Program partnerski dla początkujących blogerów

Z myślą o osobach, które dość niedawno rozpoczęły swoją przygodę z blogosferą postanowiliśmy uruchomić odrębną część naszego programu partnerskiego.

Program jest skierowany do osób, które posiadają już produkty Yankee Candle i chcą podzielić się na swoim blogu szczerą opinią z czytelnikami. Goodies.pl w zamian za umieszczenie odpowiedniego linku w recenzji nagrodzi Cię dowolnym darmowym woskiem Yankee Candle, dzięki czemu będziesz mogła poznać ponad sto niepowtarzalnych aromatów!

Aby móc uczestniczyć w naszym programie wystarczy aby Twój blog:

  • obserwowało minimum 100 osób
  • codziennie notował co najmniej 100 odsłon
  • był aktualizowany minimum jednym postem tygodniowo

Jeśli spełniasz te trzy wymogi... mamy dla Ciebie darmowe woski Yankee Candle!

Zasady

Wystarczy, że napiszesz recenzje oraz wstawisz do niej autorskie zdjęcie kupionego przez siebie produktu Yankee Candle. Może to być wosk, sampler, świeca lub zapach w innej dostępnej formie. Nie wymagamy aby recenzowane produkty zostały kupione w naszym sklepie. Dodatkowo koniecznie należy poinformować swoich czytelników gdzie można zakupić zapachy Yankee Candle wstawiając dwa aktywne linki kierujące do naszego sklepu internetowego Goodies.pl:

  1. Na początku recenzji do konkretnej podstrony testowanego produktu, przykładowo: sampler Black Cherry (http://www.goodies.pl/samplery/29-czeresnia-black-cherry.html), wosk Black Cherry (http://www.goodies.pl/woski-zapachowe/84-czeresnia-black-cherry.html)
  2. Na końcu recenzji do kategorii Yankee Candle (http://www.goodies.pl/100-yankee-candle)

Przyjmujemy prostą zasadę: 1 recenzja = 1 darmowy wosk. Oczywiście jeśli posiadasz więcej zapachów to możesz je podzielić i zrecenzować w osobnych wpisach. Otrzymasz dzięki temu więcej darmowych wosków ;-)

Jak odebrać woski?

Darmowe woski możesz odebrać na dwa sposoby.

  1. Gdy planujesz zrobić u nas zakupy przy okazji możesz odebrać darmowe woski. W koszyku podczas składania zamówienia pod wyborem sposobu dostawy umieść w okienku z uwagami linki do recenzji na Twoim blogu oraz listę wosków, które wybierasz (pamiętaj aby wpierw sprawdzić ich dostępność na stronie naszego sklepu). Podczas realizacji Twojego zamówienia recenzje zostaną zweryfikowane i jeśli wszystko będzie w porządku dołączymy do niego darmowe woski.
  2. Jeśli nie masz w planach zakupów w naszym sklepie to także możesz odebrać swoje woski za napisane recenzje. Przyjęliśmy zasadę, że 1 darmowy wosk możesz wymienić na darmową wysyłkę. Przykładowo: jeśli należą Ci się minimum 2 woski, jeden możesz przeznaczyć na darmową wysyłkę, zaś drugi zostanie wysłany do Ciebie bez jakichkolwiek opłat. Wystarczy, że wyślesz do nas maila (hello@goodies.pl) wraz z linkami do recenzji, informacją o wybranych woskach oraz danymi do wysyłki. Podobnie jak w przypadku pierwszego sposobu prosimy o sprawdzenie dostępności wosków na stronie naszego sklepu przed wysyłką zgłoszenia. W tytule maila koniecznie prosimy o zamieszczenie informacji: Program partnerski dla początkujących blogerów

Dołącz do naszego programu partnerskiego i tak jak kilkudziesięciu naszych partnerów przetestuj za darmo ponad sto cudownych zapachów! W razie pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji: hello@goodies.pl


Akceptuje

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookies. W razie wątpliwości zapoznaj się z naszą polityką cookies.