Lavender Vanilla (Car Jar Ultimate) Expand

Lavender Vanilla (Car Jar Ultimate)

Yankee Candle Yankee Candle

YCJULV

Nowy

Zapach samochodowy Car Jar Ultimate w formie żelowej zawieszki z serii Classic łączący w sobie zapach lawendy oraz wanilii.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Jak twierdzą sami twórcy – zapach Lavender Vanilla to oaza spokoju. Niespotykane dotąd połączenie aromatu świeżej lawendy z mieszanką ciepłej wanilii i delikatnej nuty piżmowej, okraszone dyskretną bergamotką – to kompozycja, która wspaniale relaksuje i uspokaja, a jednocześnie – świetnie neutralizuje wszelkie, niepożądane wonie. Wiele osób twierdzi też, że zapach ten doskonale zwalcza bóle głowy, a nawet… skutecznie zapobiega agresji na drodze! Dzięki perfekcyjnie zbilansowanej nucie piżma i dominującej lawendzie aromat utrzymuje się w aucie bardzo długo, wypełniając jego wnętrze uwodzącą świeżością i kojącą łagodnością.

O zawieszkach Car Jar Ultimate...

Car Jar Ultimate to nowa generacja zawieszek do samochodów. A przy okazji – prawdziwy przełom w świecie odświeżania i nie lada gratka dla miłośników intensywnych doznań oraz kolekcjonerów pięknych i praktycznych gadżetów.

Przyjmują oryginalne, bardzo dekoracyjne formy, wywołują uśmiech kompaktowym, niezwykle poręcznym rozmiarem i zadziwiają wyjątkową skutecznością. Car Jar Ultimate (zwłaszcza, kiedy zawieszki od Yankee Candle zestawimy z tradycyjnymi odświeżaczami) pachną z nieporównywalną intensywnością i bezlitośnie rozprawiają się z nieprzyjemnymi, drażniącymi nos aromatami. Do tego – gdy zbliża się kres ich przydatności – zaczynają się kurczyć, czym sygnalizują, że należy zastąpić je nowym modelem.

Nietuzinkowa propozycja od Yankee Candle i prawdziwa rewolucja w świecie kieszonkowego odświeżania. Wykonane z wykorzystaniem technologii polimerowej zawieszki Car Jar Ultimate przywodzą na myśl najpiękniejsze, kojarzone ze świecami czy woskami kompozycje, działają przez co najmniej cztery tygodnie i skutecznie odświeżają oraz pochłaniają brzydkie aromaty w aucie i niewielkich wnętrzach. Świetnie sprawdzają się także w roli podróżnego odświeżacza lub zapachowej wkładki do bagażu czy codziennej torebki.

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Wydajność zapachudo 4 tygodni
TypCar Jar Ultimate
Ilość w opakowaniu1 sztuka

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »