Do różu

Do różu

W kategorii znajduje się 1 produkt.
Liczba produktów: 1 - 1 z 1

Róż do policzków potrafi odmienić wygląd każdej twarzy. Dodaje cerze zdrowego kolorytu, świeżości i młodości. Skóra wygląda na lepiej odżywioną i bardziej promienną. Otrzymanie tak doskonałego efektu przy użyciu tego jednego kosmetyku jest możliwe tylko wtedy, gdy dokonamy prawidłowej aplikacji, czyli przy pomocy pędzla. Nakładanie pigmentu palc...

Róż do policzków potrafi odmienić wygląd każdej twarzy. Dodaje cerze zdrowego kolorytu, świeżości i młodości. Skóra wygląda na lepiej odżywioną i bardziej promienną. Otrzymanie tak doskonałego efektu przy użyciu tego jednego kosmetyku jest możliwe tylko wtedy, gdy dokonamy prawidłowej aplikacji, czyli przy pomocy pędzla. Nakładanie pigmentu palcami jest najgorszym sposobem, ponieważ doprowadza do powstania nierównego koloru, z prześwitami w pigmencie i szpecącymi plamami. Taki makijaż nie wygląda dobrze, a zamiast dodawać cerze młodości i promienności, sprawia, że zaczyna ona przypominać przygaszoną, smutną, zaniedbaną i jakby brudną skórę.

Profesjonalne pędzelki do różu – zalety stosowania

Pędzle do różu na długiej rączce ułatwiają wykonanie doskonałego makijażu. Są o wiele lepsze od ich tradycyjnych odpowiedników na krótkich rączkach, które można znaleźć dołączone do różu do policzków. Przede wszystkim umożliwiają wykonanie bardziej trwałego makijażu, higienicznego i lepiej rozprowadzonego.

Pędzle do różu marki Makeup Revolution

Pędzelki do różu MR to profesjonalne akcesoria do makijażu w bardzo przystępnej cenie. Trwałe, estetycznie wykonane, dobre jakościowo i odpowiednio wyprofilowane. Pozwalają uzyskać precyzyjnie wymodelowane policzki, stworzone tak, by podkreślić atuty danej twarzy. Nadają się nie tylko do nakładania różu – są najlepszym narzędziem do rozprowadzania wszelkich pudrów brązujących (bronzerów), róży czy rozświetlaczy. Wykonano je z dobrego włosia syntetycznego, które pozwala nabrać optymalną ilość pigmentu. Są bardzo trwałe, a włoski nie wypadają nawet po kilku latach używania. Można je czyścić specjalnym preparatem lub wodą z niewielką ilością szarego mydła.

Zwiń tekst
Zobacz więcej