Świece sojowe

Świece sojowe

Produktów w kategorii: 82
Liczba produktów: 1 - 24 z 82

Trwałość, niebanalne i aromatyczne kompozycje zapachowe oraz ciekawy design - to główne wyróżniki marki WoodWick, która ostatnimi czasy wprowadziła na rynek swoje oryginalne świece. Produkty te od razu odniosły ogromny sukces na rynku. W ekspresowym tempie ostały pokochane przez osoby, które dbają o dobrą atmosferę w swoim domu i w pomieszczenia...

Trwałość, niebanalne i aromatyczne kompozycje zapachowe oraz ciekawy design - to główne wyróżniki marki WoodWick, która ostatnimi czasy wprowadziła na rynek swoje oryginalne świece. Produkty te od razu odniosły ogromny sukces na rynku. W ekspresowym tempie ostały pokochane przez osoby, które dbają o dobrą atmosferę w swoim domu i w pomieszczeniach, w których przebywają.

Jeśli również pragniemy stworzyć w swoim mieszkaniu niesamowity nastrój, warto poznać bliżej te wyjątkowe, zapachowe produkty.

WoodWick, czyli wszystko o ekskluzywnych świecach

Niewątpliwym bestsellerem luksusowej marki WoodWick są tradycyjne świece. Te produkty dostępne są w trzech rozmiarach - małym, średnim oraz dużym. Asortyment tej firmy jest niezwykle różnorodny i bogaty - wśród tych licznych, przepięknych zapachów można się po prostu zagubić!
Takie świece są również świetnym pomysłem na uniwersalny i bardzo elegancki prezent dla bliskiej nam osoby.

WoodWick oferuje świece przeznaczone praktycznie na wszystkie pory dnia, roku i okazje. Są to zapachy delikatne i "niewymuszone" - na przykład subtelne "Baby Powder", "Beach Boardwalk", czy "Cedar". Swoich zwolenników z pewnością znajdą także bardziej słodkie nuty, takie jak "Vannila Bean", czy "Bakery Cupcake".

To produkty bardzo wydajne, a także doskonale prezentujące się w każdym pomieszczeniu. Zapach, nawet po zgaszeniu świecy, utrzymuje się w pokoju przez naprawdę długie, niekończące się godziny.

Elementem wyróżniającym te świeczki wśród innych zapachowych artykułów są drewniane, charakterystyczne dla tej marki knoty. Sprawiają one, że każde zapalenie świeczki staje się przyjemnym, pozytywnie uzależniającym rytuałem.
Świeczki posiadają również solidnie wykonane opakowania, a także drewniane pokrywki. To właśnie na tych pokrywkach ustawiamy świece, gdy jest ona zapalona.

Wyjątkowa kolekcja świeczek

Oryginalną serią, która została niedawno wypuszczona przez markę Woodwick jest "Trilogy", czyli niesamowita, potrójna mieszanka idealnie łączących się ze sobą zapachów.

To świeczka, która posiada trzy warstwy - każdy uwalniający inny, błogi zapach. Mogą być to nuty kwiatowe ("Botanical Garden"), orzeźwiające i intensywne ("Citrus Burst"), jak i idealne nuty na udany wieczór ("Cafe Sweets").
Świece posiadają przyjemne dla oka kolory, które perfekcyjnie się ze sobą komponują.

Są to świeczki najwyższej jakości, które oferowane są w niezwykle atrakcyjnych przedziałach cenowych.
Jest pewne, że przygoda z WoodWick nie skończy się na jednym zapachu!

Zwiń tekst
Zobacz więcej