Tahitian Tiare Flower (Duży słoik) Expand

Tahitian Tiare Flower (Duży słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSDTTF

Nowy

Duży słój z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o słodkim, kwiatowym zapachu gardenii tahitańskiej.

Więcej szczegółów

Czym są duże słoje z serii Classic?

Wysoka wydajność gwarantująca moc niezapomnianych wrażeń. Naturalny wosk obficie nasączony esencjonalnymi olejkami zamknięty został w słoju dużej świecy, która pali się od 100 do 150 godzin. Całość wykonano z najwyższej jakości składników – takich jak prawdziwy wosk czy naturalne, czyste ekstrakty, które ulatniają się już w chwilę po zapaleniu knota i zniewalają realistycznym, długo wyczuwalnym zapachem. Duże słoje Yankee Candle wyposażone są w ręcznie prostowane knoty. Dzięki temu rozwiązaniu – ich płomień jest umiejscowiony optymalnie, a świeczka wypala się stabilnie i do samego końca.

Obejrzyj wideoporadnik

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak w przypadku średnich i przede wszystkim dużych słojów zwykłe zapałki są zbyt krótkie. Z pomocą przychodzą długie zapałki marki Yankee Candle, które dokładamy gratis do każdego zamówionego dużego słoja)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Wysokość17,5 cm
Pojemność623 g
Wydajność zapachu100 - 150 godzin
TypDuży słoik

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Mywholefashion
(5/5)

Długo wyczekiwałam tego zapachu w dużej świecy. Choć nie jestem ogromną miłośniczką kwiatków to Tahitian Tiare Flower rzucił na mnie urok. Cudowny zapach gardenii tahitiańskiej, który oprócz nut kwiatowych jest słodki. Dla mnie to kwiaty numer 1 :)

Dominika http://kosmetyczneszalenstwo.blogspot.com/
(4/5)

Wyjątkowe połączenie kwiatów i perfum z delikatną słodką nutą. Coś jak słynny misiek soft blanket z dodatkiem słodkiej nuty kwiatów i perfum

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »