Grey (Duży słój - 2 knoty) Expand

Grey (Duży słój - 2 knoty)

Kringle Candle

101_2WL_Grey

Nowy

Duży słój z dwoma knotami (Large Classic Jar 2-Wick) marki Kringle Candle o typowo męskim i elegancki zapachu łączącym w sobie aromaty cytrusów, kwiatów, drzewa egzotycznego oraz piżma. Po pewnym czasie wyczuwalne są także delikatne nuty wanilii i nasion tonki. Wydajność 100 godzin.

Więcej szczegółów

Przydatne akcesoria

  • Nożyczki do przycinania knota - pozornie zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie pomocne akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie. Dodatkowo dzięki swojej długości są niezastąpione w obcinaniu knota w niższych partiach słoja, gdzie zwykłe nożyczki się nie sprawdzą,
  • Zapalarka - duże świece Kringle Candle są wysokie na 16 cm, zatem gdy już wypalimy część wosku zawartego w słoju ciężko będzie nam sięgnąć zwykłymi zapałkami, czy też tradycyjną zapalniczką na coraz niższe partie świecy. Z pomocą przychodzi specjalna zapalarka z długą lufką, która bez trudnu sięgnie do nisko osadzonego knota,
  • Gasidło - opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu.
Średnica9 cm
Wysokość16 cm
Pojemność623 g
Wydajność zapachu100 godzin
TypDuży słój z dwoma knotami

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Klaudia
(5/5)

Dla mnie zapach świetny! :) Uwielbiam zapachy tego typu, intensywne, męskie. Po dłuższym paleniu wyczuwalny jest zapach wanilii, który tak uwielbiam. Świeca prawidłowo się pali, nie ma z nią problemów. Wykonana bardzo solidnie, ciężka.

Włosowe Inspiracje
(5/5)

Świeca o pięknym, męskim, ale zarazem lekko słodkawym i ciepłym aromacie. Jak dla mnie coś cudownego! Mogę ją palić godzinami. Jest to zapach elegancki, ekskluzywny i taki, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Polecam! :)

Maleńka bloguje
(5/5)

Męski, elegancki zapach, który przeradza się w otulający, dający poczucie bezpieczeństwa. Wspaniała metafora dotycząca Christiana Greya w serii EL James.

Dominika Kosmetyczneszalenstwo.pl
(5/5)

Największym plusem świec kringle, są dwa knoty które zapewniają mega zapach i rewelacyjne , równe palenie bez wspomagaczy pod postacią swetra,illumy czy latarenki. Zapach Grey to zmysłowe, męskie , otulające perfumy z wyższej półki.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »