Narodziny Dziecka

Narodziny Dziecka

Produktów w kategorii: 7
Liczba produktów: 1 - 7 z 7

Okres ciąży, narodzin i połogu to jedne z najpiękniejszych chwil w życiu kobiety. Oczywiście, nie należą one do łatwych - przez wiele miesięcy kobieta musi dbać o siebie bardziej niż zazwyczaj, i wszelkie czynności wykonywać z myślą o zdrowiu i komforcie swojego dziecka. Również rodzina ciężarnej kobiety musi dwoić się i troić, by oszczędzać jej...

Okres ciąży, narodzin i połogu to jedne z najpiękniejszych chwil w życiu kobiety. Oczywiście, nie należą one do łatwych - przez wiele miesięcy kobieta musi dbać o siebie bardziej niż zazwyczaj, i wszelkie czynności wykonywać z myślą o zdrowiu i komforcie swojego dziecka. Również rodzina ciężarnej kobiety musi dwoić się i troić, by oszczędzać jej zmartwień i wysiłku, a wszystko to w jednym konkretnym celu - by zapewnić noworodkowi wszystko, czego takie maleństwo potrzebuje do życia w odpowiednich proporcjach. Narodziny dziecka to dla matki i bliskich ogromny stres i duże przeżycie. Początkowe spokojne oczekiwanie na przyjście na świat maleństwa i przygotowywania do tego czasu zmieniają się w gorączkowy pośpiech i w ciągu kilku godzin wszystko przestaje być inne niż do tej pory. Teraz mama nie ma już czasu na najprostsze czynności, a jej całe życie kręci się wokół zapewniania dziecku wszystkiego, co najlepsze. To wyjątkowe wydarzenie, jakim są narodziny nowego członka rodziny, to dla bliskich i znajomych okazja, by przypomnieć o sobie, zorganizować spotkanie w gronie rodziny i przyjaciół, poznać nowego malucha i wynagrodzić jego rodzicom czas, w którym tak dzielnie sobie radzili z nową sytuacją.

Rodzice dziecka też zasługują na prezent!

Przeważnie podczas wszelkich spotkań z okazji narodzin nowego dziecka w rodzinie, kupuje się prezenty dla malucha. Jest to popularny zwyczaj, by nowo narodzonemu dziecku przynieść coś w prezencie - śpioszki, gryzak czy pieluchy, które to przedmioty są prezentem praktycznym i miłym dla rodziców i dziecka. Warto jednak zauważyć, że świeżo upieczeni rodzice mieli całe 9 miesięcy, by przygotować się do przyjścia na świat malucha. W związku z tym na pewno mają w domu nowiutkie, wyprane i wyprasowane ubranka na najbliższe miesiące dla swojego dziecka, a do tego kompletny zestaw wszelkich akcesoriów, z gryzakami i smoczkami włącznie. Kupienie im kolejnego smoczka czy kolejnej butelki na mleko może być więc dla nich kłopotem. Po prostu nie będą wiedzieli co zrobić z jeszcze jednym takim prezentem, z których nie wiadomo czy kiedykolwiek wykorzystają choć jeden. Druga sprawa, to indywidualne preferencje rodziców co do przedmiotów dawanych noworodkowi. Być może rodzice planują wychowywać dziecko w ogóle bez smoczka, lub mają określoną markę kosmetyków do pielęgnacji skóry i włosów dziecka, i nie chcą zmieniać swojej koncepcji tylko dlatego, że szkoda byłoby zmarnować prezentu lub sprawić komuś przykrość. W związku z tym dużo lepszym pomysłem zamiast kupować kolejny drobiazg dla noworodka, który wszystko co najpotrzebniejsze już przecież ma, będzie sprezentowanie czegoś dla jego rodziców. W końcu to oni najbardziej zasługują na wyróżnienie, na docenienie ich trudu i wreszcie - na to, by na chwilę oderwać się od myślenia wyłącznie o dziecku.

Zadbana z prezentu mama to szczęśliwe dziecko!

Największy trud w urodzenie dziecka i wychowanie go wkłada oczywiście mama. Robi to z potrzeby serca i z miłości do swojego dziecka, nierzadko poświęcając w pędzie za jego szczęściem siebie. To powoduje, że świeżo upieczona mama często zapomina o własnym wyglądzie, zrelaksowaniu się i odpoczynku, myśląc tylko o obowiązkach związanych z dzieckiem. Zaproponowanie mamie, by gdzieś wyszła i zrobiła coś dla siebie, może niestety odbić się echem. Mama oczywiście przytaknie, potwierdzi, że jest zmęczona i czasem ma wszystkiego dosyć, ale jednocześnie wie dobrze, że nie może sobie pozwolić na kilka godzin poza domem. Prawda jest jednak zupełnie inna - każdy doskonale wie, że bycie mamą to wyczerpujące zajęcie, ale niemowlakiem równie dobrze przez kilka godzin może się zająć tata lub babcia, by mama mogła poświęcić ten czas wyłącznie na swoje przyjemności. Jeśli zafundujemy mamie voucher na pobyt w SPA dedykowany właśnie świeżo upieczonym mamom, będzie nam ona za to wdzięczna, i co więcej - nie będzie miała już wymówki! Doskonałym rozwiązaniem dla mamy, która naprawdę nie może się oderwać od domowych obowiązków, będzie specjalna sesja w SPA dla mam, podczas której wykwalifikowane opiekunki zajmą się dzieckiem i zapewnia mu rozrywkę, a mama w tym czasie będzie mogła zażywać relaksujących i ujędrniających ciało zabiegów. To chyba rozwiązanie idealne!

Doskonała kategoria prezentów dla rodziców dziecka

Naprawdę trudno jest sprezentować coś ciekawego świeżo upieczonym rodzicom, i to właśnie z powodu braku lepszych pomysłów, zazwyczaj decydujemy się na wybór prezentu dedykowanego ich dziecku. Jest jednak wyjątkowa kategoria prezentów, które będą idealne dla świeżo upieczonych rodziców. Są to prezenty w formie voucherów na różne formy rozrywki, które pomogą rodzicom przypomnieć sobie jak to było przed narodzinami dziecka i odkryć na nowo miłość, która ich łączy. Wystarczy w wyszukiwarkę prezentów wpisać lokalizację, czyli miasto, w którym organizowane są tego typu rozrywki, i wykupić taki voucher, który rodzice zrealizują w dogodnym dla siebie terminie, na przykład wtedy gdy będą mieli z kim zostawić dziecko. To wyjątkowa kategoria prezentów, ponieważ daje rodzicom możliwość zrelaksowania się i odpoczynku, a poza tym wyjście na kolację czy do SPA jest dużo bardziej oryginalnym podarunkiem niż mata edukacyjna dla dziecka, czy nowe śpioszki. Poza tym, taki podarunek stawia w dobrym świetle nas jako wręczających go. Po pierwsze, wykazujemy się empatią w stosunku do zmęczonych i zestresowanych nową sytuacją rodziców. Po drugie - ofiarujemy im coś, co nie stawia ich w kłopotliwej sytuacji jak na przykład kolejny smoczek, z którym rodzice nie wiedzą już co zrobić. Jest to prezent, który będą mogli wykorzystać w sprzyjającym dla nich momencie i warunkach, wtedy gdy będą mieli ku temu nastrój, i będą go mogli zrealizować w taki sposób, o jakim zawsze marzyli.

A jaką formę prezentu zaproponować młodym rodzicom?

Rodzice, którzy powoli przyzwyczajają się do myśli, że przez kolejnych kilka lat mogą zapomnieć jak smakuje kolacja w restauracji, na pewno będą zachwyceni możliwością spędzenia kilku godzin we dwoje na romantycznej kolacji we włoskiej restauracji. Choć taka kolacja w restauracji wydaje się banałem, to pamiętajmy, że dla wielu młodych rodziców może być odskocznią od codziennego życia. Poza tym, prezent ten będzie dostępny w wielu miastach w Polsce, co zdecydowanie ułatwia skorzystanie z takiego vouchera w najbliższej okolicy. Oprócz tego pamiętajmy, że młodzi rodzice mają na głowie dużo ważniejsze wydatki niż zostawianie pieniędzy w restauracjach, dlatego miłym gestem w ich stronę będzie możliwość zafundowania im kolacji, która jest już opłacona, i z której należy tylko skorzystać.

Prezent sposobem na wspólne spędzenie czasu rodziców z dzieckiem

Jednym z najlepszych sposobów udokumentowania wspólnych chwil z nowo narodzonym dzieckiem, są oczywiście fotografie. i choć każdy z nas dysponuje jakimkolwiek aparatem fotograficznym, choćby tym w komórce, to jakość takich zdjęć pozostawia wiele don życzenia. Poza tym, aby wykonać fajne, spontaniczne zdjęcie, jeden z członków rodziny musi się zająć fotografowaniem pozostałych - a co ze wspólnymi rodzinnymi zdjęciami, które za kilka lat będziemy z rozrzewnieniem oglądać podczas rodzinnych uroczystości? Najlepiej zatrudnić w tym celu profesjonalnego fotografa! Mało kto może sobie pozwolić aby wydać kilkaset złotych na profesjonalną sesję fotograficzną, podczas której zrobimy sobie kilkadziesiąt ładnych, wesołych zdjęć całej naszej rodziny. Dlatego też składając się z innymi członkami rodziny na taki voucher na sesję fotograficzną, sprawimy młodym rodzicom ogromną frajdę! Będą oni zachwyceni tym, że zawodowy fotograf poświęci czas tylko i wyłącznie dla nich, i pozostanie im z tych kilku godzin wspólnego pozowania sporo ciekawych pamiątek.

Prezenty na narodziny dziecka w formie przeżyć

Dzisiejsze czasy wymuszają na nas ogromną oryginalność co do prezentów, które chcemy wręczać najbliższym. Tak naprawdę w sklepach możemy znaleźć dużo ciekawych prezentów na pępkowe, prezentów dla noworodków czy dla świeżo upieczonych rodziców. Niestety, wiele z nich nie reprezentuje sobą zbyt wielkiej wartości, oprócz tego, że obdarowywani mają poczucie, że ktoś o nich pamiętał, i ktoś chce miłym gestem uprzyjemnić im trudny czas po narodzinach dziecka. Pojawienie się nowego członka rodziny to zdecydowanie wspaniały powód do świętowania - problem polega jednak na tym, że sytuacja wymaga szczególnej delikatności, a i sami rodzice niespecjalnie chcą i mogą w tym czasie ostro imprezować. Dla nich liczy się wtedy czas spędzany w gronie rodzinnym i przyjazna atmosfera, dlatego też świętowanie narodzin dziecka ma charakter bardzo delikatny, bezalkoholowy i pastelowy. Musimy uszanować to, że świeżo upieczeni rodzice potrzebują teraz prywatności, odpoczynku i czasu spędzanego w gronie rodziny. Nie zmienia to jednak faktu, że ucieszą ich odwiedziny rodziny i przyjaciół, i będą uszczęśliwieni, gdy podaruje się im coś ciekawego. A ponieważ spędzanie czasu w swoim własnym rodzinnym gronie jest dla nich teraz najcenniejsze, to właśnie prezenty w formie ciekawych przeżyć dla rodziców, lub dla rodziców wraz z maluchem, będą najprzyjemniejszym gestem w ich stronę.

Voucher na prezent z okazji narodzin dziecka - wygodna opcja

Jeśli zatem w twojej najbliższej rodziny lub wśród znajomych pojawił się nowy członek rodziny, koniecznie wybierz się w odwiedziny, ale nie z pustymi rękami! Zamiast przynosić jednak byle co kupione w przypadkowym markecie, zamów po prostu voucher na dzień w SPA dla mamy, lub na kolację dla dwojga, która sprawi mnóstwo radości świeżo upieczonym rodzicom. Zastanów się, co byłoby dla nich najmilszym prezentem i dobierz rodzaj rozrywki do tego, czym mogą być potencjalnie zainteresowani młodzi rodzice. Najważniejszą rzeczą jest pamiętać, by nie narzucać im formy spędzania wolnego czasu, ani nie decydować za nich co do używania jakiegoś artykułu dla niemowląt. Właśnie z tego powodu vouchery jako prezent dla młodych rodziców sprawdzą się wyśmienicie i na pewno sprawią mnóstwo radości obdarowanym, a także i nam samym, gdy będziemy widzieli jak cieszą się z naszego prezentu!

Zwiń tekst
Zobacz więcej