Duże świece Trilogy

Duże świece Trilogy

Produktów w kategorii: 23
Liczba produktów: 1 - 23 z 23

Feeria egzotycznych zapachów rozchodzących się subtelnie w powietrzu przeniesie każdego śmiałka na tropikalną plażę orientalnych gruntów. Orzeźwiająca woń cytryny (Lemon Chiffon) przeplecie się ze słodyczą waleńskiej pomarańczy (Valencia Orange), a obydwa smaki nieśmiało przełamie woń pomarańczowego gaju (Orange Grove), by następnie połączyć i u...

Feeria egzotycznych zapachów rozchodzących się subtelnie w powietrzu przeniesie każdego śmiałka na tropikalną plażę orientalnych gruntów. Orzeźwiająca woń cytryny (Lemon Chiffon) przeplecie się ze słodyczą waleńskiej pomarańczy (Valencia Orange), a obydwa smaki nieśmiało przełamie woń pomarańczowego gaju (Orange Grove), by następnie połączyć i utulić je w jedną niespotykanie spójną kompozycję...To nie opis egzotycznego drinka, lecz szczególnie zaprojektowanej trzywarstwowej świecy zapachowej WoodWick Trilogy - Citrus Burst. W kategorii Trilogy znajduje się imponująca liczba równie czarujących kompozycji, wykreowanych z myślą o niebywale wrażliwych użytkownikach.

Osiemnaście centymetrów świecy, wykonanej ze szczególnego gatunku sojowego wosku, jest gwarancją niezapomnianych wrażeń każdego wieczora. Są to świece, które stworzono z myślą o osobach lubiących różnorodne i złożone aromaty. Trzy warstwy stopniowo uwalniających się woni, w końcowym efekcie tworzą pełen wachlarz zapachów i smaków. Z pomocą Botanical Garden można nieoczekiwanie przenieść się w świat tajemniczego ogrodu, w którym mieszają się aromaty różane i liliowe z aromatami wiciokrzewów. Wielbiciele lata, chcący rozgrzać się w zimie, skorzystają z Fruits of Summer, czyli owoców lata, na które składa się kompozycja z cytryn, kokosów i ananasów. Miłośnicy sadów mogą udać się w podróż pomiędzy rozmaitymi gatunkami jabłoni i jabłek przy użyciu Apple Festival. Jest tego o wiele wiele więcej. Świece WoodWick Trilogy o wyjątkowej trójdzielnej strukturze są gwarancją nie tylko długo utrzymujących się aromatów, lecz są obietnicą zapachów, których złożony bukiet olśniewa zmysły i długo pozostaje w pamięci każdego.

Zwiń tekst
Zobacz więcej