Jej 40 urodziny

Produktów w kategorii: 18
Liczba produktów: 1 - 18 z 18

Tak zwana "czterdziestka' to u kobiety niesamowity czas. Z jednej strony, kończy się przecież młodość. To, co było synonimem młodości, jest już za nami. Jednak z drugiej strony, "czterdziecha" to synonim czegoś nowego. Tak, przed Wami drogie Panie, otwiera się nowy etap Waszego życia. Teraz jesteście już bardziej doświadczone, Wasze umiejętności...

Tak zwana "czterdziestka' to u kobiety niesamowity czas. Z jednej strony, kończy się przecież młodość. To, co było synonimem młodości, jest już za nami. Jednak z drugiej strony, "czterdziecha" to synonim czegoś nowego. Tak, przed Wami drogie Panie, otwiera się nowy etap Waszego życia. Teraz jesteście już bardziej doświadczone, Wasze umiejętności też są już większe... Dlaczego nie wykorzystać ich na dalszym etapie życia?

A teraz konkrety...

Ok, koniec już z ckliwymi rozmyślaniami na temat ludzkiej egzystencji. Jesteśmy na stronie sklepu internetowego z upominkami, a to oznacza, że warto zastanowić się nad jakimś ciekawym prezentem. Tylko jakim? Jesteśmy po to, by Wam w tym pomóc!

Jakie prezenty będą najlepsze, dla kobiet po czterdziestce?

1. A może by tak coś z dekoracji?

Nie ma co ukrywać - w dzisiejszych czasach, dekoracje są bardzo popularną formą prezentu. A kobieta, jak to kobieta - kocha różnego rodzaju dekoracje. Dlatego to właśnie dekoracja, będzie jednym z najciekawszych form prezentu, jakie kobieta po 40-tce może otrzymać.

Taka dekoracja, to nie tylko jakaś tam pamiątka. Wręcz przeciwnie, może ona spełniać bardzo praktyczną rolę. Przecież dobrze dobrana dekoracja, może posłużyć swojej właścicielce jeszcze przez długi czas. Czterdzieste urodziny, nie muszą być wcale ostatnią rodzinną imprezą.

Warto jednak w tym miejscu zastanowić się, jaka to miałaby być dekoracja. Wiadomo, adresatka naszego prezentu właśnie skończyła 40 lat. Z jednej strony nie wypada więc kupić czegoś "szałowego" a z drugiej - to nie czas, na jakieś "sztywne" dekoracje o bardzo ponurym znaczeniu.

Wobec tego co wybrać? Najlepszym rozwiązaniem, będzie chyba prosta, acz sympatyczna dekoracja, którą można wykorzystać dosłownie wszędzie. Przykład? Oferowana przez nas dekoracja, w postaci kubków, stylizowanych na... Układ Słoneczny. Takie prezenty, nie muszą być wcale przeznaczone wyłącznie dla osób, które kochają astronomię. Wręcz przeciwnie - dzięki swej kolorowej charakterystyce, produkty te mogą pojawić się na stole u każdego człowieka. Wyobraźmy sobie, co będzie, gdy kubki te "dopadną" małe dzieci. Zabawy będzie co niemiara...

2. A może coś bardziej praktycznego?

Owszem, dekoracje są bardzo praktycznym upominkiem, ale nie oznacza to, że tylko taką formę prezentu, możemy zaoferować naszej kochanej, 40-letniej jubilatce.

W wieku 40 lat, coraz częściej trzeba dbać o własne zdrowie. Różnego rodzaju bóle i dolegliwości, to często standard, który spotyka ludzi w tym wieku. Okazuje się nawet, że przekroczenie tej granicy, stanowi swoistą zasłonę, oddzielającą zdrowe i przyjemne życie, od coraz częstszych dolegliwości.

Ale jak zadbać o zdrowie naszych 40-letnich jubilatek? Przecież w ofercie naszego sklepu nie ma żadnych suplementów diety, czy też innych substancji, mogących poprawić kondycję pani w średnim wieku. Ale spokojnie - na pewno coś znajdziemy. Przykładowo ciepłe kapcie, stylizowane na... rekina. Nic tak nie poprawi humoru naszej jubilatki, jak taki właśnie prezent. Jest to przykład prezentu taniego, pomysłowego i praktycznego. W naszym sklepie, upominek ten nie jest kosztowny. Jednocześnie charakteryzuje się on ogromną pomysłowością i wygodą. Nic tak nie poprawi nam nastroju, jak ciepłe kapcie w środku zimy... A przy okazji zadbamy o własne zdrowie!

3. Trochę przyjemności nie zaszkodzi - czyli czas na relaks.

Odwiedzając naszą drogą jubilatkę, możemy podarować jej coś, co będzie wygodne i przyjemne. Nie muszą być to wyłącznie kapcie o których pisaliśmy powyżej. Wręcz przeciwnie, w naszej ofercie znajdziecie prezenty, dzięki którym nawet w łóżku poczujecie się bardziej komfortowo. O czym mowa?

Gdy myślimy o zapewnieniu wygody podczas snu, najczęściej myślimy o wygodnej pościeli, bądź wysokiej klasy materacu. Ok, jak najbardziej te artykuły będą dla nas przydatne (szczególnie, gdy kończymy 40 lat). Ale możemy zakupić coś oryginalnego. Coś, co sprawi, że obdarowana osoba będzie myśleć o nas nawet w łóżku :). Tym czymś, może być udostępniona w naszej ofercie... poduszka w kształcie niedźwiadka. Nikt nie przytuli Cię lepiej niż niedźwiedź. Owszem, ten prawdziwy może nam pogruchotać kości. Ale jeśli ma on formę poduszki? Czemu nie! Z pewnością, będzie to bardzo sympatyczny i miły prezent.

4. Coś z alkoholem...

Tu chcemy od razu podkreślić - nikt nie musi kupować alkoholu, kobiecie która właśnie skończyła 40 lat. Owszem, w naszej ofercie znajdziecie kilka takich ciekawych alkoholi, ale to nie wszystko co możemy Wam zaoferować.

Po co pić alkohol. Można z nim np gotować. Efektem, będą o wiele ciekawsze dania, jeszcze bardziej urozmaicone smakowo. Dlaczego więc nie zakupić... książki kucharskiej, która traktuje o gotowaniu w oparciu o złocisty trunek?

Jest wiele zalet takiego właśnie prezentu. Z jednej strony, pośrednio poprawi on humor każdemu, kto skorzysta z tych przepisów (a konkretnie, będzie spożywał ich efekt :)). Z drugiej strony, takie prezenty przydadzą się również... mężowi naszej jubilatki, który chyba najbardziej będzie optował za tym, by jego kochana małżonka jak najczęściej gotowała w oparciu o te przepisy.

Jak widać, "alkoholowe" prezenty, wcale nie muszą obejmować wyłącznie samego alkoholu. Mogą one być z nim pośrednio związane. Jedno jest pewne - przyniosą one radość i zadowolenie. A nasza jubilatka, pewnie przez długi czas będzie o nas dobrze myśleć...

5. A może kąpiel?

I tu Was mamy. Już wiemy, że po lekturze tego śródtytułu, pomyśleliście sobie, że najlepszym prezentem byłaby wspólna kąpiel. Niestety, na stronach naszego sklepu internetowego, udostępniamy wyłącznie produkty., Nad wdrożeniem usług, najprawdopodobniej pomyślimy w przyszłości. Ale i tak, pomysł wydaje się aż nader ciekawy :)

Ale na poważnie - można naszej kochanej jubilatce, kupić ciekawy prezent, który będzie można wykorzystać w kąpieli. I tu uwaga - nie jest to żaden specyfik czy lekarstwo. Po prostu uważamy, ze ciekawym rozwiązaniem mogłaby być... lampka, która po ułożeniu na dnie wanny, dawałaby ciekawe efekty świetlne.

Taki prezent, byłby jak najbardziej udanym. Dlaczego? Ponieważ:

- gwarantujemy Wam, że nasza jubilatka na samym początku nie będzie wiedzieć o co tak naprawdę chodzi :)

- tego typu prezenty, są bardzo praktyczne. Owszem, da się bez nich żyć, ale kto mówił że nie możemy pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Nawet w trakcie kąpieli!

- taki prezent jest w 100 procentach oryginalny. Założymy się, że nikt nie wpadnie na pomysł, by Waszej wspólnej znajomej kupić na urodziny właśnie coś takiego.

6. Gry - doskonały prezent dla wszystkich!

A teraz, trochę o prezencie uniwersalnym. Czyli takim, który będzie odpowiedni na różne okazje. Jaki to prezent? Oczywiście, że chodzi o gry planszowe.

Ale zaraz, zaraz... przecież tego typu gry to dość nudny prezent. Nie chodzi o to, że gry planszowe są grami nudnymi. Wręcz przeciwnie - większość z nich, to bardzo pomysłowe i ciekawe propozycje. W zdaniu w którym mówimy o tym, że gry planszowe są nudnym prezentem, mieliśmy na myśli to, że... często się nimi obdarowujemy. Dlatego, stały się one dość wyświechtanym prezentem.

My jednak przyzwyczailiśmy już Was, że jakiekolwiek produkty dostępne na naszej stronie nie mogą być nudne. Dlatego, przygotowaliśmy dla Was specjalną odsłonę popularnego Monopoly - gry którą kocha każdy.

Zakupienie 40-letniej jubilatce gry planszowej ma dużo sensu. Dlaczego? Ponieważ należy przyjąć, że osoba ta ma już swoją rodzinę. Monopoly, szczególnie w naszej sklepowej "nowoczesnej" odmianie, to gra która spodoba się każdemu dziecku (o osobach dorosłych już nie mówimy :)).

A o co chodzi w tej "nowoczesności"? Wystarczy, że przejrzycie dokładną ofertę naszego sklepu internetowego. Dowiecie się wtedy, czym "nasze" Monopoly, różni się od tradycyjnej wersji. Serdecznie zapraszamy do przeglądania naszej oferty!

7. A może coś do pracy?

Dziś, kobiety w średnim wieku, bardzo często spełniają się zawodowo. Jeśli wybieramy się do takiej osoby na urodziny, możemy zafundować jej coś, co zapewne przyda się w pracy. Co to będzie? Zobaczcie sami.

Nawet w pracy zdarza się, że od czasu do czasu nie mamy dostępu do energii elektrycznej. Trudności pojawiają się szczególnie wtedy, gdy zapomnieliśmy naładować naszego smartfona w domu. Co wtedy? Jeśli nie uda się nam wytrzymać do końca naszej "dniówki", najprawdopodobniej pozostaniemy bez kontaktu z otoczeniem. Co wtedy?

I tu przychodzi z pomocą właśnie NASZ prezent. Na pierwszy rzut oka zwykły długopis. Niczym się nie wyróżnia. Do momentu, w którym odkryjemy, że posiada on wbudowane gniazdo microUSB. Tym samym, na pierwszy rzut oka zwykły długopis, staje się praktycznym powerbankiem, pozwalającym na kilkukrotne naładowanie telefonu. Skutek? Odzyskany kontakt z otaczającym nas światem i przywrócona możliwość rozmowy z naszymi współpracownikami (i od czasu do czasu również z rodziną).

W naszym sklepie internetowym, posiadamy kilka takich niewielkich i niepozornych powerbanków. Są one stylizowane na różne przedmioty. Dlatego nie musimy wyłącznie ograniczać się do długopisu. Możemy zakupić dodatkowe źródło energii w naprawdę zaskakujących stylizacjach.

Podsumowanie

Kobieta po 40-tce zmienną jest. Tak, to jest pewne. Ale z drugiej strony, jeśli potrafimy zaoferować jej coś, co będzie gustowne, piękne praktyczne - to najprawdopodobniej na stałe zapiszemy się w jej głowie jako pomysłowi goście. Kto, wie, może i ona sama - korzystając z możliwości naszego serwisu internetowego - w Wasze urodziny przygotuje dla Was specjalny i pomysłowy prezent?

A co, jeśli szukacie prezentu dla kogoś innego? Sprawa jest prosta - w naszej stronie internetowej, jest kilka działów sprzedażowych, w których możemy znaleźć odpowiednie produkty, przeznaczone dla konkretnej grupy odbiorców. Jeśli więc szukacie czegoś specjalnego, dla osób które skończyły 30, lub 40 lat (a może i więcej), to u nas to znajdziecie.

Możecie mieć pewność, że u nas znajdziecie tylko pomysłowe i ciekawe propozycje prezentów. Tak dopracowaliśmy naszą ofertę, by była ona jak najlepiej dopasowana do Państwa wymagań. Serdecznie zapraszamy!

Zwiń tekst
Zobacz więcej