Duże świece Core

Duże świece Core

Produktów w kategorii: 57
Liczba produktów: 1 - 24 z 57

Marzy Ci się kuchnia nasycona zapachami ukochanej piekarni i to bez włączania piekarnika? Miejsce, w którym z każdej szuflady czy szafki wysnuwa się aromat ukochanych ciast i gorących wypieków? Dzięki dużym zapachowym świecom WoodWick Core jest to możliwe. Zapach Bakery Cupcake idealnie sprawdzi się w każdej kuchni, otulając ją przytulnym zapach...

Marzy Ci się kuchnia nasycona zapachami ukochanej piekarni i to bez włączania piekarnika? Miejsce, w którym z każdej szuflady czy szafki wysnuwa się aromat ukochanych ciast i gorących wypieków? Dzięki dużym zapachowym świecom WoodWick Core jest to możliwe. Zapach Bakery Cupcake idealnie sprawdzi się w każdej kuchni, otulając ją przytulnym zapachem świeżo wyjętego z piekarnika ciasta, a zmysłowa woń kokosa wraz z WoodWick Core Coconut przeniesie Twoją sypialnię w egzotyczną krainę relaksu.

Aromat uzyskiwany dzięki świecom WoodWick, złożonym z sojowego wosku oraz wysoce nasyconych olejków eterycznych, uwalnia się w przestrzeni dużo szybciej niż w przypadku zwykłych świec, pozostawiając po sobie bogaty bukiet zapachów i smaków. Ponadto, 18cm świecy gwarantuje niewiarygodnie długi czas spalania, bo aż 175 godzin! Wyjątkowy drewniany knot, zaprojektowany przez Virginia Candle Company, sprawia, że przy spalaniu słyszymy dźwięk delikatnie trawionego przez ogień drewna. Wachlarz zapachów i niezapomniany klimat pobudza feerię zmysłów. Pyszne aromaty wyostrzają poczucie smaku, ulubione wonie swobodnie rozchodzą się po pokojach, subtelnie muskając nosy mieszkańców, a dźwięk palonego drewna przywodzi na myśl przytulny kąt kominka.

W kategorii Core każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. Wielobarwny kolaż owocowych aromatów przenosi bezwiednie do ukochanych sadów (Apple Crisp, Perfect Pear), nieskończony wachlarz kwiatowy pozwala choć przez chwilę poczuć się we własnym domu jak w ogrodzie (Duża Świeca Rose lub Fresh Flowers), a dzikie zapachy drzew cedrowych (Cedr) przeniosą miłośników orientu do niezapomnianych krain. Wszystkich warto spróbować, bo każdy z nich jest warty uwagi i wyjątkowy.

Zwiń tekst
Zobacz więcej