REGULAMIN ROZDANIA

1.Organizatorem rozdania jest www.goodies.pl.
2.Rozdanie rozpoczyna się 17 maja o godzinie 00:00 i kończy 19 maja o godzinie 23:59.
3.Rozdanie nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 Nr 201 poz. 1540 z późn. zm.).
4.Uczestnik rozdania musi mieć ukończone 16 lat.
5.Aby wziąć udział w rozdaniu należy dokonać zakupów w sklepie www.goodies.pl, przy czym odpoweidnio każde wydane 10PLN zapewnia kolejne "wejście" do rozdania.
6.Uczestnik rozdania może udostępnić zdjęcie konkursowe na swoim profilu na Instagramie lub Facebooku. Nie jest to jednak warunek wzięcia udziału w rozdaniu.
7.Nagrodami w rozdaniu są: One Together - Zapach Roku 2019 (Duży słoik), Lemon Lavender (Car Jar Ultimate), Black Cherry (Car Jar), Black Cherry (Car Vent Stick), Zestaw pięciu samplerów (Mother's Day), Zestaw sześciu samplerów (Enjoy the Simple Things), Zestaw trzech samplerów (Valentine’s Day). Nagrody będą dodawane do "zwycięskich" zamówień.
8.Zwycięzca zostanie wybrany przez organizatora, a wyniki rozdania zostaną ogłoszone najpóźniej 20 maja na profilu https://instagram.com/goodies_pl lub https://www.facebook.com/goodiespolska/.
9.Osoba która w przeciągu 48 h nie poda swoich danych, wówczas nagroda będzie anulowana i przekazana następnej osobie, która brała udział w rozdaniu.
10.Nie wysyłamy nagród za granice.
11.Rozdanie nie jest w żaden sposób sponsorowane, administrowane czy powiązane z portalami www.instagram.com oraz www.facebook.com.