Program partnerski dla blogosfery

Goodies nieustannie się rozwija. W ofercie sklepu pojawia się coraz więcej produktów dlatego też postanowiliśmy rozszerzyć nasz dotychczasowy program partnerski, który obejmował wyłącznie produkty Yankee Candle o całą Goodiesową ofertę!

Uwielbiamy czytać blogi i z naszej pasji do blogosfery oddajemy w Wasze ręce nowy, wyjątkowy program partnerski w myśl zasady 3 win, czyli win-win-win, aby korzyści odniosły wszystkie 3 strony:

 • Bloger - otrzymuje punkty wymienne na vouchery do wykorzystania na całą ofertę sklepu Goodies.pl oraz możliwość pozyskania nowych czyetlników swojego bloga
 • Klient sklepu - otrzymuje subiektywną opinię na temat danego produktu
 • Goodies - otrzymuje reklamę sklepu

Nie ograniczamy naszego programu partnerskiego tylko dla popularnych blogów!

Wiemy jak ciężkie są początki każdej działalności. Dlatego też postanowiliśmy dać szansę również początkującycm blogerom i przygotowaliśmy minimalne wymagania dla bloga, które należy spełnić aby móc z nami współpracować:

 • minimum 100 obserwatorów
 • co najmniej 100 unikalnych odwiedzin dziennie
 • kilkumiesięczny staż w sieci i stale aktualizowany blog przynajmniej jednym postem tygodniowo

Jakie są korzyści?

Przyjęliśmy zasadę, że 1 zgromadzony punkt = 1 PLN na voucherze, który można wykorzystać na całą ofertę sklepu Goodies.pl.

Przykład A.

Chcesz zakupić kosmetyk A o wartości 10 PLN. Akurat zgromadziłaś 10 punktów w naszym programie partnerskim, więc możesz wymienić zgromadzone punkty na voucher o wartości 10 PLN i zapłacić nim za produkt.

Przykład B.

Chcesz zakupić kosmetyk B o wartości 15 PLN. Aktualnie zgromadziłaś 10 punktów w naszym programie partnerskim i brakuje Ci jeszcze 5 aby mieć produkt za darmo. W takiej sytuacji możesz nie zbierać dodatkowych punktów i po prostu dopłacić różnicę w cenie, a więc produkt będzie kosztował Cię 5 PLN.

Za co punktujemy?

 • Recenzja na blogu mającym od 100 do 500 obserwatorów (6 punktów = 6 PLN w formie vouchera)
 • Recenzja na blogu mającym od 501 do 1000 obserwatorów (8 punktów = 8 PLN w formie vouchera)
 • Recenzja na blogu mającym powyżej 1000 obserwatorów (10 punktów = 10 PLN w formie vouchera)

Trzy powyższe działania wydają się być jasne, więc pominiemy tłumaczenie.

 • Dodanie unikalnej opinii produktu na Goodies.pl (1 punkt = 1 PLN w formie vouchera)

Jest to zupełna nowość w naszym programie partnerskim. Uruchomiliśmy tę opcję aby promować blogerów i ich już napisane recenzje naszych produktów na blogach w obrębie naszego sklepu, a także pozwolić odwiedzającym na szybkie zapoznanie sie z opinią blogera na temat danego produktu.

Uwaga! Opinia nie może być skopiowana z recenzji na blogu. Musi być unikalna i zawierać minimum 250 znaków.

 • Goodiesowa Ambasadorka (darmowa wysyłka)

W poprzedniej edycji naszego programu partnerskiego darmowa wysyłka była opłacana jedną recenzją. Teraz wystarczy umieścić na stałe na swoim blogu specjalną odznakę Ambasadorka Goodies.pl (widoczne na samym dole tej strony) aby zyskać darmową dostawę.

Jak dołączyć do programu partnerskiego?

Opcja 1 - jeśli masz już konto w sklepie Goodies.pl

Zaloguj się (https://www.goodies.pl/autoryzacja) -> Przejdź do Moje Konto (https://www.goodies.pl/moje-konto) -> Wybierz Program Partnerski Goodies.pl (https://www.goodies.pl/module/goodiespartners/account) -> Podaj adres swojego bloga i wyślij zgłoszenie.

Opcja 2 - jeśli nie masz jeszcze konta w sklepie Goodies.pl

Stwórz Konto wpisując swój adres email (https://www.goodies.pl/autoryzacja) -> Na kolejnej podstronie w miejscu Program Partnerski dla Blogerów zaznacz "Jestem blogerem..." i podaj swój adres bloga.

W obu przypadkach weryfikacja bloga trwa zazwyczaj do kilku godzin. Sprawdzamy czy spełnia on nasze minimalne wymagania. Po weryfikacji otrzymasz powiadomienie email o przyjęciu lub odrzuceniu zgłoszenia.

Jak zgłaszać recenzje?

Jeśli Twoje zgłoszenie partnerskie zostanie zaakceptowane uzuskasz pełen dostęp do zakładki programu partnerskiego (https://www.goodies.pl/module/goodiespartners/account). To będzie Twoje centrum dowodzenia naszą współpracą.

Aby zgłosić nową recenzję należy podać link do recenzji oraz wybrać kategorię bloga. Po weryfikacji recenzja zostanie zaakceptowana i otrzymasz punkty partnerskie lub zostaniesz poproszona o poprawienie elementu niezgodnego z naszymi wytycznymi, po czym ponownie sprawdzimy recenzję.

Jak dodać Opinie blogera i otrzymać dodatkowy punkt?

Aby dodać Opinię blogera na stronie produktu w sklepie Goodies.pl należy mieć zweryfikowane konto partnerskie i dodać swoje zdjęcie profilowe w zakładce programu partnerskiego (https://www.goodies.pl/module/goodiespartners/account).

Gdy już to zrobimy na stronie produktu w zakładce Opinie blogerów pojawi się możliwość dodania opinii.

Jak stać się Ambasadorką Goodies i zyskać darmową wysyłkę?

Wystarczy dodać jedną z poniższych odznak ambasadorskich na swojego bloga do panelu bocznego (tzw sidebar) i zgłosić w systemie partnerskim (https://www.goodies.pl/module/goodiespartners/account) dołączenie do Goodiesowych Ambasadorek wpisując w zgłoszeniu główny adres bloga i wybierając odpowiednią kategorię. Po zweryfikowaniu przyznamy darmową wysyłkę dla zgłaszającego konta.

Wersja 1

Wersja 1

Wersja 1