New Car Scent (Car Vent Stick) Expand

New Car Scent (Car Vent Stick)

Yankee Candle Yankee Candle

YCVSNCS

Nowy

Zapach samochodowy Car Vent Stick z rześkiej linii zapachowej w formie wkładu umieszczanego w kratce nawiewu z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: zapach nowego samochodu. W opakowaniu znajdują się 4 sztuki.

Więcej szczegółów

O wkładach Car Vent Sticks

Miła dla oka i bardzo efektywna alternatywa dla tradycyjnych odświeżaczy samochodowych – umieszczanych pod lusterkiem choinek, kartoników czy woreczków wypełnianych wietrzejącymi w przeciągu kilku godzin granulkami. W odróżnieniu od smętnych zawieszek, Car Vent Sticks charakteryzują się naturalnym, trwałym, niezwykle intensywnym zapachem, który sprawnie pochłania brzydkie, nieprzyjemne wonie i wypełnia wnętrze auta silnymi nutami.

Car Vent Sticks to wkłady idealnie dopasowane do samochodowych kratek wentylacyjnych. Patyczki udekorowane zabawnymi końcówkami (przypominającymi letnie sandały, klasyczne słoje, egzotyczne drinki czy urocze gwiazdki) pachną do dwóch tygodni – także wtedy, gdy nawiew jest wyłączony. W naszej ofercie dostępne są zestawy zawierające po cztery wkłady. Każdy komplet Car Vent Stiuk nawiązuje do znanych kompozycji Yankee Candle, dzięki czemu każdy z miłośników pięknych zapachów może wśród odświeżaczy do samochodu odnaleźć swój ulubiony aromat.

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Wydajność zapachudo 2 tygodni
TypCar Vent Stick
Ilość w opakowaniu4 sztuki

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Maleńka bloguje
(3/5)

Świeży i przyjemny zapach do samochodu. Jednak patrząc przez pryzmat faceta dopieszczającego wygląd fury i wszystkiego co z tym związane: nie warto. Nie wznosi on do samochodu realistycznej woni nowego samochodu, więc patrząc na tą cenę niestety nie warto :( W gamie zapachów są na pewno przyjemniejsze (np. Sun&sand)

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »