Do rozświetlacza

Do rozświetlacza

W tej kategorii nie ma produktów.

Doskonały makijaż z rozświetlaczem to sposób na optyczne odmłodzenie twarzy. Rozjaśnienie policzków, oprószenie przestrzeni pod brwiami lub uwypuklenie łuku kupidyna to zaledwie kilka dodatkowych ruchów pędzlem, a efekt o wiele lepszy. Warto jednak pamiętać, że profesjonalne nałożenie rozświetlacza jest możliwe tylko wtedy, gdy do tego celu użyj...

Doskonały makijaż z rozświetlaczem to sposób na optyczne odmłodzenie twarzy. Rozjaśnienie policzków, oprószenie przestrzeni pod brwiami lub uwypuklenie łuku kupidyna to zaledwie kilka dodatkowych ruchów pędzlem, a efekt o wiele lepszy. Warto jednak pamiętać, że profesjonalne nałożenie rozświetlacza jest możliwe tylko wtedy, gdy do tego celu użyjemy dobrego pędzla.

Pędzelek do rozświetlacza to podstawa

Pędzelki do rozświetlacza to szybki, dokładny i bezproblemowy sposób na nałożenie każdego połyskującego pigmentu. Porządny pędzel (np. marki Makeup Revolution) posiada optymalną miękkość włosia, dzięki czemu lepiej rozprowadza drobinki, a także umożliwia stworzenie obecnie bardzo modnego efektu tafli.

Pędzle do rozświetlacza ułatwiają przyciśnięcie pigmentu do skóry, dzięki czemu efekt rozświetlenia wtapia się w podkład do twarzy lub fluid i zaczyna wyglądać bardzo naturalnie. Umożliwia dokładne blendowanie i roztarcie granic pigmentu, co pięknie komponuje cały makijaż i zamyka go w jedną, naturalnie wyglądającą całość.

Zwiń tekst
Zobacz więcej