Winter Forest (duża podstawka) Expand

Winter Forest (duża podstawka)

Yankee Candle Yankee Candle

1317207

Nowy

Duża podstawka Winter Forest marki Yankee Candle na duże i średnie słoje z serii Classic.

Więcej szczegółów

Czym są duże podstawki?

Duża podstawka pod świeczki – czyli pięknie zdobione i przykuwające wzrok talerzyki o średnicy oscylującej wokół 19 centymetrów – to doskonałe zwieńczenie kolekcji każdego miłośnika domowej aromaterapii i fana tej kultowej, amerykańskiej marki. Duże podstawki pod świece to zarówno funkcjonalne dodatki, jak i ujmujące dekory, które najpiękniej prezentują się z kloszami i świecami, tworząc bardzo dekoracyjne lampki zapachowe.

Duże podstawki pod świeczki idealnie pasują do średnich i dużych świec Yankee Candle, a kiedy ustawi się w ich ramach batalion drobnych tea lightów – całość prezentuje się po prostu zjawiskowo i skutecznie hipnotyzuje kilkoma lub kilkunastoma migoczącymi światełkami. Podstawki Yankee Candle – wykonane z zegarmistrzowską precyzją i dostępne w niepoliczalnej ilości wariantów – spełniają się także jako dekoracje świąteczne. Zwłaszcza, kiedy ich delikatna powłoka pokryta jest tematycznymi rysunkami przedstawiającymi bożonarodzeniowe czy wielkanocne motywy.

Najważniejsza jest jednak funkcjonalność, którą charakteryzuje się każda, duża podstawka Yankee Candle. Ustawiona na niej świeca nie tylko pali się w pięknym akompaniamencie odbijającej światło, misternej mozaiki czy malowanych szkiców. Dekoracyjny talerzyk ochrania także delikatną strukturę blatów mebli przed zachlapaniem lub zalaniem gorącym strumieniem roztopionego wosku.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu Goodies, na którego wirtualnych półkach znaleźć można tak funkcjonalne i nietuzinkowe dekory, jak wysadzane szkiełkami, malowane czy zdobione migoczącą mozaiką duże podstawki Yankee Candle.

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »