Gąbki do makijażu

Gąbki do makijażu

W tej kategorii nie ma produktów.

Gąbeczki do makijażu to przydatne akcesoria, które ułatwią idealne rozprowadzenie fluidu, aby uniknąć efektu tzw. sztucznej maski. Dzięki nim makijaż wygląda naturalniej i dokładnie pokrywa całą skórę twarzy, nie powodując nieestetycznych prześwitów. Trwałość pokładu jest przedłużona, a każdy kolejny nałożony kosmetyk trzyma się jeszcze lepiej. ...

Gąbeczki do makijażu to przydatne akcesoria, które ułatwią idealne rozprowadzenie fluidu, aby uniknąć efektu tzw. sztucznej maski. Dzięki nim makijaż wygląda naturalniej i dokładnie pokrywa całą skórę twarzy, nie powodując nieestetycznych prześwitów. Trwałość pokładu jest przedłużona, a każdy kolejny nałożony kosmetyk trzyma się jeszcze lepiej. Gąbeczki umożliwiają precyzyjne pokrycie wszystkich zakamarków skóry i dokładne zatuszowanie wszelkich niedoskonałości, również wyprysków i przebarwień.

Aplikatory do kosmetyków (tzw. gąbki lub puszki) umożliwiają higieniczne wykonanie makijażu. Z tego powodu początkowo zostały stworzone dla wizażystów, którzy wykorzystują jeden kosmetyk kolorowy dla wielu klientów, dlatego muszą uważać na przenoszenie drobnoustrojów i bakterii. Po wyprodukowaniu pierwszych gąbek do makijażu, zauważono jednak, że wychodzący spod nich makijaż jest również trwalszy i piękniejszy. Z biegiem lat opracowano kształt i formułę gąbki do makijażu tak, że teraz możemy korzystać z doskonałego produktu, znacząco ułatwiającego otrzymanie naturalnego i perfekcyjnego make-upu.

Gąbki do makijażu Makeup Revolution są innowacyjnym produktem. Nadają się nie tylko o nakładania fluidu, ale również różu, pudru i bronzera oraz innych kosmetyków kolorowych o kremowej konsystencji. Posiadają elastyczną strukturę i optymalną, opracowaną technologicznie, miękkość, która sprawia, że kosmetyk wtapia się w naskórek, tworząc zdrową i piękną całość. Jedwabista i doskonale wykończona cera, bez zacieków i plam, z wypełnionymi zmarszczkami i zatuszowanymi przebarwieniami, jest teraz bardzo łatwa do uzyskania, dzięki użyciu tego pozornie małego produktu do makijażu.

Gąbeczki Makeup Revolution posiadają taki kształt, że doskonale leżą nawet w najbardziej niedoświadczonej w wizażu ręce. Nie pochłaniają dużej ilości kosmetyku i nadają się do aplikacji każdego kremowego produktu, również korektorów i kosmetyków do kamuflażu.

Zwiń tekst
Zobacz więcej