Wujek

Wujek

Produktów w kategorii: 33
Liczba produktów: 1 - 24 z 33

Wujek - to wyjątkowa osoba w życiu każdego człowieka, o ile tylko mamy szczęście go posiadać. Jeśli go mamy, to życzmy mu jak najlepiej i dbajmy o to, by nie pozwolił nam zapomnieć o tym, jak wspaniałego siostrzeńca czy bratanka ma! Zwykle to wujkowie są tymi, którzy rozpieszczają nas w zasadzie od dnia naszych urodzin. To osoby, które choć w wi...

Wujek - to wyjątkowa osoba w życiu każdego człowieka, o ile tylko mamy szczęście go posiadać. Jeśli go mamy, to życzmy mu jak najlepiej i dbajmy o to, by nie pozwolił nam zapomnieć o tym, jak wspaniałego siostrzeńca czy bratanka ma! Zwykle to wujkowie są tymi, którzy rozpieszczają nas w zasadzie od dnia naszych urodzin. To osoby, które choć w wieku naszych rodziców, można traktować trochę mniej poważnie. Wujek to facet, z którym można konie kraść, i z którym łączą nas bardziej kumpelskie relacje. Śmiało można powiedzieć, że wujkowi jesteśmy w stanie powierzyć najbardziej skryte sekrety, których nie powiedzielibyśmy rodzicom ani dziadkom. To wujkowie są tymi, z którymi robi się od małego najbardziej zwariowane rzeczy, i oczywiście trzyma buzię na kłódkę zarówno przed rodzicami, jak i ciociami. Tylko wujek jest w rodzinie taką osobą, z którą rodzice śmiało puszczą nas na kilkudniową wyprawę pod namioty, i nie zadzwonią ani razu by spytać jak sobie radzimy, bo przecież pod opieką wujka nic nam nie grozi. Zdecydowanie, wujkowie są dla nas osobami, którym możemy zaufać, i którzy pokazują nam świat od tej bardziej zwariowanej i nieco niebezpieczne strony - to oni uczą nas szalonych, spontanicznych rzeczy, pokazują miejsca, do których rodzice nie mają czasu nas zabierać, i kupują zabawki, na które rodzice nigdy by się nie zgodzili - trochę na przekór rodzicom, dla których wujek jest starszym lub młodszym bratem, i wciąż uwielbia im dokuczać! I to właśnie te wszystkie powody sprawiają, że gdy zbliżają się urodziny wujka, lub przychodzi czas Bożego Narodzenia, i trzeba mu kupić prezent, musimy wymyślić coś naprawdę odjazdowego - co sprawi mu frajdę podobną do tej, którą mieliśmy my, gdy ulubiony Wujek zabierał nas na spływ kajakowy lub na strzelnicę!

Nie kupuj wujkowi na prezent banałów!

W sklepach można kupić naprawdę różne przedmioty na prezenty dla wszelkich grup wiekowych. Jeśli znamy pasje wujka, możemy postarać się o wycieczkę do specjalistycznego sklepu, na przykład wędkarskiego lub modelarskiego, i tam zakupić mu prezent związany z jego hobby, ciekawy, praktyczny, i taki, który go naprawdę ucieszy. Problem z kupowaniem prezentów hobbystycznych polega jednak na tym, że to obdarowywana osoba ma takie hobby, i to ona lepiej zna się na akcesoriach używanych do swojej pasji. Jeśli pokusimy się o taki prezent, obdarowana osoba ucieszy się, że pomyśleliśmy o jej zainteresowaniach, ale jest więcej niż prawdopodobne, że kupimy coś, co jest jej zbędne, co już ma, lub czego nie kupiła do tej pory bo jest to złej jakości - i mimo najszczerszych chęci i opinii sprzedawców na temat tego spławika czy wędki, możemy po prostu nie trafić w wyśrubowane potrzeby wujka. Z tego powodu lepiej omijać sklepy specjalistyczne. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie kupno bonu podarunkowego do modnego w mieście sklepu z akcesoriami do hobby wujka - ten na pewno spotka się z lepszym przyjęciem niż samodzielnie wybrany przedmiot.

Czego nie kupować na prezent wujkowi

Drugi pomysł na prezent, to kupno gadżetu elektronicznego, który każdego faceta ucieszy. Może to być nowa konsola, porządne słuchawki czy gra komputerowa. Jednak kupno sprzętu elektronicznego to po pierwsze spory wydatek, a po drugie kolejny problem z trafieniem w gust wujka. Może się bowiem okazać, że wujek posiada już idealnie pod siebie dobrane słuchawki, a oprócz nich jeszcze dwie pary nieco słabszych, których nie używa, a otrzymał niegdyś w prezencie. Może się okazać, że wymarzonej gry komputerowej wujek nie da rady uruchomić na swoim sprzęcie. Istnieje jeszcze wiele innych powodów, dla których sprzęt elektroniczny czy modny gadżet to niekoniecznie trafiony prezent.

Wysil się, sprezentuj wujkowi coś ekstra!

Więc pozostaje tylko śmieszny krawat w żółte kaczuszki, książka albo woda po goleniu? To banały, które może mu kupić ktoś, kto nie zna go tak dobrze jak ty! Tego rodzaju prezenty można kupić komuś, kogo znamy na tyle dobrze, że wiemy na sto procent, że akurat krawat w kaczuszki jest mu niezbędny do życia i sprawi mu niesamowitą frajdę. W przypadku kupowania prezentu dla ukochanego wujka, którego chcemy uhonorować i sprawić mu radość - musimy się odrobinę wysilić, dlatego od razu skreślmy ten banał z listy naszych pomysłów.

Wujek - facet, który ma wszystko

Nie jest łatwo wymyślić odpowiedni prezent dla Wujka. Taki, którym go zaskoczymy i sprawimy mu radość. Spersonalizowany, ale jednocześnie nie zbyt intymny i nie wprawiający w zakłopotanie, ani nie wymagający tłumaczenia, dlaczego wybraliśmy akurat taki podarunek. Weźmy też pod uwagę, że nasz ukochany wujek to prawdopodobnie mężczyzna, który ma już wszystko. Od kupowania kosmetyków i ubrań ma żonę, a od ciepłych skarpet mamę. Zapewne najfajniejsze prezenty dla siebie musi kupować sobie sam - jak każdy mężczyzna. Dodatkowo, prawdopodobnie ma już wszystko, i niczego nie potrzebuje... a jednak - jest kategoria prezentów, której nigdy nikomu za wiele, i której potrzebuje absolutnie każdy! To kategoria rozrywki, uśmiechu na twarzy i spędzania czasu bądź to w zgodzie z własnymi zainteresowaniami, bądź to na przełamywaniu swoich słabości. Jeśli masz wujka-twardziela, który najchętniej zabierał cię w dzieciństwie na prawdziwie męskie wyprawy, zafunduj mu oryginalną, męską wyprawę - tylko ty i on! Niech to będzie kurs kiperski, czyli wypad na degustację piwa. Chyba nie ma lepszego sposobu na napicie się piwa pod poważnym pretekstem! Dla każdego faceta niezwykłą frajdą będzie lot widokowy, lub krótki kurs pilotażu - któż z nas nie marzył o tym, by zostać pilotem? Dziś to ty spełniasz marzenia Wujka, i to ty zafundujesz mu wspaniałą wyprawę w chmurach! Możecie też wspólnie spędzić czas robiąc coś absolutnie odjazdowego - czy też raczej odlotowego - latając w komorze aerodynamicznej! Jeśli lot spadochronem wciąż cię przeraża na tyle, że nie chciałbyś go odbyć nawet w towarzystwie wujka, lub obawiasz się zafundować tak ekstremalnego prezentu komukolwiek, kogo reakcji nie będziesz pewien, wypróbuj koniecznie komorę aerodynamiczną - to zabawa, której nie należy się bać, i która nie generuje praktycznie żadnego ryzyka ani strachu, a jedynie mnóstwo adrenaliny i pozytywnych przeżyć.

Odkryj pasje swojego wujka!

Oprócz pracy, którą wykonujemy, i którą siłą rzeczy się interesujemy, mamy też pasje, którym poświęcamy większość wolnego czasu. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy ludźmi zaprogramowanymi tylko na jeden lub dwa rodzaje ekscytacji w życiu. Interesowanie się również innymi rodzajami przygód i wrażeń nie jest zdradą naszego hobby czy zawodu, a czymś naturalnym dla każdego. Sęk w tym, że nie zawsze wiemy co nam się podoba i co jeszcze może nas zainteresować, dopóki tego nie doświadczymy! Jeśli nasz wujek jest entuzjastą szybkich samochodów, raczej nie ma co liczyć na to, że ktoś sprezentuje mu luksusowe Porsche. Jednak jak najbardziej dostępne są vouchery na przejażdżkę takim superszybkim autem, i warto to wykorzystać, by sprawić wujkowi radość! Możesz też zafundować mu jazdę Monster Truckiem, lub lot paralotnią! W zasadzie każda spontaniczna, oryginalna rozrywka lub sposób rekreacji, dostępne są dziś na wyciągnięcie reki - wystarczy siąść wygodnie przed komputerem, i wybrać rodzaj rozrywki, jaki chcemy zafundować swojemu ukochanemu wujkowi.

Męska rozrywka w sam raz dla wujka

W kategorii prezentów dla Wujka znajdziesz typowo męskie, fascynujące rozrywki. Z pewnością każdy wujek ucieszy się z takiego sposobu zagospodarowania mu czasu. Zauważmy, że wujek prawdopodobnie ma w życiu dość przedmiotów, ubrań, kosmetyków i gadżetów, które kupuje sobie sam lub otrzymuje w prezentach od innych. Jedyną rzeczą, jakiej prawdopodobnie mu brakuje, jest kilka godzin ciekawie spędzonego czasu, nieskrępowanej rozrywki, czy poświęcenia się czemuś, na co zawsze miał ochotę, ale obawiał się, że żona zmyje mu głowę za wydawanie pieniędzy na takie chłopięce rozrywki, których kobiety raczej nie są w stanie zrozumieć. Prawdziwy mężczyzna zawsze ucieszy się z możliwości spędzania czasu w sposób choć trochę ekstremalny. Jeśli tylko wiesz, że nie ma ku temu przeciwwskazań medycznych, koniecznie zafunduj jakąś ciekawą, ekstremalną rozrywkę swojemu wujkowi. Wbrew pozorom, wydatki na prezenty w tej kategorii nie są wcale horrendalne - większość rozrywek możemy wykupić już za kilkadziesiąt złotych za godzinę lub kilka godzin dobrej zabawy. Bardziej luksusowe doznania to wydatek rzędu kilkuset złotych, ale większość osób, które miały okazję ich doświadczyć potwierdza, że to świetnie wydane pieniądze, które na długo zostawią ślad w ich pamięci. Możemy w opcjach wyszukiwania upominków wyjątkowych zaznaczyć, jakie maksimum cenowe nas interesuje. Warto określić też lokalizację, czyli miasto, w którym mieszkamy, by wyszukiwać jedynie rozrywki, które odbywają się w naszej najbliższej okolicy - na pewno jest ich mnóstwo! A jeśli wujek mieszka w mniejszym mieście, wykup taki voucher i potraktuj go jako pretekst do wyprawy z wujkiem na wycieczkę do większego miasta, i skorzystania razem z nim z takiego pakietu rozrywkowego.

Przy okazji uda się spędzić trochę czasu razem, jak za dawnych czasów. Z tą różnicą, że teraz to ty będziesz organizatorem i fundatorem rozrywek, które dostarczają frajdy, podobnie jak kiedyś wujek! Jeśli masz najlepszego wujka na świecie i wiele mu zawdzięczasz, to zdecydowanie jesteś mu winien wspólnej, męskiej przygody, która pozostawi w waszych głowach wspomnienia podobne do tych, które ty masz z dzieciństwa z przygód ze swoim ukochanym wujkiem! Wiele osób korzysta z tej kategorii prezentów, jeśli chce poprawić humor wujkowi, który ostatnio nie wyglądał zbyt ciekawie, lub poprawić swoje własne relacje z wujkiem, które uległy poluzowaniu gdzieś pomiędzy naszymi własnymi sprawami, a problemami wujka. Warto wiedzieć, że kilka godzin nieskrępowanej rozrywki powiązanej z hobby lub zainteresowaniami naszego wujka, to najlepszy sposób na oderwanie siebie i jego od zwykłych codziennych kłopotów. Z pewnością aktywne, oryginalne prezenty w postaci dobrze zagospodarowanego czasu, to strzał w dziesiątkę na prezent dla wujka!

Zwiń tekst
Zobacz więcej