Black Cherry (Car Jar Ultimate) Expand

Black Cherry (Car Jar Ultimate)

Yankee Candle Yankee Candle

YCJUBC

Nowy

Zapach samochodowy Car Jar Ultimate w formie żelowej zawieszki z serii Classic o zapachu czereśni.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Linia Car Jar Ultimate to absolutny przebój na rynku samochodowych odświeżaczy. Dzięki wyjątkowej, stworzonej specjalnie na potrzeby Yankee Candle konstrukcji, ten dekoracyjny gadżet nie tylko wypełnia wnętrze auta ujmującym aromatem, ale też skutecznie neutralizuje wszelkie niepożądane zapachy. Zawieszka Black Cherry w okamgnieniu przenosi wyobraźnię wprost do czereśniowego sadu, który tak dobrze i mile kojarzy się z dziecięcymi latami. Przejmujący, słodki zapach, którego intensywność doskonale podkreśla delikatnie cierpka nuta czereśniowego miąższu, sprawnie wypełnia wnętrze auta i wprowadza do niego odrobinę letniej świeżości. Pomimo swojej wyrazistości, Car Jar Ultimate Black Cherry nie zdominuje zaborczo całej przestrzeni, nie przywłaszcza jej tylko dla siebie. Obecność akordów dyskretnie ożywia zmysły i przywołuje uśmiech, który mimowolnie, na samo wspomnienie czereśniowego sadu, pojawia się na twarzy.

Obejrzyj wideo

O zawieszkach Car Jar Ultimate...

Car Jar Ultimate to nowa generacja zawieszek do samochodów. A przy okazji – prawdziwy przełom w świecie odświeżania i nie lada gratka dla miłośników intensywnych doznań oraz kolekcjonerów pięknych i praktycznych gadżetów.

Przyjmują oryginalne, bardzo dekoracyjne formy, wywołują uśmiech kompaktowym, niezwykle poręcznym rozmiarem i zadziwiają wyjątkową skutecznością. Car Jar Ultimate (zwłaszcza, kiedy zawieszki od Yankee Candle zestawimy z tradycyjnymi odświeżaczami) pachną z nieporównywalną intensywnością i bezlitośnie rozprawiają się z nieprzyjemnymi, drażniącymi nos aromatami. Do tego – gdy zbliża się kres ich przydatności – zaczynają się kurczyć, czym sygnalizują, że należy zastąpić je nowym modelem.

Nietuzinkowa propozycja od Yankee Candle i prawdziwa rewolucja w świecie kieszonkowego odświeżania. Wykonane z wykorzystaniem technologii polimerowej zawieszki Car Jar Ultimate przywodzą na myśl najpiękniejsze, kojarzone ze świecami czy woskami kompozycje, działają przez co najmniej cztery tygodnie i skutecznie odświeżają oraz pochłaniają brzydkie aromaty w aucie i niewielkich wnętrzach. Świetnie sprawdzają się także w roli podróżnego odświeżacza lub zapachowej wkładki do bagażu czy codziennej torebki.

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Wydajność zapachudo 4 tygodni
TypCar Jar Ultimate
Ilość w opakowaniu1 sztuka

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »