Do korektora

Do korektora

W kategorii znajduje się 1 produkt.
Liczba produktów: 1 - 1 z 1

Używanie korektora jest równoznaczne z posiadaniem odpowiedniego pędzla. Nakładanie tak zwartego kosmetyku palcami nigdy nie daje dobrego efektu. Kolor nie jest równy, skórki są przesuszone, a zmarszczki uwidocznione, makijaż nie jest trwały, roluje się, a po paru godzinach pojawiają się nieestetyczne grudki. Jeżeli chcesz, żeby Twój korektor zr...

Używanie korektora jest równoznaczne z posiadaniem odpowiedniego pędzla. Nakładanie tak zwartego kosmetyku palcami nigdy nie daje dobrego efektu. Kolor nie jest równy, skórki są przesuszone, a zmarszczki uwidocznione, makijaż nie jest trwały, roluje się, a po paru godzinach pojawiają się nieestetyczne grudki. Jeżeli chcesz, żeby Twój korektor zrobił to, co do niego należy, a końcowy efekt był naturalny, to zdecyduj się na aplikację profesjonalnym pędzlem do korektora.

Korektor i pędzel – nierozłączny zestaw

Pędzelek do korektora musi mieć dobre włosie i odpowiednią giętkość, która umożliwi nałożenie zarówno gęstego pigmentu w przypadku korektora w sztyfcie, jak i wodnistego w przypadku kosmetyków w płynie. Odpowiednie ułożenie włosków pozwala dokładnie rozprowadzić pigment po skórze, aż do tego stopnia, że gołym okiem nie jesteśmy w stanie zauważyć, że na tę twarz nałożono kosmetyk kamuflujący. Jest to szczególnie ważne w przypadku kobiet cierpiących na problemy z cerą, które mają do zamaskowania wiele punktów na swojej skórze. Takie są pędzelki do korektorów marki Makeup Revolution, które dodatkowo mają optymalną końcówkę, umożliwiają wniknięcie nawet w największe zakamarki skóry.

Zwiń tekst
Zobacz więcej