Garden Sweet Pea (Duży słoik) Expand

Garden Sweet Pea (Duży słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSDGSP

Nowy

Duży słój z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: groszek pachnący, gruszka, brzoskwinia, frezja oraz drzewo różane.

Więcej szczegółów

O zapachu

Jak przywołać ciepłe lato, gdy za oknem deszcz i jesienna zawierucha lub – co gorsza – śnieg zasypał wszystko, skrzętnie chowając świat pod białą czapą mroźnej zimy? Tęsknota do letniej sielanki dopada Cię wtedy szczególnie silnie. Ale gdy rozpalisz świecę Yankee Candle Garden Sweet Pea, z miejsca otoczy Cię zapach słodkiego groszku, soczystych gruszek i brzoskwiń, klasycznej frezji i romantycznego drzewa różanego - aromat, który przywodzi na myśl beztroskie wakacje w wiejskim ogrodzie. Garden Sweet Pea – słodkie wspomnienie lata z dzieciństwa.

Obejrzyj wideo

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Paula Jagodzińska Zapach kwiatów słodkiego groszku. Rozpalając ten wosk nie byłam do niego przekonana, jednak po chwili aromat mile mnie zaskoczył. Jest przyjemny, delikatny i trochę słodki. Idealny do salonu czy sypialni. Aromat kojarzy mi się trochę z takim beztroskim dzieciństwem i marzeniami. Jest to delikatny, kwiatowy zapach. // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Siulka Uwielbiam zapach groszku pachnącego! To kolejny - po bzie, zapach mojego dzieciństwa. Jeżeli dorzucić do tego gruszki i frezje, to jest to po prostu odzwierciedlenie zapachów, które pamiętam z czasów kiedy jeszcze nie sięgałam głową ponad stół :D. Ten wosk z pewnością będzie jednym z moich ulubieńców, szczególnie wczesnym latem! // Katarzyna Rygał (siulka.pl)

Agnieszka Bil-Jabłońska Zapach dzieciństwa, radości, beztroskiej zabawy. Czy to aby woń pachnącego groszku czy koktajl melona i polnych kwiatów? Nie wiem ale czuję się uwiedziona. // Agnieszka Bil-Jabłońska (agowepetitki.blogspot.com)

Czym są duże słoje z serii Classic?

Wysoka wydajność gwarantująca moc niezapomnianych wrażeń. Naturalny wosk obficie nasączony esencjonalnymi olejkami zamknięty został w słoju dużej świecy, która pali się od 100 do 150 godzin. Całość wykonano z najwyższej jakości składników – takich jak prawdziwy wosk czy naturalne, czyste ekstrakty, które ulatniają się już w chwilę po zapaleniu knota i zniewalają realistycznym, długo wyczuwalnym zapachem. Duże słoje Yankee Candle wyposażone są w ręcznie prostowane knoty. Dzięki temu rozwiązaniu – ich płomień jest umiejscowiony optymalnie, a świeczka wypala się stabilnie i do samego końca.

Obejrzyj wideoporadnik

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie. Z pomocą przychodzą długie zapałki marki Yankee Candle, które dokładamy gratis do każdego zamówionego dużego słoja)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Duży klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności duże klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilkunastu godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Duża podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Wysokość17,5 cm
Pojemność623 g
Wydajność zapachu100 - 150 godzin
TypDuży słoik

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Zakątek Rudej
(5/5)

Przepiękny kwiatowo-owocowy zapach. Moc jest dobra - aromat nie jest dominujący, ale świetnie wypełnia całe pomieszczenie.

Zakątek Rudej
(5/5)

Przepiękny, kwiatowo-owocowy zapach. W pomieszczeniu tworzy subtelne tło - idealny na jesień i zimę ponieważ pozwala wspomnieniami powrócić do wiosny i lata.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »