Jego 40 urodziny

Produktów w kategorii: 13
Liczba produktów: 1 - 13 z 13

Jak to jest poczuć się, jak główny bohater serialu "Czterdziestolatek"? Wstajesz rano do pracy i nagle zauważasz że to już ten dzień. Tak, właśnie dziś skończyłeś 40 lat. Co w związku z tym? Oczywiście pierwsze pytanie - co mi przyniosą. Przecież - nie ukrywam - wciąż czuję się młodo. Nie mam 89 lat, teraz nic mi praktycznie nie dolega. Ciekawe,...

Jak to jest poczuć się, jak główny bohater serialu "Czterdziestolatek"? Wstajesz rano do pracy i nagle zauważasz że to już ten dzień. Tak, właśnie dziś skończyłeś 40 lat. Co w związku z tym? Oczywiście pierwsze pytanie - co mi przyniosą. Przecież - nie ukrywam - wciąż czuję się młodo. Nie mam 89 lat, teraz nic mi praktycznie nie dolega. Ciekawe, jak moi goście mnie potraktują...

Powyższe przemyślenia w tym wyjątkowym dniu nie będą Cię obejmować. Twoim zadaniem, będzie znalezienie odpowiedniego prezentu urodzinowego, czyli takiego, który spodoba się Twojemu jubilatowi.

W sumie, nie wiemy czy zazdrościć Ci tego zaszczytu, czy może nie. Z jednej strony, wybór ciekawego prezentu urodzinowego dla czterdziestolatka nie jest rzeczą łatwą, ale z drugiej, dzięki naszemu sklepowi zadanie to będzie chyba o wiele łatwiejsze. Tym bardziej, że w poniższej kategorii, przedstawiliśmy serię ciekawych produktów, które z pewnością spodobają się nawet najbardziej wymagającemu, świeżo upieczonemu czterdziestolatkowi.

Jaki wobec tego powinien być prezent dla czterdziestolatka?

1. Odpowiednia dawka humoru.

Wszyscy się starzejemy, nie tylko nasz drogi jubilat. Po co myśleć o upływającym czasie? Przecież co ma nadejść i tak nadejdzie. Dlaczego więc niepotrzebnie "zadręczać" naszego jubilata faktem, że właśnie skończył on 40-tkę? Lepiej wymyślić coś bardziej oryginalnego!

Ale zaraz, zaraz... Dawka humoru musi być na odpowiednim poziomie. Po co raczyć naszego gościa dennymi żartami, które zamiast uśmiech, wywołają na jego twarzy zdenerwowanie? Możemy np wybrać prezent, który w żartobliwy sposób będzie podkreślał to wielkie skądinąd święto, jakim jest 40-lecie czyjegoś życia. Może to być ciekawa forma dekoracji domowej, jakiś wiersz na ozdobnym firnamencie... Jednym słowem - nasza pomysłowość pomoże nam wybrać coś ciekawego i jednocześnie - interesującego.

2. Majsterkowanie...

Kim byłby nasz drogi jubilat, jeśli nie pasjonowałby się majsterkowaniem? Dlaczego akurat o tej pasji piszemy? Ponieważ każdy mężczyzna ma w sobie coś z majsterkowicza. Nie ukrywajmy, mężczyznom od dawien dawna lepiej wychodziły wszelakie, cięższe prace fizyczne. Dlaczego nie odnieść tego faktu do prezentu ofiarowanego naszemu jubilatowi?

Ale zaraz, czy to muszą być od razu prezenty takie jak wiertarka (najlepiej za 1000 złotych) czy też spawarka inwertorowa? Po co kupować takie drogie rzeczy. Przecież nie każdego stać na tak kosztowny urodzinowy prezent dla naszego jubilata.

Dlatego ciekawą formą takich prezentów są... różne małe i drobne gadżety, które przypominają, bądź może inaczej - nawiązują, do danej pasji naszego jubilata.

Pewnie zastanawiacie się, co zrobić jeśli Wasz jubilat nie wykazuje takich zainteresowań. Odpowiedź jest prosta - to nic nie znaczy. Każdy mężczyzna, lubi coś remontować, naprawiać i zmieniać. Dlatego podarunek, który będzie się odnosił do jakiegoś narzędzia pracy, będzie tu bardzo dobrym pomysłem. Zresztą, poszukajcie takich właśnie produktów na naszej stronie. Gwarantujemy, że je znajdziecie!

3. Pasje...

A co, jeśli nasz jubilat ma jeszcze jakieś inne, dodatkowe pasje? W takiej sytuacji, kwestia wyboru prezentu, jest jeszcze łatwiejsza. Przecież znamy się nawzajem. Wiemy czego oczekiwać po naszych znajomych i zdajemy sobie tez sprawę z tego, jacy oni są.

Jeśli kogoś pasjonują np okręty, to dlaczego nie kupić mu... słomki do picia, z nałożonym na nią, pływającym statkiem? Nasza oferta stale się zmienia i nie wiemy, czy aktualnie będziemy mieć do dyspozycji taki właśnie gadżet, ale... naprawdę warto go poszukać w naszym zestawieniu.

A co, jeśli nasz jubilat jest namiętnym pasjonatem wędkarstwa? Odpowiedź jest prosta - wybierzmy taki gadżet, który będzie choć w części odnosił się do tej pasji. Nie ważne, czy będzie go można wykorzystać podczas wędkowania, czy też - postawić w domu na biurku. Jeśli będzie to gadżet dobrze przemyślany (no i rzecz jasna humorystyczny), to nic nie stoi na przeszkodzie, by go zakupić. Wybierając taki gadżet, możemy mieć pewność, że nawet po kilku latach, nasz jubilat, spoglądając na niego, będzie się jeszcze pewnie uśmiechał.

Atutem naszego sklepu jest to, że przedstawiona w nim oferta, jest uporządkowana i przedstawiona w wygodny i ciekawy sposób. Dlatego nie ważne jaką pasję ma jubilat - u nas znajdziecie prezenty, które z pewnością mu się spodobają!

4. Prezent praktyczny, prezent udany!

Każdy prezent, szczególnie jeśli jest to prezent dla mężczyzny, powinien być dokładnie przemyślany przez ofiarodawcę. Szczególnie, gdy mamy do czynienia z 40-letnim jubilatem, który ma już pewnie swoje wymagania.

Może to brutalnie zabrzmi, ale w wieku 40 lat człowiek już w dużym stopniu się zmienia. Nie jest już takim, jakim był gdy miał te 20 - 30 lat. Ludzie się zmieniają i w wieku średnim trudniej ich "rozbawić". To, co naszemu jubilatowi mogło spodobać się jeszcze kilkanaście lat temu, teraz mogłoby u niego wywołać zażenowanie.

Dlatego warto, by kupiony dla takiej osoby prezent był w pewnym stopniu praktyczny. Owszem, trudno, żeby nasz jubilat nie umiał się bez niego obejść. Z drugiej jednak strony, warto pomyśleć o tym, by nadal był to prezent wyjątkowy. Kolejna wiertarka nie jest przecież dobrym rozwiązaniem. Tym bardziej, że w magazynku nasz jubilat ma ich kilka...

Dlatego warto tu połączyć praktykę z poczuciem humoru. Jak to zrobić? Sprawa wygląda dosyć prosto - najlepiej wybrać gadżet, który można do czegoś wykorzystać i który jednocześnie, będzie zabawnie i "jajcarsko" stylizowany.

W naszym sklepie (w poniższej kategorii), przygotowaliśmy dla Państwa właśnie taki zestaw upominków. W zasadzie duża większość z nich, ma charakter praktyczny. Znajdziecie tu różne, ciekawe rzeczy, takie jak np trymery do nosa w kształcie pistoletu, czy też... mobilne syntezatory (jeśli oczywiście nasz jubilat będzie pasjonował się muzyką).

5. A może coś związanego z imprezami?

Imprezy, to chyba jedna z najciekawszych, ludzkich sfer życia. Nic w tym dziwnego - przecież w dzisiejszych czasach, jesteśmy wciąż zapracowani, dlatego trochę zabawy nam się przyda. Dlaczego jej nie uatrakcyjnić np ciekawymi prezentami?

Załóżmy, że nasz jubilat organizuje przyjęcie. Nic w tym dziwnego - przecież przyjęcia można organizować i to z niejednej okazji. A co Wy na to, by zaprezentować mu jakiś ciekawy gadżet, który będzie on mógł wykorzystać na owej imprezie? W naszym sklepie, znajdziecie np ciekawe dekoracje na butelki (niekoniecznie po piwie), czy też stylizowane w dość "niegrzecznym" tonie, opakowania na torebki herbaty... Pomysłów jest tu dość dużo - to od nas zależy, czy je wykorzystać.

Musimy jednak uważać. Pamiętajmy bowiem, że zakupione przez nas prezenty, prawdopodobnie pojawią się jeszcze w czyiś rękach. Istnieje duża szansa na to, że nasz jubilat, będzie chciał wykorzystać nasz prezent właśnie po to, by uraczyć nim innych swoich gości, na jeszcze innych imprezach. Tutaj idealnie sprawdzi się coś bardziej stylowego, np w postaci stylizowanych na pistolety, butelek z alkoholem...

6. Dzieci...

Jeśli kupujemy prezent dla naszego 40-letniego jubilata, to prawdopodobnie mamy przed oczami osobę, która ma już swoje dzieci. Można by więc, zakupić prezent, który będzie również w pewnym stopniu dla nich.

Oczywiście sprawę tą należy dokładnie przemyśleć. Nie możemy kupować prezentu stricte dla dzieci. Dlatego też, "gumiżelki", które znajdziecie w naszym sklepie, raczej nie będą tutaj odpowiednim prezentem.

Pomyślmy o czymś, co będzie jednocześnie dobre dla osoby w średnim wieku, jak też - dla dziecka. O czymś, co połączy ich zainteresowania. Przykład? Niech to będą jakaś prosta dekoracja. Przykład? Stylizowana na jajo dinozaura, ciekawa świeca, która z pewnością umili wspólne spędzanie czasu w rodzinie naszego jubilata.

7. Alkohol

Prezenty dla osób które właśnie skończyły 40 lat, mogą mieć też formę... alkoholu. Oczywiście nie musi być to od razu butelka z koniakiem, przecież nie musimy od razu upijać :) naszego jubilata. Takim prezentem, może być np stylizowane na opakowanie po alkoholu pudełko, w którym można przechować określone gadżety. Da się? Jak najbardziej! Pytanie tylko, czy nasz jubilat, nie będzie zdenerwowany, że jego szkatułka nie zawiera w sobie alkoholu...

Oczywiście można też kupić alkohol. Nasz jubilat ma pełne prawo do jego spożywania :). W naszym sklepie, znajdziecie mnóstwo gustownych alkoholi. Żeby jednak było ciekawiej, wyglądają one znacznie bardziej atrakcyjnie. Przykład? Butelka z rumem, stylizowana na kształt łodzi pirackiej. Możecie być pewni, że taki prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Waszego jubilata. Pytanie tylko, czy ten uśmiech nie pozostanie mu na dłużej, gdy już cała butelka pozostanie pusta...

8. Magia, magia i jeszcze raz magia!

Czy będąc dziećmi, nie zastanawialiście się przypadkiem, czy opowieści o piratach i ich tajemniczych skrzynkach nie są przypadkiem prawdziwe. Pewnie każdy z Was chciał taką skrzyneczkę posiadać we własnym domu. Co ciekawe, u wielu podobne zainteresowania trwają nawet po upływie dziesiątek lat. Dlaczego więc nie zrobić takiego prezentu naszemu 40-letniemu jubilatowi?

W naszym sklepie, znajdziecie mnóstwo ciekawych skrzynek i schowków, stylizowanych na różne sposoby. Znajdziecie np magiczną skrzynkę, która dzięki swojemu niebagatelnemu charakterowi, będzie w stanie nadać przechowywanym tam rzeczom aury tajemniczości. Szukacie czegoś bardziej konkretnego? Proszę bardzo. Jeśli nasz 40-letni jubilat, lubi palić (a najlepiej dobrej jakości, markowe papierosy), to nic nie stoi na przeszkodzie, by mu takie pudełko kupić.

Podsumowując...

W naszym sklepie, znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów dla osób, które właśnie skończyły swoje magiczne, 40 lat. Pod tym względem, nasza oferta jest bardzo zróżnicowana. Nie ulega wątpliwości, że nie będziecie mieć trudności z wyborem odpowiedniego produktu...

A co, jeśli szukacie prezentów dla innych osób? Koniecznie zapraszamy do innych działów naszego sklepu. Znajdziecie w nich prezenty na każdą okazję.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z funkcjonalności naszego sklepu!! Prezenty czekają :)

Zwiń tekst
Zobacz więcej