Zapach samochodowy Car Jar w formie zawieszki z serii Classic o zapachu świeżo wypranej bawełny. Opakowanie zawiera trzy sztuki zawieszek.
Długa jazda autem bywa czasem bardzo męcząca. Na szczęście – zapachowi czarodzieje z Yankee Candle przygotowali na to doskonałe lekarstwo, które doda każdemu, przebywającemu w nawet najbardziej wymagającej trasie kierowcy dużo sił i sporej dawki energii. Car Jar Clean Cotton to wspaniały zapach czystej bawełny, a w gronie miłośników Yankee Candle – uznawany za kultowy. Dominujący aromat świeżego prania suszonego w gorącym słońcu wzbogacony został nutą zieleni i białych kwiatów, a potem – podkreślony ulotnym akcentem cytrynowym. Tak spreparowana kompozycja jest idealna dla wszystkich tych, którzy nade wszystko cenią sobie odświeżacze orzeźwiające, energetyzujące i – po prostu – wesołe. Aż trzy wyjątkowe zawieszki z tej linii pozwolą wypełnić auto wspaniałym zapachem na niemal trzy miesiące!
Oryginalny dodatek i praktyczny gadżet w jednym. Car Jar od Yankee Candle to pięknie pachnąca i miła dla oka alternatywa dla tradycyjnych, niezbyt funkcjonalnych i mało atrakcyjnych odświeżaczy samochodowych – opatrzonych choinek i smętnie dyndających pod lusterkiem kartoników, które już po kilku dniach tracą swój aromat. Wycięte na kształt kultowych świec do aromaterapii, nawiązujące do najbardziej cenionych kompozycji i nasączone ogromną ilością olejków eterycznych zawieszki Car Jar nawet do czterech tygodni wypełniają wnętrze auta cudownie intensywnymi nutami, a swoim mocnym działaniem – skutecznie eliminują brzydkie zapachy. Piękne i praktyczne kartoniki w kształcie słoików sprawiają, że nawet rutynowa podróż z pracy do domu staje się fascynującą przygodą, a służbowy wyjazd – wycieczką do krainy aromaterapeutycznych doznań.
Dostępne w naszej ofercie solo i w ekonomicznych zestawach, urocze odświeżacze do samochodu od Yankee Candle sprawdzają się także w roli pachnącej wkładki do bagażu czy szuflady.
Linia zapachowa | Rześkie |
Seria | Classic |
Wydajność zapachu | do 4 tygodni |
Typ | Car Jar Bonus Pack |
Ilość w opakowaniu | 3 sztuki |
Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!
Świetny zapach, który potrafi nieziemsko umilić podróż w nieznane :)
Nie dość, że wygląda pięknie dyndając pod lusterkiem, to jeszcze cudownie pachnie podczas jazdy. Zapach jest identyczny jak w świeczce i wosku, więc jeśli go lubicie i macie auto to możecie śmiało zabrać swój ulubiony zapach także w podróż, a nie tylko uraczać się nim w zaciszu domowym.
Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?
Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »