Golden Sands (Duży słoik) Expand

Golden Sands (Duży słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSDGS2

Nowy

Duży słój z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu delikatnej, orzeźwiającej bryzy, drzewa sandałowego, skąpanego w słońcu kwiatu pomarańczy i ciepłego ziarna tonka.

Więcej szczegółów

Czym są duże słoje z serii Classic?

Wysoka wydajność gwarantująca moc niezapomnianych wrażeń. Naturalny wosk obficie nasączony esencjonalnymi olejkami zamknięty został w słoju dużej świecy, która pali się od 100 do 150 godzin. Całość wykonano z najwyższej jakości składników – takich jak prawdziwy wosk czy naturalne, czyste ekstrakty, które ulatniają się już w chwilę po zapaleniu knota i zniewalają realistycznym, długo wyczuwalnym zapachem. Duże słoje Yankee Candle wyposażone są w ręcznie prostowane knoty. Dzięki temu rozwiązaniu – ich płomień jest umiejscowiony optymalnie, a świeczka wypala się stabilnie i do samego końca.

Obejrzyj wideoporadnik

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak w przypadku średnich i przede wszystkim dużych słojów zwykłe zapałki są zbyt krótkie. Z pomocą przychodzą długie zapałki marki Yankee Candle, które dokładamy gratis do każdego zamówionego dużego słoja)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Wysokość17,5 cm
Pojemność623 g
Wydajność zapachu100 - 150 godzin
TypDuży słoik

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Mywholefashion
(5/5)

Najpiękniejszy zapach od Yankee Candle jaki miałam okazję posiadać przez cały okres czasu odkąd znam tą firmę. Ciepły zapach kwiatu pomarańczy pachnie zupełnie jak drogie luksusowe francuskie perfumy - nie ma nic piękniejszego! Zapach nie jest ani mdły ani duszący, to istny ideał wśród zapachów od Yankee Candle!

Kosmetycznie Inaczej
(5/5)

Cudo zamknięte w skłoiku! Zapach elegancki, ciepły, luksusowy. Moc bardzo dobra, jednak nadal w tle. Bardzo dużo olejków wypływa ze świecy. Jeden z tych zapachów, który przygarnęłabym w każdej ilości! Oby powrócił do oferty!

Włosowe Inspiracje
(5/5)

Świeca Golden Sands to przepiękny, bardzo oryginalny i bardzo specyficzny zapach. Jest on rześki, ale zarazem ma w sobie jakieś ciepło. To zapach piasku, morza, owoców, tropikalnej plaży - zapach raju! Dla mnie okazał się idealnym aromatem, który polecam wypróbować, ponieważ nie da się go porównać do żadnego innego.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »