40 urodziny

Produktów w kategorii: 30
Liczba produktów: 1 - 24 z 30

Budząc się rano uświadamiamy sobie, że już mamy 40 lat. Jest to specyficzny okres w życiu każdego z nas. Warto, więc wykorzystać go jak najlepiej. Można zadbać o naszą kondycję przez uprawianie różnego rodzaju sportu. Zdrowie, bowiem w tym wieku jest najważniejsze. Warto, więc o nie odpowiednio zadbać dobrze się odżywiając i zażywając określone ...

Budząc się rano uświadamiamy sobie, że już mamy 40 lat. Jest to specyficzny okres w życiu każdego z nas. Warto, więc wykorzystać go jak najlepiej. Można zadbać o naszą kondycję przez uprawianie różnego rodzaju sportu. Zdrowie, bowiem w tym wieku jest najważniejsze. Warto, więc o nie odpowiednio zadbać dobrze się odżywiając i zażywając określone witaminy i minerały. W wieku średnim nie musimy się ograniczać, dlatego warto cieszyć się życiem.

Czterdzieści lat minęło, jak jeden... prezent?!

Odpowiedni prezent dla osoby, która ukończyła 40 lat to niełatwy wybór. Przy zakupie prezentu na urodziny powinniśmy się kierować przede wszystkim zainteresowaniami osoby, którą chcemy obdarować. Należy nabyć taki podarunek, który sprawi radość solenizantowi. Warto, więc wcześniej dowiedzieć się, jakie hobby uprawia dana osoba. Zainteresowania, bowiem o klucz do sukcesu, aby nasz prezent był oryginalny.

Pamiętajmy jednak o tym by wpierw dowiedzieć się, co dana osoba już posiada, aby nie podarować jej identycznej rzeczy. Możemy również zapytać solenizanta, co by chciał otrzymać na swoje 40 urodziny. Pamiętajmy jednak, aby dowiedzieć się o tym znacznie wcześniej niż w dniu imprezy ponieważ w sklepie możesz nie znaleźć danego prezentu.

Jaki powinien być prezent dla osoby, która właśnie skończyła 40 lat?

Prezenty dla osób dojrzałych, powinny mieć nieco inny charakter, niż prezenty dla osób młodych. Ta zasada, dotyczy również osób, które skończyły 40 lat. W ich przypadku, znalezienie odpowiedniego upominku, nie jest już zbyt proste. Zastanówmy się więc, co zrobić, by prezenty owe były w pełni udane.

1. Wyważony, prosty prezent.

Pierwszą cechą, którą powinien charakteryzować się prezent dla 40-latka, to odpowiedni poziom i wyważenie. Nie mamy tu do czynienia z osobą, która skończyła 20 czy 30 lat! Pamiętajmy, że takiej osobie należy już się pewny szacunek. Mamy przecież przed sobą najprawdopodobniej osobę, która ma już dosyć duże dzieci i ugruntowaną pozycję rodzinną.

Ale nie przesadzajmy. Jeśli wybierzemy dla naszego 40-letniego jubilata nudny prezent, to... będzie mu najprawdopodobniej bardzo przykro. Przecież nie mamy do czynienia z osobą, która właśnie skończyła 100 lat, tylko z człowiekiem w sile wieku...

Jaki prezent będzie wobec tego najlepszy? Oczywiście taki, który będzie łączył w sobie dobre poczucie humoru i... odpowiedni poziom. Dlaczego wobec tego warto wybrać nasz sklep? Oto kilka powodów:

- oferujemy upominki, o zróżnicowanym poziomie humoru. Nieważne, czy szukasz prezentów dla nastolatka, czy tak jak w tej kategorii - dla osoby w średnim wieku. W każdym wypadku, mamy dla Ciebie coś ciekawego do zaoferowania. Szczególnie dla osób w wieku 40 lat.

- nasze upominki, prezentują inteligentny poziom humoru. Nie udostępniamy produktów o treści nieodpowiedzialnej. Obce jest nam udostępnianie produktów, które możemy znaleźć np na targach czy innych stoiskach z pamiątkami. Uważamy, że można bawić się równie dobrze przy prezentach "na poziomie".

2. A może by tak... wnuki?

Ok, może to brutalne, ale czterdziestka to wiek, w którym myśli się już powoli o wnukach. Dlaczego? Sprawa jest prosta. Jeśli mieliśmy dziecko w 20 roku życia, to co stoi na przeszkodzie by również i ono stało się rodzicem w tym właśnie wieku...

Ale na poważnie - wiek 40 lat, to faktycznie czas w którym myśli się już powoli o wnukach. Być może jeszcze nie ma ku temu warunków, ale coraz częściej zastanawiamy się, jak szybko nasze pociechy zaczynają dorastać. Zdziwieni? Może i tak, ale pamiętajmy, że w tym wieku takie myśli będą coraz częstsze i... w końcu się spełnią!

Planując taki prezent dla swojego 40-letniego jubilata (bądź tez jubilatki), warto pomyśleć o tym, jaka jest jego sytuacja w domu. Znamy się przecież, czasami się odwiedzamy - wiemy więc dokładnie, jak jest u każdego z nas. Pamiętajmy więc, że prezent obejmujący "tematykę" wnucząt, może być zabawny i śmieszny, ale może też ranić, szczególnie gdy nasz jubilat nie może ich mieć i to z różnych przyczyn.

Oczywiście trzeba tez pamiętać, że taki prezent powinien również być wyważony. Karczemne żarty na temat małych dzieci nie są na miejscu. Trudno, by nasz jubilat z tej formy prezentu miał być zadowolony.

3. Pomysłowość to klucz do sukcesu...

Jeśli mamy przygotować odpowiedni prezent dla naszego 40-letniego, jubilata, warto pomyśleć o czymś pomysłowym - czymś, co sprawi że będzie on pamiętał o nas przez długie lata.

Pomysłowość, nie oznacza wcale prymitywnego poczucia humoru. Oznacza raczej, że prezent ma być odpowiednio przemyślany i nie ma zaskakiwać swoją brutalnością czy dennym poczuciem humoru.

Przykładem takiego pomysłowego upominku może być... gadżet ułatwiający przewracanie kiełbasek na grillu. Taki prezent, z pewnością będzie bardzo pomysłowy. Szczególnie, jeśli będzie stylizowany na jakiś ciekawy, śmieszny (ale nie wulgarny) kształt.

4. Impreza, impreza

Szukasz dobrego prezentu dla 40-latka? Może zaproponuj mu coś na... imprezę? O co chodzi? W naszym sklepie, znajdziecie mnóstwo gadżetów, które wiążą się właśnie z tą tematyką. Jak? To proste! Przecież na każdej imprezie, pije się napoje, drinki czy nawet alkohol. Dlaczego nie ozdobić wymyślnymi dekoracjami posiadanych przez nas butelek? A może by tak wprowadzić nieco odmiany i... zaoferować naszemu drogiemu jubilatowi coś, co przyda się mu się podczas najprostszych czynności? Zwykła słomka do picia może mieć tak wiele zastosowań i twarzy...

Ale pamiętajmy też o pewnej ważnej sprawie. Kupując jubilatom gadżety na imprezę, warto pamiętać o tym, by były one dość wyważone. Jakiekolwiek chamskie i wulgarne podteksty nie powinny mieć tu w ogóle miejsca. Musimy pamiętać, że tego typu upominki, mogą nie być wykorzystywane wyłącznie przez naszego znajomego jubilata (czy jubilatkę), ale również przez innych gości (na przykład wspomniane słomki do picia).

Jedno jest pewne - im bardziej oryginalny i pomysłowy prezent, tym na dłużej nasz jubilat nas zapamięta. Wtedy z pewnością każde spojrzenie na ten prezent wywoła u niego uśmiech na twarzy.

5. Pamiątki i wspomnienia.

Osoba, która właśnie skończyła 40 lat, jest już w jakimś stopniu doświadczona przez życie. Osoba taka zdążyła już najprawdopodobniej założyć rodzinę, spełnia się zawodowo... Ma też masę wspomnień, które chciałoby się utrwalić na czymś więcej, aniżeli w pamięci (która zresztą i tak jest ulotna). Co wobec tego? Dobrym rozwiązaniem będą różnego rodzaju... pamiątki!

Czy jesteśmy osobą, która z naszym jubilatem bądź jubilatką, przeżyła jakieś zabawne, trudne a może dramatyczne chwile? Jeśli tak, to nic nie stoi na przeszkodzie, by te chwile uwiecznić. W naszym sklepie, znajdziecie mnóstwo ciekawych gadżetów, które doskonale nadadzą się do pełnienia roli rozmaitych pamiątek. Wystarczy tylko poszukać...

A co, jeśli nasz jubilat jest osobą wyjątkową dla nas? Jeśli to nasz mąż bądź żona? Wtedy, najlepszym rozwiązaniem będzie... to wiesz już sam. Błędem jest jednak uważanie sprzedawanych przez nas artykułów, jako tanich "jajcarskich" gadżetów, które nic ciekawego nie wnoszą, poza dawką dziwnego humoru. W naszym sklepie, znajdziecie również prezenty wyjątkowe, czyli takie, które zaimponują Waszym 40-letnim znajomym. Przecież jeśli z kimś żyjemy już kilkanaście lat, to chyba stać nas na prezent, który będzie charakteryzował się, choć minimalną dawką humoru, prawda?

Dobrym pomysłem, jest też przygotowanie prezentu, w formie pamiątki po ważnym wydarzeniu z życia naszego 40-latka. Być może wiek ten jest zbyt wczesnym, by móc już oglądać swoje wnuki, ale... jeśli już nasz jubilat je ma, to co stoi na przeszkodzie, by uwiecznić ich podobizny na ciekawej i humorystycznej ramce?

6. Duży prezent, czy może lepiej upominek?

Często uważamy, ze najlepszą formą prezentu dla 40-latka, będzie duży, okazjonalny prezent. Sądzimy, że tylko poprzez dużą wartość tego produktu, jesteśmy w stanie "przemówić" do serca naszego jubilata, bądź jubilatki. Nic bardziej mylnego!

W przypadku osób w wieku średnim, a więc wspomnianego 40-latka, prezenty powinny mieć formę upominku. Dziś w prezencie mało kto daje komputery, lodówki pralki (no chyba, że w prezencie ślubnym albo na Pierwszą Komunię świętą). Dziś, prezenty są o wiele bardziej skromne. ale też pomysłowe.

Zastanówmy się, co bardziej "przemówi" do serca naszego, drogiego jubilata. Czy będzie to duży prezent, dany "z przymusu" albo "bo tak wypada", czy może znacznie skromniejszy, ale taki, który wymagał będzie kilkudziesięciu minut zastanowienia? Dziś, nietrudno kupić pralkę czy lodówkę. Nie musimy stać w kolejkach. Wystarczy zamówić towar i czekać na dostawę. O wiele ciekawiej, wygląda jednak planowanie zakupu. Nasz jubilat, bądź jubilatka, będzie domyślać się, że wpadnięcie na taki właśnie pomysł wymagało trochę poświęconego czasu czy też uwagi. Czy można bardziej podkreślić przywiązanie do takiej właśnie osoby?

Krótkie podsumowanie

Jak pewnie zauważyliście, w naszym sklepie staramy się stawiać akcent na różnych, często nawet bardzo drobnych, upominkach. Wierzymy, że to właśnie upominki, dają obdarowywanym osobom najwięcej radości i frajdy. Dlatego właśnie taki profil działalności obraliśmy.

Jeśli uważasz, że powyższy opis nie jest zbyt dokładny i że szukasz czegoś bardziej konkretnego, zawsze możesz zajrzeć do kilku innych naszych działów, w których przedstawiamy prezenty dla 40-latków, z tym że rozbite na jubilatów i jubilatki.

Oczywiście to, jaki prezent wybierzesz, to tylko i wyłącznie Twoja decyzja. Prezenty mogą być różne, tak jak różne są charaktery obdarowywanych przez nas osób. Pamiętajmy jednak o tym, o czym ciągle mówimy - osoba, która skończyła już te 40 lat, ma za sobą pewien bagaż doświadczeń życiowych. Możemy z tym się zgadzać bądź nie, ale weźmy pod uwagę fakt, że takie prezenty powinny być już bardziej wyważone i "poważne". Oczywiście, wszystko w granicach zdrowego rozsądku. Poczucie humoru na odpowiednim poziomie, to też bardzo ważna cecha.

Serdecznie więc zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu. Znajdziecie tu wszystko, czego szukacie na urodziny. I to nie tylko 40-letnie.

Zwiń tekst
Zobacz więcej