Wieczór Panieński

Wieczór Panieński

Produktów w kategorii: 35
Liczba produktów: 1 - 24 z 35

Wieczór panieński to dość stara, znana każdemu tradycja. Związana jest ona ściśle ze ślubem, a właściwie z ostatnimi chwilami narzeczeństwa. Jest to, mówiąc ogólnie, impreza, która ma za zadanie uczcić ostatnie chwile panieństwa kandydatki na żonę, która długo już nie będzie sama. To zwyczaj celebrowania ostatnich chwil wolności, traktowany zaws...

Wieczór panieński to dość stara, znana każdemu tradycja. Związana jest ona ściśle ze ślubem, a właściwie z ostatnimi chwilami narzeczeństwa. Jest to, mówiąc ogólnie, impreza, która ma za zadanie uczcić ostatnie chwile panieństwa kandydatki na żonę, która długo już nie będzie sama. To zwyczaj celebrowania ostatnich chwil wolności, traktowany zawsze z ogromną dawką poczucia humoru i gigantycznym dystansem, w szczególności dystansem do przyszłej panny młodej. Każda kobieta, która przyjmuje oświadczymy swojego chłopaka robi to ze łzami wzruszenia w oczach. Każda doskonale wie, z czym to się wiąże, i co ją czeka już za chwilę w związku z przyjęciem tych oświadczyn. Narzeczona doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że niedługo zmieni swój stan cywilny, i jeśli dobrze pójdzie, to do końca życia będzie już szczęśliwą mężatką z nowymi społecznymi zadaniami do wykonania. To przełomowy moment w życiu każdej kobiety. Już niedługo stanie na ślubnym kobiercu i resztę swojego dorosłego życia spędzi jako mężatka - choć brzmi to poważnie, to jednak żadna kobieta szykująca się do zamążpójścia nie obawia się tego, co ją czeka po powiedzeniu sakramentalnego "tak". Nie zmienia to jednak faktu, że jej ostatnie chwile narzeczeństwa są doskonałym pretekstem, by urządzić narzeczonej najbardziej szaloną noc w życiu!

Pomysł na prezent z okazji wieczoru panieńskiego

Za organizację wieczoru panieńskiego biorą się najbliższe koleżanki przyszłej panny młodej. Organizują one wszystko, począwszy od jedzenia i trunków, przez prezenty, na rozrywkach skończywszy. Często wieczory panieńskie mają motyw przewodni, podczas którego panna młoda ubiera się w jakiś charakterystyczny, nieco prześmiewczy strój, a jej towarzyszki ubierają się w podobnym stylu, lecz na przykład w innych kolorach - ma to na celu zaakcentowanie osoby, która tego wieczoru jest najważniejsza! Wieczór panieński to impreza, na której, jak sama nazwa wskazuje - nie ma żadnych facetów. Trzeba jednak przyznać, że reguła ta dotyczy jedynie kolegów przyszłej panny młodej, i oczywiście jej narzeczonego. Wręcz wskazane jest, by na wieczorze panieńskim pojawił się męski akcent w postaci striptizera lub choćby erotycznych gadżetów mających ściśle kojarzyć się z mężczyznami. Można nawet powiedzieć, że tego rodzaju męskie akcenty są konieczne na wieczorze panieńskim! To impreza, która ma trwać niezakłócona do białego rana, i podczas której nie ma tematów tabu. To ostatni moment, by przyszła panna młoda "wyszalała się" zanim na dobre rozsiądzie się przy domowym ognisku, i nie będzie mogła już zawiesić wzroku na nikim innym oprócz swojego małżonka. Dlatego też na wieczorze panieńskim dozwolone są wszelkie chwyty - włącznie z tańcem z obcymi mężczyznami w klubie i robieniem innych szalonych rzeczy, których mężatce robić nie przystoi.

Nie zawiedź prezentem przyszłej panny młodej!

W przypadku, gdy mamy zaszczyt być najbliższymi przyjaciółkami dziewczyny, która lada dzień wyjdzie za mąż, koniecznie musimy zorganizować jej, a przy okazji sobie imprezę, której ona nie zapomni do końca życia. Nie zawiedźmy koleżanki, bo taka impreza zdarza się tylko raz! Będzie to świetna okazja, by przypomnieć sobie jak szalone potrafimy być, i jak ciekawe imprezy rozkręcają kobiety, których nie kontrolują ich mężczyźni! Trzeba przyznać, że wieczory panieńskie należą do najbardziej zwariowanych imprez tematycznych jakie istnieją! Impreza w klubie, wynajęcie VIP-roomu i zamówienie striptizera to na pewno ciekawy pomysł na wieczór panieński. Można jednak postarać się wybrać coś mniej oklepanego, i naprawdę zwariowanego! Na szczęście nie musimy zajmować się samodzielnie organizacją całego przedsięwzięcia - zrobią to za nas specjalistyczne firmy, które zajmują się organizacją takich i wielu innych eventów tematycznych. Firmy te specjalizują się przeważnie w konkretnych wydarzeniach - na przykład lotach samolotami nad miastem, jazdą ciekawymi modelami aut, czy rejsami żaglówką. Są też firmy zajmujące się zupełnie kuriozalnymi imprezami, o których organizację nie musisz się martwic, bo dopracują wszystko za ciebie do ostatniego szczegółu. Warto zlecić im przygotowanie takiej imprezy z powodu braku czasu na zgłębianie się w tematykę takich imprez, co bywa dość kłopotliwe i kosztowne gdyby chcieć to zorganizować samodzielnie. Kolejny powód, dla którego warto powierzyć organizację wieczoru panieńskiego ekspertom jest taki, że gdy będziecie miały wszystko podane na tacy, impreza uda się o wiele lepiej, niż gdybyście miały tygodniami kłócić się o każdy detal tego wieczoru, bo każda z organizatorek miałaby na niego inną koncepcję. Trzeba przyznać, że w takiej sytuacji fakt, że ktoś inny podejmie za nas wszelkie decyzje, zdejmuje z naszych barków ogromny ciężar.

Oryginalne pomysły na prezent z okazji wieczoru panieńskiego!

Wieczór panieński nie musi odbywać się zgodnie z nazwą wieczorem - może trwać przez cały dzień, odkąd tylko sobie zażyczymy! Warto rozpocząć szaloną imprezę na przykład od uczynienia z naszej gwiazdy wieczoru... udawanego celebryty! To nowoczesny event, który polega na wystylizowaniu "gwiazdy", zapewnieniu jej ochroniarzy, paparazzich i tłumu fanów, którzy będą podążać za nią ulicą. To pozwoli wczuć się w klimat i sprawi, że nasza przyszła panna młoda poczuje się jak prawdziwa gwiazda i choć przez kilka chwil będzie mogła poczuć smak sławy! W tej imprezie mogą brać udział szalone koleżanki gwiazdy, więc jest to jak najbardziej pomysłowy sposób na wieczór panieński. Można też zafundować koleżance wypad na żagle - płynąc żaglówką po jeziorze możemy zorganizować naprawdę szaloną imprezę, której ani nasza panna młoda, ani my same nie zapomnimy. Zabawą, która święci triumfy w ostatnich latach, jest ucieczka z Escape Roomu! To specjalne pomieszczenie gdzieś w środku miasta, do którego przychodzimy wraz z grupą przyjaciół i przez kilka godzin rozwiązujemy trudne zagadki, by zostać wypuszczonym z tego pomieszczenia! To zabawa dla prawdziwych miłośniczek przygód, pozwalająca się świetnie rozluźnić, zrelaksować i poczuć smak prawdziwej swobody - oczywiście gdy już uda nam się opuścić Escape Room, bo bez tego nie ma mowy o swobodzie! Jeśli nie lubimy aż tak ekscytujących przygód, i zależy nam raczej na tym, by nasza przyszła panna młoda zaznała prawdziwego relaksu i poczuła się pięknie na ślubie, lub gdy ślub jest już jutro, i nie chcemy ryzykować fatalnej kondycji czy kontuzji nazajutrz, wówczas możemy zdecydować się na wspólny, relaksujący masaż. Kilka kobiet masowanych przy świecach przez wprawne dłonie masażystki, ewentualnie SPA, zabiegi piękności i same przyjemne doznania, to wspaniały sposób na spędzenie wieczoru panieńskiego dla przyjaciółek, które akurat tego jednego dnia nie chcą szaleństw, a raczej mają dość przygód na co dzień, i chciałyby się w ten szczególny dzień przed ślubem tylko zrelaksować.

Wybierz wyjątkowy prezent na wieczór panieński!

Wszystkie te atrakcje i wiele innych, można nabyć za pomocą sklepu internetowego, po prostu zaznaczając wśród mnóstwa różnych opcji wyszukiwania prezenty idealne dla grup kobiecych, czyli na wieczory panieńskie. Prezenty grupowe zasadniczo nie są łatwym pomysłem. Dużo łatwiej jest zorganizować grupie osób o podobnych zainteresowaniach ciekawą formę rozrywki, niż kupować im jakieś drobiazgi. Z kolei przyszła panna młoda niebawem na ślubie dostanie sporo prezentów, dlatego też na wieczór panieński koleżanki nie powinny jej fundować prezentów, a co najwyżej drobne upominki mające na celu upamiętnić ten wieczór i sprawić, by był jeszcze bardziej gorący. Stąd też na wieczory panieńskie nie kupuje się prezentów, a vouchery na jakieś rozrywki. Dzięki temu można świetnie spędzić czas we wspólnym gronie jeszcze przed właściwą imprezą weselną. Trzeba przyznać, że wybieranie zbiorowych form rozrywki nie jest rzeczą prostą. Wbrew pozorom, na wieczór panieński nie powinno się wybierać niczego, co interesuje w równym stopniu wszystkie uczestniczki, a wręcz przeciwnie - coś, czego żadna dotąd nigdy nie robiła. Dzięki temu wieczór ma szansę stać się naprawdę niezapomnianym przeżyciem. Weźmy jednak przy wyborze voucherów pod uwagę przeciwwskazania do niektórych form rozrywek, na przykład nie fundujmy pannie młodej lotu paralotnią nad miastem gdy wiemy, że ma paniczny lęk wysokości. To ma być przede wszystkim świetna wspólna zabawa i ewentualne przełamywanie drobnych słabostek, a nie terapia wstrząsowa.

Wygodne vouchery w formie prezentu na wieczór panieński

Voucher jako prezent to dziś coraz bardziej popularny rodzaj podarunku. Tym bardziej, gdy obdarowanymi ma być grupa osób, które lubią spędzać razem czas i dobrze się znają. Dziś coraz więcej osób korzysta z tej formy upominku, a podczas organizowania wieczoru panieńskiego kobiety bardzo chętnie decydują się na któreś z gotowych rozwiązań . Nie jest to kosztowne przedsięwzięcie, ponieważ jego koszt to maksymalnie kilkaset złotych - rozłożenie tej kwoty na kilka kobiet daje świetną, nieskrępowaną zabawę za naprawdę niewielkie pieniądze. Szczególnie dobre są vouchery na rozrywki grupowe dla tych osób, które nie mogą się zdecydować, co właściwie chciałyby robić i gdzie. Wybór rozrywki to kwestia kilkunastu minut i niewielkiej dyskusji, a wybór miejsca jest już niejako narzucony z góry. Dlatego jeśli masz w najbliższej perspektywie ślub swojej przyjaciółki i chcesz, by zapamiętała do końca życia, że złożenie przysięgi małżeńskiej nie zwalnia jej z podtrzymywania starych przyjaźni, to koniecznie wybierz coś z tych propozycji. Jest ich naprawdę sporo, bo aż kilkadziesiąt, i możesz wybierać spośród najbardziej ryzykownych, ekstremalnych przygód takich jak skok na bungee czy lot paralotnią, aż po relaksujące, delikatne masaże, które wprowadzą dziewczyny w miły klimat i pozwolą się zrelaksować przed weselem. Każda z tych propozycji jest ciekawa i warta przemyślenia, a jeśli nie możecie się zdecydować, nic nie stoi na przeszkodzie, byście wybrały kilka opcji jednocześnie - na przykład paintball czy tor gokartowy, a później relaksujący masaż i ewentualnie drink w klubie wieczorem.

Zwiń tekst
Zobacz więcej