Błyszczyki do ust

Błyszczyki do ust

Produktów w kategorii: 8
Liczba produktów: 1 - 8 z 8

Błyszczyki do ust to jedne z najpopularniejszych kosmetyków dla kobiet. Uwielbiane przez Panie w każdym wieku. Podkreślają piękno kobiecych warg, sprawiają, że wyglądają na młode, powabne, zdrowe i wypielęgnowane. Niezwykle proste w użyciu i dające bardzo dobry efekt. Niezastąpione zarówno na co dzień, jak i do pracy czy na wielkie wyjście.

Błys...

Błyszczyki do ust to jedne z najpopularniejszych kosmetyków dla kobiet. Uwielbiane przez Panie w każdym wieku. Podkreślają piękno kobiecych warg, sprawiają, że wyglądają na młode, powabne, zdrowe i wypielęgnowane. Niezwykle proste w użyciu i dające bardzo dobry efekt. Niezastąpione zarówno na co dzień, jak i do pracy czy na wielkie wyjście.

Błyszczyk do ust to trwały kosmetyk, którego głównym celem jest dodanie blasku wargom. Niektóre kosmetyki są również mocno nasycone kolorem, dzięki czemu doskonale zastępują szminki. Inne mają również dodatkowe właściwości, jak nawilżenie i odżywienie lub efekt powiększenia ust. Dostępne są też w modelach zapachowych i smakowych. Każdy z nich można stosować samodzielnie lub na wcześniej nałożoną szminkę.

Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu efektu pełnych ust, to wybierz kosmetyki odbijające światło, posiadające specjalne pigmenty, z perłowymi lub brokatowymi dodatkami.

Błyszczyki do ust - tradycja i nowoczesność

Pierwsze błyszczki do warg powstały w 1932 roku, a na rynku kosmetycznym funkcjonują dopiero od lat 70-tych. Pierwszy tego typu kosmetyk był opracowywany przez markę Max Factor i nosił nazwę X-Rated. Niestety nie był doskonały, ponieważ wysuszał wargi i bardzo się kleił. Na szczęście od tamtego czasu wiele się zmieniło i obecne błyszczyki są wręcz idealne.

Jak uzyskać usta idealne dzięki błyszczykowi do ust?

Stosując dobrej jakości błyszczyki, możemy uzyskać usta doskonałe, kuszące i ponętne. Delikatna skóra warg wymaga szczególnej pielęgnacji, aby na długo pozostawała dobrze nawilżona i miękka. Wygładzone i zmiękczone wargi są niezwykle komfortowe i niepodatne na pękanie, dlatego należy wybierać takie błyszczyki do ust, które posiadają wyłącznie najlepsze składniki, również delikatne emolienty i substancje silnie odżywcze.

Główne rodzaje obecnych błyszczyków

  • Transparentne
  • Brokatowe
  • Pielęgnacyjne
  • Owocowe
  • Powiększające (tzw. Volume Up)
  • Kryjące (np. lakiery do ust, szminki z błyszczykiem)
Główne role błyszczyków do ust

Nowoczesne błyszczyki maja do spełnienia wiele zadań. Nie tylko muszą poprawić wygląd warg, ale również wygładzić i zmiękczyć naskórek, dostarczyć odpowiedniego nawilżenia i wielu składników odżywczych. Niektóre z nich również otulają usta delikatnym zapachem, np. soczystych truskawek, a inne równie słodko smakują. Kolejną ważną rolą nowych błyszczyków jest ochrona, nie tylko przed pierzchnięciem warg, ale również przed szkodliwym działaniem promieni UV i innych czynników (np. wiatr, zimno). Takie właśnie są błyszczyki marki Makeup Revolution, które zdominowały obecny rynek kosmetyczny nie tylko ze względu na swą jakość, ale również piękne i różnorodne kolory.

Jak poprawnie nakładać błyszczyk na usta?

Aplikacja błyszczyków może się wydawać banalna i w gruncie rzeczy taka właśnie jest, ale nadal niektóre kobiety popełniają pewne błędy, głównie płynące z nieświadomości. W efekcie otrzymują taki malunek warg, który nie jest doskonały, za co często winią sam kosmetyk, który po prostu nie został poprawnie użyty. Należy pamiętać, że błyszczyk to nie szminka i nakładamy go inaczej (z wyłączeniem tzw. lakierów do ust). Pomadki do warg nie należy rozcierać, pocierając o siebie obydwie wargi, ponieważ może to rozmazać otrzymany kontur. Błyszczyk nie musi dawać idealnej linii i w jego przypadku takie rozmazanie jest wskazane. Najlepiej stosować pewną zasadę, że błyszczykiem pokrywamy całą górną wargę, a na dolnej malujemy tylko małą kropkę na jej środku. Następnie pocieramy wargi o siebie i rozmazujemy emulsję. W ten sposób otrzymamy piękny naturalny efekt, bez obaw o trwałość takiego makijażu. Co ważniejsze, dodatkowo unikamy nieestetycznego zbierania się błyszczyka w zakamarkach ust.

Zwiń tekst
Zobacz więcej