Sunset Mosaic (duży klosz + podstawka) Expand

Sunset Mosaic (duży klosz + podstawka)

Yankee Candle Yankee Candle

1348171

Nowy

Zestaw Sunset Mosaic w postaci dużego klosza i podstawki marki Yankee Candle na duże i średnie słoje z serii Classic.

Więcej szczegółów

Czym są duże klosze?

Duży klosz na świece to dekor robiący naprawdę ogromne wrażenie. A duży klosz Yankee Candle to – po prostu – doskonała wymówka to tego, aby stale powiększać swoją kolekcję świec zapachowych i jeszcze częściej oddawać się urokom kojącej, domowej aromaterapii.

Prezentowane w ofercie stylowego sklepu Goodies duże klosze na świeczki prezentują feerię form, trendów i stylizacyjnych zamysłów. Te nietuzinkowe i bardzo funkcjonalne dekory – zdobione z zegarmistrzowską precyzją i wykonane z najwyższej jakości materiałów – nawiązują do tematyki vintage, romantycznej stylistyki czy przeżywającego drugą młodość i cieszącego się dzisiaj rekordową popularnością art deco. Do tego, duże klosze na świece – w zestawieniu z podstawką czy kominkiem – tworzą piękny komplet: stylowo przytłumiający blask mocnego ognia i przez to wprowadzający do pomieszczenia pożądaną, nastrojowa atmosferę.

Każdy, prezentowany w naszym asortymencie duży klosz na świeczki dostosowany jest rozmiarem do odpowiadającej mu podstawki, kominka czy samej świeczce. Wszystkie, oferowane przez sklep Goodies duże klosze na świece wykonane są z najwyższej jakości materiałów i dekorowane z wyjątkową dbałością o każdy detal, przez co sprawdzają się nie tylko jako funkcjonalne dodatki do aromaterapii, ale i jako przyjemne dla oka dekory.

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »