Midsummer's Night (Car Vent Clip) Expand

Midsummer's Night (Car Vent Clip)

Yankee Candle Yankee Candle

YCVCMN

Nowy

Zapach samochodowy Car Vent Clip w formie klipsa umieszczanego w kratce nawiewu o męskim zapachu luksusowej wody kolońskiej. W opakowaniu znajduje się 1 sztuka. Wydajność do 6 tygodni.

Więcej szczegółów

O wkładach Car Vent Clip...

Miły dla oka i bardzo efektywna alternatywa dla tradycyjnych odświeżaczy samochodowych – umieszczanych pod lusterkiem choinek, kartoników czy woreczków wypełnianych wietrzejącymi w przeciągu kilku godzin granulkami. W odróżnieniu od smętnych zawieszek, Car Vent Clip charakteryzują się naturalnym, trwałym, niezwykle intensywnym zapachem, który sprawnie pochłania brzydkie, nieprzyjemne wonie i wypełnia wnętrze auta silnymi nutami.

Car Vent Clip to wkłady idealnie dopasowane do samochodowych kratek wentylacyjnych. Pachną do sześciu tygodni – także wtedy, gdy nawiew jest wyłączony. Każdy klips Car Vent Clip nawiązuje do znanych kompozycji Yankee Candle, dzięki czemu każdy z miłośników pięknych zapachów może wśród odświeżaczy do samochodu odnaleźć swój ulubiony aromat.

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Średnica6,9 cm
Wysokość8,1 cm
Wydajność zapachudo 6 tygodni
TypCar Vent Clip
Ilość w opakowaniu1 sztuka

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Acne skin
(5/5)

Oczywiście zapach najmocniej jest wyczuwalny wtedy, kiedy puszczony jest ciepły nawiew. Możemy wtedy w pełni korzystać z pięknego, męskiego upajania się zapachem dobrych perfum. Jest to zatem zapach idealny do wnętrza samochodu mężczyzny, ale kobietom ceniącym sobie męską klasę także przypadnie do gustu. Sama klips umieściłam obok swojej kratki nawiewu ze strony pasażera, żeby jeszcze mocniej go czuć. Jest to kwintesencja męskiej elegancji, tajemniczości, elokwencji i seksapilu, czyli tego, co kobiety kochają w facetach.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »