Black Coconut (Car Vent Clip) Expand

Black Coconut (Car Vent Clip)

Yankee Candle Yankee Candle

YCVCBC2

Nowy

Zapach samochodowy Car Vent Clip w formie klipsa umieszczanego w kratce nawiewu o zapachu świeżego prania. W opakowaniu znajduje się 1 sztuka. Wydajność do 6 tygodni.

Więcej szczegółów

produkt dostępny w magazynie - wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego!

26,00 zł

brutto

O wkładach Car Vent Clip...

Miły dla oka i bardzo efektywna alternatywa dla tradycyjnych odświeżaczy samochodowych – umieszczanych pod lusterkiem choinek, kartoników czy woreczków wypełnianych wietrzejącymi w przeciągu kilku godzin granulkami. W odróżnieniu od smętnych zawieszek, Car Vent Clip charakteryzują się naturalnym, trwałym, niezwykle intensywnym zapachem, który sprawnie pochłania brzydkie, nieprzyjemne wonie i wypełnia wnętrze auta silnymi nutami.

Car Vent Clip to wkłady idealnie dopasowane do samochodowych kratek wentylacyjnych. Pachną do sześciu tygodni – także wtedy, gdy nawiew jest wyłączony. Każdy klips Car Vent Clip nawiązuje do znanych kompozycji Yankee Candle, dzięki czemu każdy z miłośników pięknych zapachów może wśród odświeżaczy do samochodu odnaleźć swój ulubiony aromat.

Linia zapachowa Rześkie
Seria Classic
Średnica 6,9 cm
Wysokość 8,1 cm
Wydajność zapachu do 6 tygodni
Typ Car Vent Clip
Ilość w opakowaniu 1 sztuka

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »