Autumn Rain (Duży słój - 2 knoty) Expand

Autumn Rain (Duży słój - 2 knoty)

Kringle Candle

101_2WL_AutumnRain

Nowy

Duży słój z dwoma knotami (Large Classic Jar 2-Wick) marki Kringle Candle o wyjątkowo świeżym i przyjemnym zapachu kolorowych liści. Wydajność 100 godzin.

Więcej szczegółów

Obejrzyj wideo

Przydatne akcesoria

  • Nożyczki do przycinania knota - pozornie zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie pomocne akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie. Dodatkowo dzięki swojej długości są niezastąpione w obcinaniu knota w niższych partiach słoja, gdzie zwykłe nożyczki się nie sprawdzą,
  • Zapalarka - duże świece Kringle Candle są wysokie na 16 cm, zatem gdy już wypalimy część wosku zawartego w słoju ciężko będzie nam sięgnąć zwykłymi zapałkami, czy też tradycyjną zapalniczką na coraz niższe partie świecy. Z pomocą przychodzi specjalna zapalarka z długą lufką, która bez trudnu sięgnie do nisko osadzonego knota,
  • Gasidło - opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu.
Średnica9 cm
Wysokość16 cm
Pojemność623 g
Wydajność zapachu100 godzin
TypDuży słój z dwoma knotami

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

minimalistKa
(4/5)

Autumn Rain to zapach na swój sposób wyjątkowy - świeży, trochę praniowy ale mocno przypominający zapach powietrza po deszczu. Polecam szczególnie miłośnikom świeżych praniowych aromatów oraz osobom lubiącym świece o dobrej mocy.

Katarzyna K
(5/5)

Nie będę ukrywać, że zapach ten kupiłam w ciemno, tak jak zawsze kupuję przeróżne świeczki. Trochę się bałam, że może mi się nie spodobać, ale zachęcona pozytywnymi recenzjami blogerek, kupiłam. Autumn Rain przerósł moje oczekiwania! Zapach to cudowny powiew jesienni, ale tej jesieni z ciepłym deszczem i kolorowymi liśćmi. Spójrzcie tylko na obrazek, który znajduje się na świecy i wyobraźcie sobie, że tam jesteście. Krótko mówiąc, zapach jak z obrazka.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »