Ocean Blossom (Car Jar Ultimate) Expand

Ocean Blossom (Car Jar Ultimate)

Yankee Candle Yankee Candle

YCJUOB

Nowy

Zapach samochodowy Car Jar Ultimate w formie żelowej zawieszki z serii Classic łączący w sobie zapach lilii wodnej, lotosu oraz soli morskiej.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Rajskie połączenie lilii wodnej i kwiatu lotosu oprószone sporą szczyptą drogocennej soli morskiej. Aromaterapeutyczna wyprawa hen daleko – pełna wyjątkowych emocji, gwarantująca niezwykły wypoczynek i solidną porcję pachnących wspomnień. Wyjątkowo relaksująca kompozycja sprawdza się nie tylko w zaciszu domowym, ale i (a jeśli nie przede wszystkim) w żmudnej, długiej podróży. Dostępny w formie dekoracyjnej zawieszki do auta Ocean Blossom to opatentowany przez Yankee Candle sposób na szybkie ukojenie nerwów i skuteczne odgrodzenie się aromatyczną barierą od męczących problemów. Kwiatowe, egzotyczne nuty są wyczuwalne przez cztery tygodnie, eliminują nieprzyjemne zapachy i napawają rajskim optymizmem.

O zawieszkach Car Jar Ultimate...

Car Jar Ultimate to nowa generacja zawieszek do samochodów. A przy okazji – prawdziwy przełom w świecie odświeżania i nie lada gratka dla miłośników intensywnych doznań oraz kolekcjonerów pięknych i praktycznych gadżetów.

Przyjmują oryginalne, bardzo dekoracyjne formy, wywołują uśmiech kompaktowym, niezwykle poręcznym rozmiarem i zadziwiają wyjątkową skutecznością. Car Jar Ultimate (zwłaszcza, kiedy zawieszki od Yankee Candle zestawimy z tradycyjnymi odświeżaczami) pachną z nieporównywalną intensywnością i bezlitośnie rozprawiają się z nieprzyjemnymi, drażniącymi nos aromatami. Do tego – gdy zbliża się kres ich przydatności – zaczynają się kurczyć, czym sygnalizują, że należy zastąpić je nowym modelem.

Nietuzinkowa propozycja od Yankee Candle i prawdziwa rewolucja w świecie kieszonkowego odświeżania. Wykonane z wykorzystaniem technologii polimerowej zawieszki Car Jar Ultimate przywodzą na myśl najpiękniejsze, kojarzone ze świecami czy woskami kompozycje, działają przez co najmniej cztery tygodnie i skutecznie odświeżają oraz pochłaniają brzydkie aromaty w aucie i niewielkich wnętrzach. Świetnie sprawdzają się także w roli podróżnego odświeżacza lub zapachowej wkładki do bagażu czy codziennej torebki.

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Wydajność zapachudo 4 tygodni
TypCar Jar Ultimate
Ilość w opakowaniu1 sztuka

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »