Uzupełniacze Car GO

Uzupełniacze Car GO

Produktów w kategorii: 7
Liczba produktów: 1 - 7 z 7
 • Antifumo (Uzupełniacz Car GO)
  Produkt niedostępny
  Antifumo (Uzupełniacz Car GO)
  13RGAF

  Zapach samochodowy marki Millefiori Milano z serii Car Go przeznaczony do umieszczenia w kratce nawiewu o zapachu drzewa cedrowego, z nutą różowego pieprzu i kroplą cytrusów. Wydajność do 2 miesięcy, wysokość: 7,5 cm, szerokość: 7,5 cm.

  23,00 zł
 • Antifumo (Uzupełniacz Car GO)
  Produkt niedostępny
  Cold Water (Uzupełniacz Car GO)
  13RGCW

  Zapach samochodowy marki Millefiori Milano z serii Car Go przeznaczony do umieszczenia w kratce nawiewu o świeżej nucie drzewa sandałowego, rozmarynu, cytryny i bergamotki. Wydajność do 2 miesięcy, wysokość: 7,5 cm, szerokość: 7,5 cm.

  23,00 zł
 • Cold Water (Uzupełniacz Car GO)
  Produkt niedostępny
  Fiori D'Orchidea (Uzupełniacz Car GO)
  13RGFO

  Zapach samochodowy marki Millefiori Milano z serii Car Go przeznaczony do umieszczenia w kratce nawiewu o zapachu świeżego bukietu kwiatowego. Wydajność do 2 miesięcy, wysokość: 7,5 cm, szerokość: 7,5 cm.

  23,00 zł
 • Fiori D'Orchidea (Uzupełniacz Car GO)
  Produkt niedostępny
  Grape Cassis (Uzupełniacz Car GO)
  13RGGC

  Zapach samochodowy marki Millefiori Milano z serii Car Go przeznaczony do umieszczenia w kratce nawiewu o owocowej nucie cytrusów połączonej z aromatem kwiatów brzoskwini i wetiwerii. Wydajność do 2 miesięcy, wysokość: 7,5 cm, szerokość: 7,5 cm.

  23,00 zł
 • Icing Sugar (Uzupełniacz Car GO)
  Produkt niedostępny
  Icing Sugar (Uzupełniacz Car GO)
  13RGIS

  Zapach samochodowy marki Millefiori Milano z serii Car Go przeznaczony do umieszczenia w kratce nawiewu o słodkim zapachu brzoskwini zmieszany z aromatem kwiatów i waniliowych jagód.. Wydajność do 2 miesięcy, wysokość: 7,5 cm, szerokość: 7,5 cm.

  23,00 zł
 • Legni E Spezie (Uzupełniacz Car GO)
  Produkt niedostępny
  Legni E Spezie (Uzupełniacz Car GO)
  13RGLS

  Zapach samochodowy marki Millefiori Milano z serii Car Go przeznaczony do umieszczenia w kratce nawiewu o drzewnych nutach sandałowca połączonych z aromatem lawendy i gorzkiej pomarańczy. Wydajność do 2 miesięcy, wysokość: 7,5 cm, szerokość: 7,5 cm.

  23,00 zł
 • Lemongrass (Uzupełniacz Car GO)
  Produkt niedostępny
  Lemongrass (Uzupełniacz Car GO)
  13RGLG

  Zapach samochodowy marki Millefiori Milano z serii Car Go przeznaczony do umieszczenia w kratce nawiewu o cytrusowej nucie werbeny połączonej ze skórką cytryny. Wydajność do 2 miesięcy, wysokość: 7,5 cm, szerokość: 7,5 cm.

  23,00 zł

Opcje filtrowania

Linia zapachowa