WoodWick

Produktów w kategorii: 131
Liczba produktów: 49 - 72 z 131

Poznaj WoodWick - najbardziej rozpoznawalną markę luksusowych świec zapachowych od Virginia Candle Company!

Sekretem sukcesu świeczek WoodWick jest ich najwyższa jakość budowana przez ponad piętnaście lat działalności firmy Virginia Candle Company, pioniera w projektowaniu i tworzeniu luksusowych produktów zapachowych. Wyjątkowość świec WoodWick...

Poznaj WoodWick - najbardziej rozpoznawalną markę luksusowych świec zapachowych od Virginia Candle Company!

Sekretem sukcesu świeczek WoodWick jest ich najwyższa jakość budowana przez ponad piętnaście lat działalności firmy Virginia Candle Company, pioniera w projektowaniu i tworzeniu luksusowych produktów zapachowych. Wyjątkowość świec WoodWick polega na połączeniu doskonałego designu, cudownych zapachów oraz innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań. Poznaj bliżej WoodWick. Jesteśmy pewni, że je pokochasz!

Świece zapachowe WoodWick to niemalże dzieła sztuki. Zaklęte w szkle o eleganckim kształcie klepsydry, przykryte starannie wykonaną, naturalną pokrywką z drewna piękne, wielobarwne świeczki stanowią niezwykły dodatek do każdego wnętrza. Świetnie wyglądają w domu i ogrodzie, ale również w kawiarni i salonie SPA. Umieść je w swoim wnętrzu i stwórz z nimi najpiękniejsze miejsce na ziemi!

Te designerskie świeczki zapachowe zabiorą Cię w niezwykłą podróż po królestwie aromatów. Różnorodne zapachy świeczek WoodWick dzięki wysoce skoncentrowanym olejkom aromatycznym niesamowicie długo utrzymują się w otoczeniu, są bardzo intensywne i autentyczne. Uwalniające się ze świec WoodWick aromaty odprężają, wyciszają i uwodzą, dostarczając niezapomnianych doznań. Musisz to poczuć!

Świece aromatyczne WoodWick to coś więcej niż ładne świeczki o przyjemnych zapachach. To także majstersztyki w swojej klasie, wykonane z chirurgiczną precyzją i dbałością o każdy detal. Tym najistotniejszym jest naturalny, drewniany knot autorskiego projektu Virginia Candle Company - Pluswick innovation. Dzięki niemu wosk pali się równo i czysto, a zapach świeczki uwalnia się pięć razy szybciej niż przy zastosowaniu tradycyjnego knota bawełnianego! Innowacyjny knot drewniany Pluswick sprawia także, że paląca się świeczka wydaje kojący dźwięk, do złudzenia przypominający skwierczenie drewna w ognisku. Usłysz go i poczuj się świetnie!

Świeczki zapachowe WoodWick to produkty zgodne z ideą zrównoważonego rozwoju. Produkowane są w całości z naturalnych i odnawialnych surowców. Należy do nich zaliczyć nie tylko innowacyjny, drewniany knot Pluswick, ale przede wszystkim niezwykle wysokiej jakości mieszankę wosku sojowego, której połączenie z mocno skoncentrowanymi olejkami aromatycznymi tworzy świeczki WoodWick wyjątkowymi w swojej klasie. Wybierz mądrze - wybierz WoodWick!

WoodWick to świeczki pod każdym względem wyjątkowe. Piękne, aromatyczne, innowacyjne, naturalne... to tylko niektóre z ich licznych zalet. Luksusowe świece zapachowe WoodWick Virginia Candle Company to nie jedynie produkty zapachowe, a wręcz filozofia, jaka towarzyszy ich tworzeniu. Pozwól sobie ją zaszczepić i dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów WoodWick!

Widzisz ten styl? Czujesz ten aromat? Słyszysz to skwierczenie? Bosko... Otul się zapachem luksusu z świecami aromatycznymi WoodWick Virginia Candle Company i już dziś zamów swoją pierwszą świeczkę! Jesteśmy pewni, że nie będzie ostatnia. Uważaj, luksus uzależnia.

Zwiń tekst
Zobacz więcej