18 (osiemnastka)

18 (osiemnastka)

Produktów w kategorii: 49
Liczba produktów: 49 - 49 z 49

W naszym życiu jest wiele kluczowych momentów, w których jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w ciągu jednego dnia zmienia się niemal wszystko. Będąc nastolatkami nie możemy doczekać się, bardzo słusznie zresztą, osiemnastych urodzin. Osoby, które są od nas nieco starsze i już skończyły te osiemnaście lat, są przez nas uważane za ogromnych...

W naszym życiu jest wiele kluczowych momentów, w których jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w ciągu jednego dnia zmienia się niemal wszystko. Będąc nastolatkami nie możemy doczekać się, bardzo słusznie zresztą, osiemnastych urodzin. Osoby, które są od nas nieco starsze i już skończyły te osiemnaście lat, są przez nas uważane za ogromnych szczęściarzy, bo już mogą przezywać to, czego nam jeszcze nie jest dane doświadczać. Ale w końcu nadchodzi ten dzień - lada chwila mają nadejść nasze osiemnaste urodziny, i od tego momentu przestaniemy już oficjalnie być dziećmi, staniemy się dorośli i będziemy mogli robić wszystko to, co z reguły zarezerwowane jest dla pełnoletnich ludzi. Na pewno każdy zdaje sobie sprawę, że po osiemnastce każde kolejne urodziny nie będą już tak ekscytujące, i żadnych nie będziemy już oczekiwali z wypiekami na twarzy. I może właśnie dlatego warto tym jedynym w życiu urodzinom nadać specjalnego charakteru, i zorganizować w tym czasie coś wyjątkowego!

Prezenty o ciekawym charakterze dla 18-latka

Oczywiście najważniejsze dla każdego świeżo upieczonego osiemnastolatka są prezenty - nie może ich zabraknąć na imprezie urodzinowej, i nie mogą one być byle jakie. To moment wkroczenia z pełnym impetem w dorosłość, a zatem prezenty muszą tematycznie nawiązywać do tej dorosłości. Tutaj można liczyć na naszych zwariowanych przyjaciół - chyba nikt inny nie umie wymyślić bardziej spontanicznych, głupich i śmiesznych prezentów co oni. I w zasadzie osiemnastka to jedyne takie urodziny w życiu, gdy stężenie tych zabawnych prezentów jest tak duże. To dla solenizanta bardzo ważny, osobisty dzień, i dlatego osoby zaproszone do jego świętowania powinny wysilić się i zorganizować prezent, który będzie spełnieniem marzeń jubilata. Warto pomyśleć o jakiejś grupowej akcji, w końcu na osiemnaste urodziny zwykle zaprasza się mnóstwo kolegów i koleżanek. Wspólne zrzucenie się na jakiś wyjątkowo odjazdowy prezent będzie tańsze niż kupowanie upominku przez każdego gościa z osobna. Ponadto, dzięki takiej składce można solenizantowi sprawić coś naprawdę wspaniałego, co sprawi mu olbrzymią frajdę! W tej sytuacji niezawodnie sprawdzają się wszelkie sporty grupowe i inne akcje inicjowane przez specjalne grupy eventowe, które organizują spotkanie grupy od A do Z oraz wypożyczają niezbędny do zabawy sprzęt, pomieszczenia i ekwipunek. Trzeba przyznać, że zorganizowanie imprezy w klubie przez solenizanta może przebić tylko zorganizowanie mu szalonego wyjazdu, podczas którego całą grupą będziecie miło spędzać czas! W tym przypadku naprawdę warto postarać się i wymyślić coś ekstra - albo po prostu skorzystać z gotowych voucherów na różne grupowe wypady, idealne na prezent.

Prezent a pasje osiemnastolatka

Grono znajomych i rodziny to osoby, które najlepiej znają solenizanta, który już niedługo skończy osiemnaście lat. W związku z tym warto zafundować mu z okazji urodzin rozrywkę, która będzie powiązana z jego pasjami, a jednocześnie pozwoli mu się wykazać jako osoba dorosła. Świetnie w tym celu sprawdzają się wszelkie rozrywki typu ekstremalnego. Może to być na przykład przejażdżka Monster Truckiem, oczywiście w towarzystwie zawodowego instruktora, lub przejażdżka po mieście luksusowym i superszybkim Lamborghini czy Porsche. To chyba marzenie każdego osiemnastolatka, móc przejechać się choć raz takim autem! Każdy byłby szczęśliwy mogąc choćby usiąść na kanapie takiego samochodu, nie wspominając już o możliwości jeżdżenia nim czy prowadzenia go! W ofertach firm eventowych jest również warszawski drifting, czyli coś dla miłośników tuningu, szybkich aut i wyścigów, którzy co prawda jeszcze nie mogą mieć prawa jazdy, ale gdy tylko je zdobędą na pewno będą kontynuowali swoje zainteresowania. Trzeba przyznać, że u osiemnastolatków obu płci zainteresowanie motoryzacją jest spore, a zatem istnieje ogromna potrzeba chwalenia się swoimi umiejętnościami i odwagą prowadzenia nietypowych aut. Jeśli solenizant to jednak miłośnik latania, możemy mu zafundować lot paralotnią, czy swobodny lot w aerotunelu, który daje naprawdę dużo satysfakcji i pozwala poczuć się jak prawdziwy ptak w niebiosach. Sposobem na sprawdzenie jak nasz solenizant radzi sobie w ekstremalnych warunkach może być... szkoła przetrwania! Takie zabawy organizują specjalne firmy, i warto wręczyć voucher na taki ekstremalny wypad takiemu nastolatkowi, który nie może się doczekać, by za pomocą dowodu osobistego udowodnić swoją dorosłość. Zanim to zrobi, warto by udowodnił ją przechodząc taki ekstremalny obóz przetrwania - oczywiście pod okien doświadczonych trenerów, którzy jednak zadbają o to, by zrobić z niego (albo z niej!) prawdziwego twardziela, który zdecydowanie zasługuje na wydanie dowodu osobistego. Dziewczyna, która niebawem ma stać się osobą dorosłą, może otrzymać od przyjaciół kurs tańca na rurze - to taki typowo kobiecy sposób na przetestowanie swojej dojrzałości i pewności siebie, oczywiście nie w sposób dosłowny. Taniec na rurze to po prostu sport, wymagający żelaznej kondycji i mocnych mięśni, dlatego warto choć raz spróbować, z czym się to je. Również park linowy będzie świetną rozrywką i sposobem na sprawdzenie odwagi osoby, która niebawem uda się po odbiór swojego dowodu osobistego. Ponieważ dorosłość to nie tylko cyfra w metryce, ale przede wszystkim odwaga i konieczność podejmowania trudnych decyzji, już teraz można sprawdzić osiemnastolatka jak radzi sobie w trudnych sytuacjach!

Świetna, prezentowa zabawa dla wszystkich bawiących się na 18

Osoby, które będą brały udział w imprezie na osiemnaste urodziny, lub tylko grono najbliższych przyjaciół, mogą zorganizować dla wszystkich jakąś grupową zabawę. Świetnym pomysłem będzie na przykład wyjazd na paintball. To rozrywka, która wymaga sporej zręczności i sprawności fizycznej, ale jest przede wszystkim świetną rozrywką. Podczas gry w paintball jak nigdzie indziej zrelaksujemy się i zmęczymy, ale za to będziemy szczęśliwi - w dodatku uda nam się lepiej poznać ekipę, z którą lada chwila mamy bawić się do białego rana na wielkiej imprezie! Jeśli zależy nam na podtrzymaniu grupowej atmosfery całej ej imprezy, wybierzmy się wraz z grupą znajomych do Escape Roomu. Tam będziemy musieli działać w komitywie, by rozwiązywać zagadki, które przybliżą nas do wydostania się z tego ekstremalnego pomieszczenia! Taka zabawa to nie tylko dobry sposób na rozrywkę, ale także przetestowanie wytrzymałości grupy przyjaciół - jeśli jesteście naprawdę zgraną ekipą i uda wam się wydostać z tego pomieszczenia, to znaczy, że impreza urodzinowa wieczorem na pewno będzie niezapomniana! Jeśli warunki pogodowe i lokalizacja temu sprzyjają, ekipa może wybrać się na rafting, czyli spływ pontonem przez rwącą rzekę! To fascynująca przygoda, mająca w sobie coś ekstremalnego, co dodaje mnóstwa adrenaliny, i podobnie jak inne szalone sposoby tego rodzaju rozrywki pozwala świetnie poznać ekipę osób, które uważamy za najlepszych przyjaciół.

Daj się poznać 18-latkowi jako dobry organizator prezentów!

Osoby, które stać na oryginalne pomysły są w każdym towarzystwie bardzo cenione. Dlatego też jeśli wykażesz się kreatywnością i zamiast standardowej butelki alkoholu na osiemnastkę wręczysz przyjacielowi voucher na kurs strzelecki czy naukę wspinaczki na ściance, wówczas możesz być pewien, że twój przyjaciel to doceni. I co więcej - zapamięta on twój prezent, który będzie się zdecydowanie wyróżniał na tle innych prezentów, które solenizant dostanie tego dnia.
Jest wiele sposobów spędzania wolnego czasu z grupą przyjaciół, niekoniecznie musi to być impreza w klubie. Wybierz wyjątkowe prezenty w postaci voucherów na jakąś rozrywkę, i zobacz jak ciekawie możecie spędzić czas całą grupą - kto z twoich kolegów wpadł na to, by solenizantowi sprezentować przejażdżkę amfibią gąsienicową dla całej waszej grupy kolegów? Fundując taki prezent na pewno staniesz się bardzo popularną osobą wśród znajomych!

Prezent na osiemnastkę dla syna, córki, wnuczka...

Rodzice, dziadkowie, rodzeństwo i inni członkowie rodziny, którzy mają zaszczyt uczestniczyć w procesie dojrzewania nastolatka, a właściwie w dniu, w którym osiągnie on oficjalnie tę dojrzałość, również chcą go w jakiś sposób uhonorować. W dobrym tonie jest oczywiście wręczenie osiemnastolatkowi koperty z paroma złotymi, które zechce on przeznaczyć na swoje drobne wydatki. Można się jednak wysilić nieco bardziej, i zafundować nastolatkowi w tej cenie coś naprawdę cennego, i coś, co pozwoli mu wynieść cenną lekcję z tego prezentu. Przykładowo, można mu wykupić kurs języka angielskiego, lub intensywny kurs barmański. Wbrew pozorom nie będzie to przez nastolatka kojarzone jako zmuszanie do nauki, a wręcz przeciwnie - jako możliwość zdobywania prawdziwie dorosłych umiejętności, które mogą mu się przydać w życiu. Każdy osiemnastolatek jest spragniony wszelkich objawów swojej dorosłości, i z przyjemnością łapie wszystko to, co pozwoli mu się poczuć jeszcze bardziej dojrzale. Taki kurs barmański, czy nauka strzelania do tarczy to na pewno bardzo poważne przedsięwzięcia, które nie tylko będą stanowiły dla niego cenną rozrywkę, ale też (a może przede wszystkim) będą cenną życiową lekcją dla niego. Gdy nastolatek dojrzewa, chciałby wszystko dostawać jak najszybciej, a moment osiągnięcia dojrzałości metrykalnej jest dla niego powodem do prawdziwej dumy. Im bardziej zostanie u niego zaakcentowana ta dorosłość, tym lepiej i pewnie się będzie czuł w towarzystwie swoich rówieśników. Warto pomyśleć o jakimś ciekawym i praktycznym prezencie dla osiemnastolatka - bez względu na to czy dajemy go jako kolega czy jako rodzic. Osiemnaście lat to niebagatelny wiek i należy go uczcić w specjalny sposób. Wyjątkowy prezent to coś, co znajdziesz w internetowej wyszukiwarce w kilka minut, i dopasowanie prezentu do zainteresowań i pragnień solenizanta nie powinno być trudne. Sposobów rozrywki w charakterze prezentu jest tu bowiem naprawdę dużo, i jest z czego wybierać. Również ceny prezentów wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych w górę, możemy więc śmiało dokonywać wyboru również pod tym względem.

Zwiń tekst
Zobacz więcej