Red Raspberry (Car Vent Clip) Expand

Red Raspberry (Car Vent Clip)

Yankee Candle Yankee Candle

YCVCRR

Nowy

Zapach samochodowy Car Vent Clip w formie klipsa umieszczanego w kratce nawiewu o słodkim zapachu dojrzałych malin. W opakowaniu znajduje się 1 sztuka. Wydajność do 6 tygodni.

Więcej szczegółów

O wkładach Car Vent Clip...

Miły dla oka i bardzo efektywna alternatywa dla tradycyjnych odświeżaczy samochodowych – umieszczanych pod lusterkiem choinek, kartoników czy woreczków wypełnianych wietrzejącymi w przeciągu kilku godzin granulkami. W odróżnieniu od smętnych zawieszek, Car Vent Clip charakteryzują się naturalnym, trwałym, niezwykle intensywnym zapachem, który sprawnie pochłania brzydkie, nieprzyjemne wonie i wypełnia wnętrze auta silnymi nutami.

Car Vent Clip to wkłady idealnie dopasowane do samochodowych kratek wentylacyjnych. Pachną do sześciu tygodni – także wtedy, gdy nawiew jest wyłączony. Każdy klips Car Vent Clip nawiązuje do znanych kompozycji Yankee Candle, dzięki czemu każdy z miłośników pięknych zapachów może wśród odświeżaczy do samochodu odnaleźć swój ulubiony aromat.

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Średnica6,9 cm
Wysokość8,1 cm
Wydajność zapachudo 6 tygodni
TypCar Vent Clip
Ilość w opakowaniu1 sztuka

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Maleńka bloguje
(5/5)

Śliczny i ciepły zapach malin w samochodzie. Brakuje mu odrobiny kwaskowatości, ale swoim zapachem wspaniale przypomina o ciepłych porach roku. Idealnie się sprawdza, gdy z wentylatora powieje ciepłe powietrze, nas otula zapach, a za oknem mróz :)

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »