Clean Cotton (Car Jar Ultimate) Expand

Clean Cotton (Car Jar Ultimate)

Yankee Candle Yankee Candle

YCJUCC

Nowy

Zapach samochodowy Car Jar Ultimate w formie żelowej zawieszki z serii Classic o zapachu świeżej bawełny.

Więcej szczegółów

produkt dostępny w magazynie - wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego!

26,00 zł

brutto

O zapachu...

Trwały, ekstremalnie odświeżający zapach od specjalistów z Yankee Candle. Kompozycja naturalnej bawełny i nuty cytrynowej z domieszką białych kwiatów przywodzi na myśl idealnie białe pranie suszące się w gorących promieniach letniego słońca. To zapach czystości, ale i wspomnienie dzieciństwa, a przy tym – doskonały kompromis dla tych, którzy oczekują konkretnego, wyczuwalnego aromatu, lecz nie są amatorami intensywnych, słodkich mieszanek. Car Jar Ultimate Clean Cotton świetnie sprawdzi się zarówno w aucie osobowym, jak i w pokonującej dalekie trasy ciężarówce czy wożącym licznych pasażerów autobusie. Jest też doskonałym uzupełnieniem szafy z ubraniami czy pojemnika na pościel.

Obejrzyj wideo

O zawieszkach Car Jar Ultimate...

Car Jar Ultimate to nowa generacja zawieszek do samochodów. A przy okazji – prawdziwy przełom w świecie odświeżania i nie lada gratka dla miłośników intensywnych doznań oraz kolekcjonerów pięknych i praktycznych gadżetów.

Przyjmują oryginalne, bardzo dekoracyjne formy, wywołują uśmiech kompaktowym, niezwykle poręcznym rozmiarem i zadziwiają wyjątkową skutecznością. Car Jar Ultimate (zwłaszcza, kiedy zawieszki od Yankee Candle zestawimy z tradycyjnymi odświeżaczami) pachną z nieporównywalną intensywnością i bezlitośnie rozprawiają się z nieprzyjemnymi, drażniącymi nos aromatami. Do tego – gdy zbliża się kres ich przydatności – zaczynają się kurczyć, czym sygnalizują, że należy zastąpić je nowym modelem.

Nietuzinkowa propozycja od Yankee Candle i prawdziwa rewolucja w świecie kieszonkowego odświeżania. Wykonane z wykorzystaniem technologii polimerowej zawieszki Car Jar Ultimate przywodzą na myśl najpiękniejsze, kojarzone ze świecami czy woskami kompozycje, działają przez co najmniej cztery tygodnie i skutecznie odświeżają oraz pochłaniają brzydkie aromaty w aucie i niewielkich wnętrzach. Świetnie sprawdzają się także w roli podróżnego odświeżacza lub zapachowej wkładki do bagażu czy codziennej torebki.

Linia zapachowa Rześkie
Seria Classic
Wydajność zapachu do 4 tygodni
Typ Car Jar Ultimate
Ilość w opakowaniu 1 sztuka

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »