Jej 30 urodziny

Produktów w kategorii: 19
Liczba produktów: 1 - 19 z 19

Kobiety, ach kobiety... Naprawdę, trudno im dogodzić. I nie chodzi tu wyłącznie o życie prywatne, rodzinne czy jakiekolwiek inne. Chodzi przede wszystkim o... prezenty. No właśnie, niby "prezentowa" tematyka nie zaskakuje (przecież jesteśmy na stronie sklepu z podarunkami), ale może ktoś pomyśleć, że spłycamy rolę kobiety wyłącznie do prezentów....

Kobiety, ach kobiety... Naprawdę, trudno im dogodzić. I nie chodzi tu wyłącznie o życie prywatne, rodzinne czy jakiekolwiek inne. Chodzi przede wszystkim o... prezenty. No właśnie, niby "prezentowa" tematyka nie zaskakuje (przecież jesteśmy na stronie sklepu z podarunkami), ale może ktoś pomyśleć, że spłycamy rolę kobiety wyłącznie do prezentów.

Ale bynajmniej, nie o to chodzi. Choć nie ukrywamy, kobiety to osobowości bardzo skomplikowane, wręcz zawiłe. Niejeden mężczyzna to potwierdzi... Dlatego też, idąc z ich osobowością, bardzo trudne będzie nam znaleźć prezent, który będzie im odpowiadał. Ale spokojnie, my sobie z tym problemem poradzimy i jednocześnie doradzimy Wam, co zrobić, by młoda 30-letnia jubilatka, była zadowolona ze swojego prezentu.

Jaki powinien być idealny prezent dla młodej, 30-letniej, kobiety?

Zakup prezentu dla młodej (ale nieco już starszej) kobiety to wyzwanie. Łatwo jest coś kupić osiemnastolatce. Tutaj wymagania są po prostu niewielkie. Jednak w przypadku kobiet dojrzalszych, preferencje jak i same oczekiwania, są po prostu coraz większe. Oto, czym powinien charakteryzować się idealny prezent dla każdej kobiety w tym wieku.

1. Piękno

Kim byłyby kobiety bez piękna i czym byłoby piękno bez kobiet? Pytanie to - jak na razie - pozostaje bez odpowiedzi. Dlatego, prezent dla kobiety powinien wyglądać pięknie.

Co ciekawe, choć w powyższej kategorii mówimy o prezentach dla kobiet 30-letnich, to tak naprawdę, nietrudno zauważyć, że przecież dotyczy to wszystkich kobiet. Każda z nich, nie ważne czy ma 18, czy 100 lat, potrafi zauważyć piękno. I co ciekawe, w praktycznie każdej z nich można to piękno zobaczyć.

A skoro kobieta i piękno to synonimy i dwie, nierozerwalne wartości, to - jak już wspomnieliśmy - prezent musi być piękny. Ok, tylko o jakie piękno chodzi?

Są różne ideały piękna. Dla jednych, piękno jest po prostu widokiem za oknem. Dla innych, piękno wiąże się wyłącznie z kobietami - zarówno tymi młodszymi jak i starszymi. Jest jednak jedna, bardzo ogólna definicja piękna. Ok, może nie definicja... Piękno, jest po prostu tym czymś, co urzeka za serce, gdy na coś patrzymy. Jeśli więc mamy nasz prezent i potrafimy za jego pomocą przemówić do serca kobiety, to znaczy, że jest on piękny.

Jak wyrażamy to piękno w naszych upominkach?

W naszym sklepie, znajdziecie również bardzo atrakcyjne upominki. Są one kolorowe, harmonijne i przede wszystkim - piękne. Uważamy jednak, że upominki dla kobiet, powinny posiadać głębszy wyraz, aniżeli ten, który zawarty jest w ich pięknie.

Takim pięknym upominkiem, byłyby na przykład różnego rodzaju dekoracje. Mogą one mieć różny charakter - od dekoracji typowo pokojowych i domowych, aż do dekoracji stołowych. W naszym sklepie takich artykułów jest mnóstwo. Mogą to być różnego rodzaju stylizowane kubki, bądź też nakładki na butelki. Ogromną popularnością, cieszą się też różne dekoracje świetlne.

2. Prezent na poziomie

Oczywiście, jeśli nasza jubilatka jest kobietą atrakcyjną (przecież ma 30 lat),. to najprawdopodobniej chcielibyśmy jej złożyć upominek o nieco zabawniejszej formie. W przypadku facetów, mógłby być to nawet upominek sygnalizujący różne podteksty, ale pamiętajmy, że takiego upominku nie warto żadnej kobiecie prezentować. Dlaczego? To już chyba każdy wie...

Jednak powracając do tematu upominku o odpowiednim zabarwieniu humorystycznym, pamiętać należy, że powinien on takie właśnie zabarwienie posiadać. Przecież nasza jubilatka ma 30, a nie 100 lat, prawda?

Jak wobec tego ów humor wyrazić?

Pierwsza kwestia, to oczywiście zrównoważenie. Tak naprawdę, nawet młode kobiety żyjące we związkach, nie zawsze muszą być obdarowywane "jajcarskimi" prezentami. Nawet jeśli jesteśmy ze sobą razem, to i tak powinniśmy zachować odpowiednią tonację. Różne zwariowane pomysły, nie mają tu najmniejszego sensu. No chyba, że chcemy się skompromitować.

Humor prezentowany przez nasz prezent, powinien być na odpowiednim poziomie intelektualnym. Najlepiej, jeśli takie prezenty nie będą reprezentować karczemnego poziomu humoru ich nadawcy. Wtedy, możemy się jeszcze bardziej skompromitować. Warto w tym miejscu pamiętać, że osoba, do której adresujemy nasz prezent, powinna przede wszystkim zrozumieć jego humorystyczne znaczenie. Możemy pozwolić sobie na więcej, jeśli dobrze tą kobietę znamy, bądź też - jeśli jesteśmy z nią bardzo blisko. Na jeszcze więcej, możemy sobie pozwolić, jeśli ma ona szalone poczucie humoru. Wtedy, gdy zostanie ona obdarowana nawet najbardziej dziwnym prezentem, zrozumie ona jego znaczenie i uśmiechnie się...

Na stronie naszego sklepu, znajdziecie sporo takich zwariowanych (oczywiście pozytywnie) prezentów. Prostym przykładem, niech będzie narzędzie do produkcji sushi. Nic nie byłoby w nim dziwnego, gdyby nie to, że... jest ono w kształcie bazooki, czyli amerykańskiej, ręcznej wyrzutni pocisków przeciwpancernych. Czy można sobie wyobrazić bardziej "pozytywnie zakręcony" upominek?

3. Prezent dobry - prezent na stałe!

Kobieta, to dość szczególna osobowość. A szczególnie - młoda kobieta. Trudno się nie zgodzić z faktem, że dobór odpowiedniego prezentu dla niej to niezmiernie ważna ale i trudna kwestia. Zanim jednak wybierzemy dla niej prezenty, pomyślmy o tym, by był to prezent, dzięki któremu będzie ona stale o nas pamiętać. W praktyce, nietrudno taki prezent zdobyć...

Jaki to powinien być prezent? Najlepiej taki, który choć humorystyczny, nie pozwoli jej zapomnieć o nadawcy. Nie musi być to nic szczególnego, mogą to być np klapki z jakimś dziwnym, śmiesznym motywem... Choć mamy totalnie materialistyczne czasy to i tak nie zapominajmy, że najbardziej cieszą przecież drobne prezenty.

Wśród oferowanych przez nas upominków "na stałe", znaleźć można np specjalny kubek, który po napełnieniu płynem pokaże nam otaczające nam konstelacje gwiezdne. Dzięki niemu, zobaczysz że najpiękniej jest wtedy, gdy kubek jest pełny :) Taki prezent, może faktycznie nie jest zbyt "duży" i na pewno nie kosztowny. Może jednak sprawić obdarowanej kobiecie mnóstwo radości.

Interesującym (i trwałym) przykładem takiego prezentu, może być też... gustowna torba w kształcie kury. Akurat ten upominek, należy do grupy tych bardziej humorystycznych. Jeśli obdarowywana przez nas osoba dysponuje dużą dawką dobrego humoru, to produkt ten będzie dla niej idealny.

4. Podteksty...

Kobieta w wieku 30 lat, to przecież kobieta młoda, w sile wieku i najprawdopodobniej - o niebanalnej urodzie. Nietrudno więc zgadnąć, że jeśli jest ona jeszcze wolna, to najprawdopodobniej znajdzie się ktoś, kto przez taki właśnie upominek będzie chciał zdobyć jej serce, albo przynajmniej nie pozwolić o sobie zapomnieć. W takim wypadku, trzeba być szczególnie stonowanym i odpowiedzialnym. Drobna przesada może nas kosztować bardzo dużo.

Jeśli przez upominek chcemy wyrazić uczucia, to dobrze byłoby to tej drugiej stronie zakomunikować. Jak? Oczywiście nie bezpośrednio, ale inteligentnie. Jest to możliwe, o ile dobrze pomyślimy. Nie musi być to standardowa i nudna poduszka z napisem "Kocham Cie". Wystarczy tu drobny gadżet, który swoją kolorystyką i elementami graficznymi (drobne serca jak najbardziej się przydadzą), będzie lekko sygnalizował to wszystko, co czujemy do wybranej osoby.

Wcale nie oznacza, że taki prezent musi być "sztywny". Wbrew pozorom - nie musi. Ok, może trzydzieści lat temu tak to właśnie wyglądało - czekoladki, wyjście do kina a może spacer po mieście. Dziś, czasy ewidentnie się zmieniły. Dzisiejsze młode kobiety, szukają mężczyzny, na którego będą one mogły zwrócić uwagę. Jeśli swoją kandydaturę podkreślimy np ciekawym prezentem, to zwyczajnie nasze szanse wzrastają.

Jeśli koniecznie chcemy wybrać coś o tematyce miłosnej, to wybierzmy np poduszki, stylizowane w stylu emoji. Dlaczego właśnie je? Ponieważ potrafią one wyrazić mnóstwo uczuć, również tych najskrytszych. Taka jest zresztą idea emoji - pokazanie w sposób najprostszy z możliwych, najbardziej zaawansowanych uczuć.

5. Prezent dla matki?

Jeśli nasza jubilatka jest już szczęśliwą mamusią, można to w jakiś sposób wyrazić naszym prezentem. Oczywiście, nie jest to wcale takie proste. Z jednej strony, mamy już do czynienia z kobietą, która urodziła dziecko, czyli skądinąd z osobą o nieco już bardziej "poukładanym" życiu. Z drugiej jednak strony, osoba ta jest nadal osobą młodą a przez to - nieco szaloną. Czy wobec tego warto pójść w czystą powagę? Sądzimy, że raczej nie.

Ale po kolei. Jak wybrnąć z tego kłopotu? Najlepiej wybrać prezenty, które będą w sobie łączyć jedno i drugie. Owszem, dobry pomysł to podstawa ale... trzeba jeszcze poszukać. W naszym sklepie, jest mnóstwo takich właśnie upominków. Nietrudno zgadnąć, że przygotowaliśmy odpowiednią ofertę właśnie dla takich osób.

Idealnym prezentem, dla takiej właśnie osoby, byłaby np koszulka z ciekawym tekstem, związanym z jej macierzyństwem. Tekst ów, powinien reprezentować humor na odpowiednim poziomie. Nie warto zaczepiać matki aroganckimi tekstami - taka mowa, na pewno skończy się dla nas bardzo źle. A jeśli nie dla nas, to dla naszej znajomości jak najbardziej.

Dobrym prezentem, byłyby również akcesoria do kuchni. Skoro nasza jubilatka jest już mamą, to najprawdopodobniej będzie przygotowywała dla swoich dzieciaków odpowiedni posiłek. Ten zaś, będzie smakował najlepiej ze śmiesznych talerzy, które można dowolnie stylizować na podobieństwo wybranych osób z rodziny. Jeśli więc jesteś bliskim krewnym danej kobiety, to istnieje duża szansa na to, ze za jakiś czas również i Ty znajdziesz się na takim talerzyku :)

Podsumowując...

Nasz sklep, dokłada wszelkich starań, by prezentowana przez nas oferta była na jak najwyższym poziomie. Znajdziesz u nas gadżety idealne wręcz dla młodych, trzydziestoletnich kobiet. Pogrupowaliśmy nasze prezenty tak, by były one odpowiednie dla każdej grupy wiekowej. Nie chcemy, byś przy wyborze naszego prezentu popełnił gafę. Dlatego ułatwiamy Ci wybór, przygotowując dla Ciebie odpowiednią ofertę.

A jeśli szukasz prezentu dla kogoś innego? Spokojnie, na naszej stronie znajdziesz również i takie!

Zwiń tekst
Zobacz więcej