbardziej popularnych kosmetyków do pielęgnacji i malowania warg. Występują w formie bezbarwnej, w której służą głównie do ochrony, nawilżenia i odżywienia delikatnej skóry ust oraz kolorowej, która dodatkowo dodaje wargom pięknego pigmentu. Różnią się konsystencją; najpopularniejsze są kremowe, występują również błys...

Szminki do ust to jedne z najbardziej popularnych kosmetyków do pielęgnacji i malowania warg. Występują w formie bezbarwnej, w której służą głównie do ochrony, nawilżenia i odżywienia delikatnej skóry ust oraz kolorowej, która dodatkowo dodaje wargom pięknego pigmentu. Różnią się konsystencją; najpopularniejsze są kremowe, występują również błyszczące i ostatnio bardzo modne – matowe.

Szminki do ust są atrybutem prawdziwiej kobiecości. Służą do wszystkiego, nie tylko do upiększania warg. Przy ich użyciu można np. zostawić tekstową wiadomość na lustrze, kartce lub skórze.

Szminki do ust to jeden z najstarszych kobiecych kosmetyków. Kiedyś ich rolę pełniły naturalne substancje np. buraki. Prawie każda kobieta ma przynajmniej jedną szminkę w kosmetyczce, a spora grupa pań nawet kilkanaście różnych kolorów.

Szminka do ust idealna, czyli jaka?

W dzisiejszych czasach nie wystarczy, by szminka dawała tylko mocny i wyrazisty kolor. Musi być jeszcze trwała, a jednocześnie delikatna dla warg. Nie może podrażniać cienkiej skóry ust lub powodować szybkiego przesuszenie naskórka. Najlepsze szminki to nie tylko piękne kosmetyki kolorowe o bardzo dobrych pigmentach, ale również produkty pielęgnacyjne i silnie odżywcze. Przed zakupem konkretnego kosmetyku sprawdź jego skład lub przeczytaj opis, by dowiedzieć się czy zadba również o stan Twojej skóry.

Szminki do ust Makeup Revolution

Szminki do ust marki Makeupr Revolution to produkty posiadające najlepsze pigmenty, idealne do użytku profesjonalnego (np. przez wizażystów). Dodatkowo mają odpowiednią miękkość i kształt, dzięki czemu wykonanie starannego makijażu nawet niewprawioną ręką jest możliwe i bardzo proste. Posiadają specjalnie opracowaną konsystencję, która pozwala pomalować usta w kilka sekund, tworząc doskonały i równy kolor.

Szminki zamknięte w trwałe i eleganckie opakowania.

Główną zaletą szminek od MR jest dwustronne zastosowanie. Z jednej strony otaczają wargi pięknym kolorem dostępnym w kilkunastu wyjątkowych odcieniach, a z drugiej strony dogłębnie nawilżają i delikatnie odżywają delikatną i wymagającą szczególnego traktowania skórę.

Dostępne są w różnych odsłonach: kremowej, matowej, błyszczącej, aksamitnej.

Zwiń tekst
Zobacz więcej