Dzień Ojca

Dzień Ojca

Produktów w kategorii: 33
Liczba produktów: 1 - 24 z 33

Dla kobiet jest on najważniejszym mężczyzną w życiu, w przypadku mężczyzn jest wzorem do naśladowania, czyli kilka słów o Tacie. Ojciec jest naszym wsparciem podczas pokonywania trudności życiowych już od najmłodszych lat, m.in. podczas nauki jazdy na rowerze, wyborze kierunków studiów czy ochranianiem przed niewłaściwym wyborem męża. W dniu 23 ...

Dla kobiet jest on najważniejszym mężczyzną w życiu, w przypadku mężczyzn jest wzorem do naśladowania, czyli kilka słów o Tacie. Ojciec jest naszym wsparciem podczas pokonywania trudności życiowych już od najmłodszych lat, m.in. podczas nauki jazdy na rowerze, wyborze kierunków studiów czy ochranianiem przed niewłaściwym wyborem męża. W dniu 23 czerwca możemy podarować mu szczególne prezenty, które są przejawem naszej miłości do niego i docenieniem jego codziennych starań i zmagań podczas naszego wychowywania. Nie zapominajmy jednak, że nasz dzielny i waleczny Tata jest również mężczyzną, więc do każdego prezentu dodajmy odrobinę humoru i adrenaliny. Co zrobić, by Dzień Ojca stał się wyjątkowym dniem?

Motoryzacyjny prezent na Dzień Ojca

Każdy mężczyzna uwielbia piękne, szybkie oraz oryginalne samochody. Tata jako nasz główny specjalista z pewnością wie wszystko o samochodach oraz potrafi wszystko w nim naprawić, tzn. będzie naprawiał aż do skutku. W zależności od jego indywidualnych preferencji znajdźmy dla niego coś wyjątkowego m.in. wypożyczenie samochodu jego marzeń, powrót do czasów młodości i znalezienie motocykla ze zdjęć. Prezenty to nie tylko przedmioty, lecz również atrakcyjne oferty wspólnego spędzenia czasu. Podczas rozmowy nawet telefonicznej z naszym ukochanym Tatą, zapytajmy o niespełnione marzenie motoryzacyjne i zrealizujmy je! Z pewnością będzie zachwycony i niezwykle wzruszony. Pamiętajmy, że to właśnie on starał się spełniać nasze marzenia, więc postarajmy się mu za to odwdzięczyć w Dniu Ojca. Wspólny przejazd motocyklem z lat jego młodości będzie dla niego najpiękniejszym prezentem w tym szczególnym dniu. W przypadku, gdy nasz nauczyciel jazdy na rowerze - uwielbia rowery, pomyślmy nad podarowaniem mu 24-karatowego złotego roweru, który będzie go bawił, a jednocześnie zachwycał.

Zastępca kierownika ds. ekstremalnych

Podobno nic nie podnosi bardziej ciśnienia niż żona i dzieci. Jednakże w tym wyjątkowym dniu, sprawmy, aby przysłowiowym zastrzykiem adrenaliny, była akcja. Skok ze spadochronu, zwiedzanie okolicy przy pomocy paralotni czy kurs nurkowania, pozwoli dla naszego kochanego Taty oderwać się od rutyny i zapomnieć o otaczającym świecie. Kurs może stać się początkiem jego nowych zainteresowań lub kontynuacją jego dawnych pasji. W przypadku, gdy nie mamy możliwości osobistego stawienia się w rodzinnym domu, możemy przesłać mu drobny drobiazg, który go zaskoczy i jednocześnie sprawi, że jego serce zacznie bić w przyśpieszonym tempie. Warto rozważyć zakup związany z przetrwaniem w przypadku ataku Zombi, miecz świetlny mistrza Yody z Gwiezdnych Wojen lub nawet tradycyjną kostkę Rubika, dzięki której przez kilka dni nasz kochany Tata będzie rozmyślał nad prawidłowym ustawieniem.

Prezent dla Taty - wiernego muzycznego fana

Muzyka pomaga nam w odprężeniu oraz relaksie od codzienności. Niezależnie od naszego wieku - słuchamy jej w każdej wolnej chwili, tańczymy i spędzamy przy niej czas z bliskimi osobami. Dorosły mężczyzna posiada często własne ulubione zespoły, bądź nawet sam grywał na gitarze i tęskni za tym, gdyż instrument zaginął w nieznanych okolicznościach. W przypadku, gdy na prośby mamy jesteśmy proszeni o rezygnację z zakupu nowej gitary - pomyślmy o gadżecie, który będzie repliką instrumentu muzycznego, lecz wykonany będzie wyłącznie z rozpływającej się w ustach czekolady.

Ojciec - dyrektor ds. napraw

Każdy prawdziwy mężczyzna uwielbia majsterkować oraz próbować naprawiać rzeczy, które często już nie są do naprawy. Gadżety związane bezpośrednio z majsterkowaniem będą przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Przede wszystkim należy pamiętać o scyzoryku, który jest niezbędny w przypadku każdej awarii lub w momencie nieznalezienia noża w kuchni. Scyzoryk z dedykacją będzie dla naszego kochanego Taty - sposobem uznania jego wszechwiedzy i umiejętności naprawy wszystkich rzeczy w domu i w garażu. W przypadku, gdy Ojciec uwielbia także słodycze - możemy mu podarować czekoladowe narzędzia, które oprócz wiernego odzwierciedlenia skrzynki z narzędziami - mają także doskonały smak.

Specjalista ds. alkoholi - pilnie poszukiwany

Alkohol jest nieodłącznym elementem wielu spotkań rodzinnych i z bliskimi przyjaciółmi. Sprawmy, aby także w tej dziedzinie - nasz dzielny rodzic zaczął błyszczeć. Do wyboru mamy przede wszystkim gadżety potrzebne do przygotowania nieziemskich drinków. Drobne gadżety dodane do drinka w postaci zabawnych postaci, profesjonalny shaker pomagający przygotować doskonały koktajl, a także zabawne kostki lodu - wszystko to sprawi, że nasz dzielny Ojciec poczuje się jak prawdziwy barman i zacznie eksperymentować. W przypadku, gdy wolimy podarować alkohol, warto rozważyć myśl o zakupie Tequlii ze skorpionem. Jest to niezwykle rzadko spotykany alkohol, a dodatek skorpiona sprawia, że jest on tylko przeznaczony dla prawdziwych twardzieli. Ciekawym rozwiązaniem jest także zakup unikalnego piwa, wraz z chłodzącą szklanką. Takie rozwiązanie sprawi, że już nawet w upalne dni - nasz tata będzie spożywał wyłącznie odpowiednio schłodzone alkohole.

Mistrz kuchni - grillowanie i krojenie

Niektórzy mężczyźni posiadają niezwykły talent do gotowania. W takim przypadku warto skupić uwagę nad kuchennymi akcesoriami, które uprzyjemnią pracę w kuchni dla naszego Taty. Należy wspomnieć o ciekawych możliwościach krojenia m.in. pizzy przy użyciu zabawnego ostrza w postaci pani na rowerze. Dodatkowymi elementami są elektryczne miarki do składników, dzięki którym wszystkie elementy zostaną dodane według przepisu kulinarnego. Ciekawe są także farby do ciasta, które pozwolą na stworzenie ciasta lub w tortu - w kolorach ulubionej drużyny piłkarskiej. Jednakże, najbardziej użytecznym produktem będzie podarowanie wyjątkowej kawy, która spowoduje, że każdego dnia nasza głowa rodziny będzie wychodzić do pracy w doskonałym humorze. Niezwykle mocna kawa pozwoli mu na szybkie przebudzenie się oraz poprawi mu skutecznie humor na cały dzień. Uzupełnieniem prezentu może być ciekawy kubek m.in. przedstawiający krzyżówkę czy sudoku lub zaprojektowany przez nas indywidualnie m.in z ulubionym i zabawnym zdjęciem z wakacji. W przypadku chęci urozmaicenia prezentu, zawsze możemy dla niego podarować złoty cukier w kostkach. Zabawne gadżety do kuchni zawsze poprawią humor naszego taty - w każdym momencie w jego przebywania w niej.

Książki - pogłębianie wiedzy oraz zainteresowań

Odpowiedni dobór książki jest doskonałym prezentem dla Ojca w dniu Jego święta. Książki to nie tylko romantyczne opowiadania, lecz także fascynujące poradniki. Przede wszystkim należy polecić książkę dotyczącą przygotowania drinków, dzięki której zdobędzie całkowitą wiedzę o ulubionych trunkach, sposobach podawania, produkcji i możliwościach zastosowania. Kolejną propozycją doskonałą dla mężczyzny są książki o tematyce motoryzacyjnej, w których znajdują się nie tylko elementy dotyczące historii produkcji, lecz także wskazówki postępowania w przypadku awarii samochodu. W propozycjach można także uwzględnić także wszystkie zabawne poradniki, a nawet komiksy, które są symbolem jego beztroskich czasów młodości.

Gadżety o których marzy każdy mężczyzna

Gadżety są doskonałym wyborem w przypadku prezentu dla mężczyzny. Szeroki asortyment oraz ułatwienie codziennego życia, sprawia że ten prezent jest idealny dla niego. Jakie interesujące gadżety można podarować dla Taty z okazji jego wyjątkowego święta?

-Najdroższy zegarek na świecie

Przede wszystkim należy wspomnieć o najdroższym zegarku na świecie (tzn. jego wierną replikę), dzięki któremu zawsze będzie punktualnie w domu.

-Gra w zegarku.

Ciekawym rozwiązaniem jest także zegarek z możliwością gry w Mario Brothers. Niekończąca się ilość wyzwań oraz rund - pozwala na zapomnienie się w grze, a także jest dokonała na chwilę relaksu w pracy.

-Maszynka do golenia

Krótki czas do wyjścia i zgubienie maszynki do golenia, powoduje dodatkowy stres oraz możliwość spóźnienia się na ważne spotkanie. Jednak nawet ten problem możemy rozwiązać, poprzez zakup dla Niego - maszynki do golenia na magnes. Dzięki temu, w każdej chwili będzie wiedział, w którym miejscu leży jego ulubiona maszynka do golenia.

-Przenośna ładowarka do telefonu

W momencie przypadkowej awarii prądu w całej okolicy lub po prostu zwykłe zgubienie ładowarki - nie będzie stanowić żadnego problemu dla naszego specjalisty ds. elektronicznych, aby móc wykonać do nas telefon. Dzięki przenośnej ładowarce do telefonu, zniknie z jego życia problem rozładowującej się baterii w telefonie i w każdej chwili będzie mógł zadzwonić do swoich dzieci by sprawdzić co w danej chwili robią. Dzięki przenośnej ładowarce - zawsze będziemy w kontakcie z naszym tatą.

- Namiot w ogródku w kształcie Campera

Nietypowy namiot w kształcie Campera, z pewnością będzie spełnieniem jego marzenia. Większość dorosłych mężczyzn marzy o podróżowaniu z rodziną tym pięknym samochodem oraz samodzielnemu odkrywaniu piękna tego świata. Jednakże, ten Camper nigdy nie ulegnie awarii, a w przypadku deszczu zawsze można schronić się we własnym domu. Wierne odzwierciedlenie Campera jest z pewnością doskonałym sposobem na realizacje jego ukrytych marzeń.

-Łamigłówki oraz gry planszowe

Każdy mężczyzna uwielbia logiczne i jednocześnie proste myślenie, bez komplikowania. Odkrywanie zagadek, sprawdzenie jak działa gadżet z pewnością będzie czymś co całkowicie pochłonie uwagę naszej głowy domu, na co najmniej kilka dni.

Drobne prezenty o wielkiej wartości

Zabawne prezenty zawsze wywołują uśmiech na twarzy bliskiej nam osoby. Zanim przejdziemy do wymyślania nowych sposobów rozśmieszania naszego rodzica - przejrzyjmy dostępne tutaj produkty. Zaoszczędzimy czas i znajdziemy ten wyjątkowy oraz niepowtarzalny prezent dla niego. W zależności jego indywidualnych upodobań, wybierzemy prezent, który z pewnością dostarczy mu wielu radości.

Dzień Ojca to szczególna data w kalendarzu. Sprawmy, aby właśnie tego wyjątkowego dnia, poczuł magię naszej miłości do Niego! A przede wszystkim, okażmy mu nasz szacunek do włożonej pracy podczas naszego wychowywania.

Zwiń tekst
Zobacz więcej