Garden Sweet Pea (Car Jar Ultimate) Expand

Garden Sweet Pea (Car Jar Ultimate)

Yankee Candle Yankee Candle

YCJUGSP

Nowy

Zapach samochodowy Car Jar Ultimate w formie żelowej zawieszki z serii Classic o zapachu kwiatów słodkiego groszku.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Jeden z najbardziej nietypowych i uwielbianych przez Klientów z całego świata zapachów Yankee Candle. Ten radosny, słodki aromat skłania do marzeń i sprawia, że nawet najbardziej ponura pogoda w jednej chwili zmienia się w słoneczne lato. Kompozycja Garden Sweet Pa nie przypomina żadnej innej z katalogu Yankee Candle – jest tak wyjątkowa i ujmująca. Zapach dyskretnie wypełnia wnętrze, jest silny, a jednocześnie dyskretny – przy tym bardzo kwiatowy. Ot, lato, śmiech i relaks zaklęte w niewielkiej dekoracyjnej zawieszce – odświeżaczu samochodowym prosto z tajemniczego ogrodu ukrytego w kącie pracowni największych mistrzów naturalnej magii aromatów.

Obejrzyj wideo

O zawieszkach Car Jar Ultimate...

Car Jar Ultimate to nowa generacja zawieszek do samochodów. A przy okazji – prawdziwy przełom w świecie odświeżania i nie lada gratka dla miłośników intensywnych doznań oraz kolekcjonerów pięknych i praktycznych gadżetów.

Przyjmują oryginalne, bardzo dekoracyjne formy, wywołują uśmiech kompaktowym, niezwykle poręcznym rozmiarem i zadziwiają wyjątkową skutecznością. Car Jar Ultimate (zwłaszcza, kiedy zawieszki od Yankee Candle zestawimy z tradycyjnymi odświeżaczami) pachną z nieporównywalną intensywnością i bezlitośnie rozprawiają się z nieprzyjemnymi, drażniącymi nos aromatami. Do tego – gdy zbliża się kres ich przydatności – zaczynają się kurczyć, czym sygnalizują, że należy zastąpić je nowym modelem.

Nietuzinkowa propozycja od Yankee Candle i prawdziwa rewolucja w świecie kieszonkowego odświeżania. Wykonane z wykorzystaniem technologii polimerowej zawieszki Car Jar Ultimate przywodzą na myśl najpiękniejsze, kojarzone ze świecami czy woskami kompozycje, działają przez co najmniej cztery tygodnie i skutecznie odświeżają oraz pochłaniają brzydkie aromaty w aucie i niewielkich wnętrzach. Świetnie sprawdzają się także w roli podróżnego odświeżacza lub zapachowej wkładki do bagażu czy codziennej torebki.

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Wydajność zapachudo 4 tygodni
TypCar Jar Ultimate
Ilość w opakowaniu1 sztuka

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »