Sun & Sand (Car Jar Ultimate) Expand

Sun & Sand (Car Jar Ultimate)

Yankee Candle Yankee Candle

YCJUSS

Nowy

Zapach samochodowy Car Jar Ultimate w formie żelowej zawieszki z serii Classic łączący w sobie zapach kwiatów pomarańczy, cytrusów, lawendy oraz imbiru.

Więcej szczegółów

O zapachu...

W magiczny sposób sprawia, że nawet najbardziej zmęczony kierowca – w mgnieniu oka – zaczyna myśleć nie o problemach w pracy czy nużących korkach, ale o wakacyjnym „plażingu” i błogim nicnierobieniu. Na myśleniu się jednak nie kończy, bo kompozycja Sun and Sand jest tak naturalistyczna, że skutecznie wprowadza w dobry nastrój i sprawia, że nawet największe zmartwienia stają się mierną, przykrytą letnim wiatrem i ciepłem piasku błahostką. Cudownie relaksujące połączenie morskiej bryzy, świeżej lawendy, słodkich olejków z kwiatu pomarańczy, piżma i orzeźwiających cytrusów to prawdziwie wakacyjny koktajl. Dostępna w formie praktycznej, pachnącej przez cztery tygodnie zawieszki kompozycja to najlepsze panaceum na stres i sprawdzony przepis na to, jak w kilka chwil fotel kierowcy zamienić w wygodny leżak.

O zawieszkach Car Jar Ultimate...

Car Jar Ultimate to nowa generacja zawieszek do samochodów. A przy okazji – prawdziwy przełom w świecie odświeżania i nie lada gratka dla miłośników intensywnych doznań oraz kolekcjonerów pięknych i praktycznych gadżetów.

Przyjmują oryginalne, bardzo dekoracyjne formy, wywołują uśmiech kompaktowym, niezwykle poręcznym rozmiarem i zadziwiają wyjątkową skutecznością. Car Jar Ultimate (zwłaszcza, kiedy zawieszki od Yankee Candle zestawimy z tradycyjnymi odświeżaczami) pachną z nieporównywalną intensywnością i bezlitośnie rozprawiają się z nieprzyjemnymi, drażniącymi nos aromatami. Do tego – gdy zbliża się kres ich przydatności – zaczynają się kurczyć, czym sygnalizują, że należy zastąpić je nowym modelem.

Nietuzinkowa propozycja od Yankee Candle i prawdziwa rewolucja w świecie kieszonkowego odświeżania. Wykonane z wykorzystaniem technologii polimerowej zawieszki Car Jar Ultimate przywodzą na myśl najpiękniejsze, kojarzone ze świecami czy woskami kompozycje, działają przez co najmniej cztery tygodnie i skutecznie odświeżają oraz pochłaniają brzydkie aromaty w aucie i niewielkich wnętrzach. Świetnie sprawdzają się także w roli podróżnego odświeżacza lub zapachowej wkładki do bagażu czy codziennej torebki.

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Wydajność zapachudo 4 tygodni
TypCar Jar Ultimate
Ilość w opakowaniu1 sztuka

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »