Dziadek

Dziadek

Produktów w kategorii: 32
Liczba produktów: 1 - 24 z 32

Gdy nadchodzą uroczystości powszechnie kojarzone z obdarowywaniem się prezentami, na przykład urodziny, święta Bożego Narodzenia, czy indywidualne rocznice, mamy nie lada problem, co sprawić w prezencie komuś, kogo kochamy. Zależy nam na tym, by obdarowywany poczuł się wyjątkowo - w końcu nikt nie chce mieć poczucia, że otrzymał prezent kupiony ...

Gdy nadchodzą uroczystości powszechnie kojarzone z obdarowywaniem się prezentami, na przykład urodziny, święta Bożego Narodzenia, czy indywidualne rocznice, mamy nie lada problem, co sprawić w prezencie komuś, kogo kochamy. Zależy nam na tym, by obdarowywany poczuł się wyjątkowo - w końcu nikt nie chce mieć poczucia, że otrzymał prezent kupiony przypadkiem, na szybko tuż przed jego wręczeniem! Aby sprostać prezentowemu wyzwaniu, trzeba po prostu wiedzieć, gdzie szukać prezentów. Na szczęście są miejsca, w których wybór prezentu dla Dziadka będzie prawdziwym wyzwaniem, ale tylko dlatego, że propozycji jest zbyt wiele, by móc się zdecydować tylko na tę jedną! Dziadek, głowa rodziny, przyjaciel wszystkich dzieci, zasługuje na uhonorowanie go czymś absolutnie wyjątkowym. A co można dać w prezencie komuś, kto przeżył już chyba wszystko, widział wszystko i ma wszystko czego mu potrzeba? To proste - trzeba mu zafundować miłe spędzanie czasu, na które sam by nie wpadł, a którego ma do zagospodarowania aż nadto! Warto zadbać o dobrą kondycję, zarówno fizyczną jak i umysłową naszego Dziadka, i wykupić mu jakąś ciekawą rozrywkę w dużym mieście!

Pomysł na prezent dla Dziadka!

Kategoria prezentów dla Dziadka to propozycje rozrywki dla jednej lub więcej osób, zapewniająca mnóstwo frajdy, emocji i... adrenaliny w czystej postaci. Choć Dziadkowie z reguły przywiązani są do swoich starych, kaszlących aut, które częściej stoją u mechanika niż w korkach na autostradzie, to po cichu marzą o tym, by przejechać się nowoczesnym, luksusowym i superszybkim autem. Po cichu - bo przecież nigdy nie odważą się na głos powiedzieć, że fascynują ich szybkie, niebezpieczne maszyny, bo nie chcą zdradzić nawet w myślach swojego starego dobrego Malucha. Druga sprawa to fakt, że nie wiedzą oni, iż takie marzenie jest jak najbardziej osiągalne. Nawet jeśli Dziadek nie odważy się wsiąść za kierownicę Lamborghini, to jego bliscy mogą mu zafundować przejażdżkę takim autem - na przykład w prezencie na okrągłe urodziny!

Dziadek w swoim żywiole!

Dziadek, który fascynuje się Dzikim Zachodem, na pewno zachwyci się prezentem, w którym Dziadek będzie mógł poczuć się jak prawdziwy rewolwerowiec. To prezent, którego Dziadek nigdy nie zapomni, a który pozwoli mu przypomnieć sobie czasy, gdy był chłopcem i bawił się w kowboja. Dla Dziadków, którzy lubią spędzać czas ze swoją drugą połówką, można kupić prezenty dla dwojga. Dzięki temu i Dziadek i Babcia będą mogli spędzić ze sobą czas, na przykład w parku linowym, gdzie będą pokonywać własne słabości, lub przy degustacji czekolady - hołdując tymże słabościom! Spędzanie czasu we dwoje, gdy się jest już w podeszłym wieku, to przeważnie wspólne zakupy, oglądanie telewizji, czy rozwiązywanie krzyżówek. Choć są to rozrywki powszechne i pozwalają nie nudzić się dwojgu ludzi, to jednak nie wzbudzają zbyt wielu emocji. Codzienne spędzanie czasu we dwoje na emeryturze sprawia, że starsi ludzie zapominają już, jak wielkie uczucie ich kiedyś łączyło, i łączy nadal. Dlatego warto im o tym przypominać fundując prezenty, które pozwolą razem spędzić czas w miłej atmosferze.

Spokojna, ale nie nudna emerytura

Jeśli Dziadek jest miłośnikiem gier karcianych, dobrym pomysłem będzie zapisanie go na kurs brydża. Dzięki temu pozna on zasady obowiązujące w tej grze, i dostanie bodziec do częstszego spotykania się z trojgiem innych znajomych, przy kawie lub koniaku, i grania w brydża. Jest to szczególnie cenny prezent dla starszego i samotnego mężczyzny. Takie osoby nie tylko cierpią na brak towarzystwa, ale przede wszystkim na brak rozrywek. To, co mogłyby samodzielnie tworzyć, wymaga przeważnie dobrego wzroku, sprawnych dłoni i bystrego umysłu, siły fizycznej. Dlatego starsi ludzie często poświęcają się rozrywkom "odtwórczym" takim jak czytanie, rozwiązywanie krzyżówek czy oglądanie filmów, ale one dość szybko się nudzą, i nie stanowią rozrywki, której można i powinno się oddawać całymi dniami. Ale Dziadek to przecież nie tylko trzęsący się staruszek! To często mężczyzna w sile wieku, który został dziadkiem dość młodo. Stąd też nadal pasjonują go rozrywki, które zwykło się rezerwować dla dojrzałych, silnych mężczyzn. Takiemu Dziadkowi można zafundować pełen frajdy kurs pilotażu, który na długo zostanie w jego pamięci, a być może rozbudzi w nim nową pasję, którą zechce rozwijać na przyszłej emeryturze?

Sprezentuj Dziadkowi coś ekstra!

Zdecydowanie, prezenty dla naszych ukochanych Dziadków to gigantyczne wyzwanie. Musimy przy ich wybieraniu wziąć pod uwagę pasje Dziadka, przy czym należy pamiętać, że pasją może być coś, o czym Dziadek skrycie marzy, a czego nie miał jeszcze okazji spróbować, jak na przykład lot helikopterem, czy strzelanie z pistoletu do celu. Druga istotna rzecz, to branie pod uwagę możliwości Dziadka - jego kondycji, zdrowia fizycznego i zdolności umysłowych. Trzeba w tej kwestii wykazać się ogromną delikatnością, ale też podnieść Dziadkowi nieco poprzeczkę, i wymusić na nim trochę aktywności nawet gdy on sam twierdzi, że nie ma już na nią siły. I rzecz najważniejsza - nie możemy zafundować Dziadkowi prezentu ponad nasze możliwości finansowe. Dlatego też warto wybierać prezenty w Internecie, jako jedno z kryteriów podając widełki cenowe, w których jesteśmy w stanie zakupić prezent Dziadkowi. Są odjazdowe prezenty za kilkaset złotych, ale też wyjątkowe rozrywki za kilkadziesiąt. Wcale nie oznacza to, że seans w grocie solnej za kilkadziesiąt złotych będzie gorszym pomysłem niż przejażdżka Lamborghini za kilkaset - wszystko zależy od naszych możliwości finansowych, a także preferencji Dziadka. Jeśli ma on problemy z sercem i nie może przeżywać silnych emocji, to z pewnością grota solna będzie lepszym pomysłem niż kilka okrążeń po torze z prędkością trzystu kilometrów na godzinę.

Prezenty wpływające na aktywność Dziadka

Zdrowie naszego Dziadka jest warte każdych pieniędzy, i warto o nie zadbać, by mieć Dziadka przy sobie jak najdłużej i w jak najlepszej kondycji. Dlatego można mu sprawić aktywny prezent, pozwalający poznać nordic walking, kupić kijki do biegania, i zaszczepić w nim miłość do aktywnego spacerowania i zażywania ruchu fizycznego. Można też sprawić dziadkowi przyjemność w postaci kursy Qi-gong, czyli wschodniej sztuki walki łączącej metody uzdrawiania, medytacji i kierowania siłami witalnymi, głównie w celu przedłużenia zdrowia i polepszenia jakości życia. Zdecydowanie, prezenty polepszające zdrowie i jakość życia naszych Dziadków oraz pozwalające im jeszcze efektywniej wykorzystać czas na emeryturze, a także uśmiechać się i przeciwdziałać przeciwnościom losu, będą dla nich ważniejsze niż kolejna para skarpet czy nowy ciepły sweter. Oczywiście, Dziadkowie cieszą się z każdego prezentu od swoich dzieci i wnuków, bo to dowód na ich miłość i zaangażowanie. Jednak nam samym powinno również zależeć na tym, by nasze prezenty nie zostały po prostu odruchowo pochwalone i odstawione na półkę. W pewnym wieku przedmioty, nawet te najpiękniejsze i najciekawsze, nie cieszą już tak bardzo jak możliwość spędzenia czasu z bliskimi, czy ciekawe zagospodarowanie kilku wolnych godzin czasu.

Aktywny senior

Prezenty w kategorii dla Dziadka mają wyjątkowy charakter. Zostały opracowane z myślą o seniorach, którzy chcą jeszcze długo pozostawać aktywni, i udowodnić, że emerytura nie odebrała im prawa do rozrywki i cieszenia się z uroków życia. To kategoria, w której nie znajdziesz prezentów banalnych - takie możesz znaleźć w każdym sklepie z upominkami, czy hipermarkecie. Tutaj możesz udać się tylko wtedy, gdy poszukujesz czegoś naprawdę ekstra. Kilka godzin spędzonych z ukochanymi osobami na rozrywce, o której Dziadek zawsze marzył, a na którą zawsze brakło mu odwagi, to prezenty, których możesz szukać tylko w niebanalnym sklepie z wyjątkowymi prezentami! Miłości, zainteresowania i chęci pokazania, jak bardzo kochamy naszego Dziadka nie kupisz na stoisku z elektroniką, ani porcelanowymi figurkami - znajdziesz je za to w naszym sklepie internetowym z unikalnymi prezentami!

Skąd czerpać inspiracje na prezenty dla Dziadka?

Podczas wybierania prezentów w kategorii Dla Dziadka warto zwrócić też uwagę na lokalizację naszego prezentu. Jeśli w Twoim mieście nie ma firmy, która organizuje rozrywkę, jaką chciałbyś zafundować swojemu Dziadkowi, być może podróż do większego miasta z noclegiem w dobrym hotelu połączona z ciekawym kursem lub inną rozrywką oraz zwiedzaniem miasta, będzie właśnie tym wyjątkowym prezentem, który zechcesz zafundować swojemu najbliższemu? Warto się zastanowić nad takim nietypowym prezentem. Nasi Dziadkowie to wyjątkowi mężczyźni, którzy poświęcili mnóstwo czasu, energii i zdrowia swoim dzieciom, a teraz wnukom, i zasługują na wszystko, co najlepsze. Uhonoruj swojego Dziadka i pokaż mu, jaki jest dla Ciebie ważny, poprzez wręczenie mu oryginalnego prezentu!

Wybieranie i kupowanie prezentów to niełatwa sztuczka. W przypadku, gdy kupujemy jakiś element garderoby, kolejny gadżet do kolekcji czy inną pamiątkę, możemy rozminąć się z gustem obdarowywanego. Natomiast jeśli wybieramy coś z puli prezentów nietypowych dla Dziadka, możemy liczyć się co najwyżej z chwilowym oporem, gdy Dziadek będzie próbował nam wmówić, że nauka bilarda czy kurs na strzelnicy to nie jest rozrywka dla niego - ale później i tak ciekawość weźmie górę, i Dziadek będzie bardzo podekscytowany taką formą spędzania wolnego czasu. Wbrew pozorom, trzeba kogoś bardzo dobrze znać, by sprawić mu radość ciekawym prezentem. A kogo znamy lepiej niż Dziadka, który był z nami od naszych narodzin, i towarzyszył nam we wszystkich najważniejszych momentach życia? Dziadek to z pewnością ktoś, kto nie zasłużył sobie na kupowanie kolejnego banalnego prezentu, czy wręcz pominięcie go przy obdarowywaniu prezentami domowników. Zasłużył na wszystko, co najlepsze - a najlepsze dla seniora są miłe wspomnienia z efektywnie, wesoło spędzonego czasu, który pozwala zapomnieć o wszelkich problemach dnia codziennego, odprężyć się, i zapamiętać do końca życia jak wspaniale ma dzieci i wnuki, które dbają o jego dobre samopoczucie!

Zwiń tekst
Zobacz więcej