Coconut Bay (Car Jar Ultimate) Expand

Coconut Bay (Car Jar Ultimate)

Yankee Candle Yankee Candle

YCJUCB

Nowy

Zapach samochodowy Car Jar Ultimate w formie żelowej zawieszki z serii Classic o zapachu kokosowej zatoki.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

26,00 zł

brutto

O zapachu...

Zapach odurzającego mleczka kokosowego niesiony na skrzydłach wiatru tańczącego między palmami – tylko tak można opisać aromat Car Jar Ultimate Coconut Bay. Ten specjalny odświeżacz do samochodu od Yankee Candle nie tylko uwodzi zmysły i regeneruje umysł, ale także przywodzi na myśl urlopowe szaleństwa na tropikalnych wyspach. Z drugiej strony to kompozycja bardzo subtelna, niezbyt intensywna i nienatarczywa – tak, jak sztuczny kokos zamknięty w staroświeckich „choinkach” samochodowych. Mimo to – nie można się jej oprzeć! Uwodzący, wpuszczony do wnętrza auta aromat kokosowej wyspy bez wątpienia oczaruje wszystkich pasażerów, a kierowcy zapewni tak potrzebny relaks i zastrzyk tropikalnej energii.

O zawieszkach Car Jar Ultimate...

Car Jar Ultimate to nowa generacja zawieszek do samochodów. A przy okazji – prawdziwy przełom w świecie odświeżania i nie lada gratka dla miłośników intensywnych doznań oraz kolekcjonerów pięknych i praktycznych gadżetów.

Przyjmują oryginalne, bardzo dekoracyjne formy, wywołują uśmiech kompaktowym, niezwykle poręcznym rozmiarem i zadziwiają wyjątkową skutecznością. Car Jar Ultimate (zwłaszcza, kiedy zawieszki od Yankee Candle zestawimy z tradycyjnymi odświeżaczami) pachną z nieporównywalną intensywnością i bezlitośnie rozprawiają się z nieprzyjemnymi, drażniącymi nos aromatami. Do tego – gdy zbliża się kres ich przydatności – zaczynają się kurczyć, czym sygnalizują, że należy zastąpić je nowym modelem.

Nietuzinkowa propozycja od Yankee Candle i prawdziwa rewolucja w świecie kieszonkowego odświeżania. Wykonane z wykorzystaniem technologii polimerowej zawieszki Car Jar Ultimate przywodzą na myśl najpiękniejsze, kojarzone ze świecami czy woskami kompozycje, działają przez co najmniej cztery tygodnie i skutecznie odświeżają oraz pochłaniają brzydkie aromaty w aucie i niewielkich wnętrzach. Świetnie sprawdzają się także w roli podróżnego odświeżacza lub zapachowej wkładki do bagażu czy codziennej torebki.

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Wydajność zapachudo 4 tygodni
TypCar Jar Ultimate
Ilość w opakowaniu1 sztuka

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »