Macintosh (Car Jar Ultimate) Expand

Macintosh (Car Jar Ultimate)

Yankee Candle Yankee Candle

YCJUM

Nowy

Zapach samochodowy Car Jar Ultimate w formie żelowej zawieszki z serii Classic o zapachu jabłek Macintosh.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

26,00 zł

brutto

O zapachu...

Umieść w aucie odświeżacz Car Jar Ultimate Macintosh z Yankee Candle, a każdy uwierzy, że w bagażniku masz koszyk świeżo zerwanych jabłek! Ta wyjątkowo intensywna kompozycja natychmiast szczelnie wypełnia każde wnętrze naturalnym, mocnym i kuszącym zapachem jesiennych makintoszy – do tego stopnia, że poczujesz się jak w samym sercu jabłkowego sadu. Aromat w wydaniu Car Jar Ultimate jest bardzo silny, a uwalniany stopniowo – utrzymuje się bardzo długo i doskonale podnosi poczucie komfortu podczas podróży, zarówno u kierowcy, jak i u pasażerów. Jest to jeden z tych zapachów, których się nie zapomina i którego chce się wciąż więcej i więcej! Tak, jak jesiennych, soczystych jabłek i niebiańskiego spokoju wśród jesiennych jabłoni…

O zawieszkach Car Jar Ultimate...

Car Jar Ultimate to nowa generacja zawieszek do samochodów. A przy okazji – prawdziwy przełom w świecie odświeżania i nie lada gratka dla miłośników intensywnych doznań oraz kolekcjonerów pięknych i praktycznych gadżetów.

Przyjmują oryginalne, bardzo dekoracyjne formy, wywołują uśmiech kompaktowym, niezwykle poręcznym rozmiarem i zadziwiają wyjątkową skutecznością. Car Jar Ultimate (zwłaszcza, kiedy zawieszki od Yankee Candle zestawimy z tradycyjnymi odświeżaczami) pachną z nieporównywalną intensywnością i bezlitośnie rozprawiają się z nieprzyjemnymi, drażniącymi nos aromatami. Do tego – gdy zbliża się kres ich przydatności – zaczynają się kurczyć, czym sygnalizują, że należy zastąpić je nowym modelem.

Nietuzinkowa propozycja od Yankee Candle i prawdziwa rewolucja w świecie kieszonkowego odświeżania. Wykonane z wykorzystaniem technologii polimerowej zawieszki Car Jar Ultimate przywodzą na myśl najpiękniejsze, kojarzone ze świecami czy woskami kompozycje, działają przez co najmniej cztery tygodnie i skutecznie odświeżają oraz pochłaniają brzydkie aromaty w aucie i niewielkich wnętrzach. Świetnie sprawdzają się także w roli podróżnego odświeżacza lub zapachowej wkładki do bagażu czy codziennej torebki.

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Wydajność zapachudo 4 tygodni
TypCar Jar Ultimate
Ilość w opakowaniu1 sztuka

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »