Afternoon Picnic (Car Jar Variety Pack) Expand

Afternoon Picnic (Car Jar Variety Pack)

Yankee Candle Yankee Candle

YCJVPAP

Nowy

Trójpak trzech wyjątkowych zapachów w formie zawieszek samochodowych Car Jar Variety Pack z serii Classic: Black Cherry, Vanilla Lime oraz Vanilla Cupcake.

Więcej szczegółów

O zapachach...

Nawet do najpiękniejszych zapachów z czasem po prostu się przyzwyczajamy. Wydają nam się wówczas mniej wyczuwalne i jakby szybciej gasnące. Jest na to jednak doskonała rada – to zapachowa mieszanka odświeżaczy samochodowych Yankee Candle z serii Car Jar Variety pack. W skład starannie dobranej kompozycji o kuszącej nazwie Afternoon Picnic wchodzą: Black Cherry, Vanilla Lime i Vanilla Cupcake. Ten pierwszy, to czarujący aromat dojrzałej czereśni – jego twórcom udało się w niepozornej zawieszce zamknąć oszałamiający zapach czereśniowego sadu, który przywodzi na myśl beztroskie wakacje na wsi. Drugi z zapachów to kochana przez wszystkich miłośników Yankee Candle Vanilla Lime, czyli łagodny i ciepły aromat wanilii wzbogacony nutą cukru trzcinowego – całość zaś wspaniale przełamana ożywczym akcentem limetki. Zestawu dopełnia klasyczna kompozycja Vanilla Cupcake, przywodząca na myśl babcine ciasta i ciepło domu rodzinnego. Wszystkie trzy zapachy – choć tak różne – mają ze sobą coś wspólnego: wspaniale koją zmysły zmęczonego kierowca, a jednocześnie wnoszą do kabiny auta atmosferę szczęścia i relaksu.

O zawieszkach Car Jar...

Oryginalny dodatek i praktyczny gadżet w jednym. Car Jar od Yankee Candle to pięknie pachnąca i miła dla oka alternatywa dla tradycyjnych, niezbyt funkcjonalnych i mało atrakcyjnych odświeżaczy samochodowych – opatrzonych choinek i smętnie dyndających pod lusterkiem kartoników, które już po kilku dniach tracą swój aromat. Wycięte na kształt kultowych świec do aromaterapii, nawiązujące do najbardziej cenionych kompozycji i nasączone ogromną ilością olejków eterycznych zawieszki Car Jar nawet do czterech tygodni wypełniają wnętrze auta cudownie intensywnymi nutami, a swoim mocnym działaniem – skutecznie eliminują brzydkie zapachy. Piękne i praktyczne kartoniki w kształcie słoików sprawiają, że nawet rutynowa podróż z pracy do domu staje się fascynującą przygodą, a służbowy wyjazd – wycieczką do krainy aromaterapeutycznych doznań.

Dostępne w naszej ofercie solo i w ekonomicznych zestawach, urocze odświeżacze do samochodu od Yankee Candle sprawdzają się także w roli pachnącej wkładki do bagażu czy szuflady.

SeriaClassic
Wydajność zapachudo 4 tygodni
TypCar Jar Variety Pack
Ilość w opakowaniu3 sztuki

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »